Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Párkereső vagy szingli fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkereső vagy szingli fiatal hölgyek, melyiket tartanátok romantikusabbnak?

Figyelt kérdés

Pusztán elméleti kérdés, nem ajánlat vagy meghívás, nehogy bárki is félreértse...


Ha egy suttyó gyerek, felpumpált, duzzadó eres izmokkal, nyakában több kiló ezüst és aranyszínűre festett alumínium fuxokkal, apuka összelopott Audijával elvisz benneteket egy nyálas diszkóba, ahol olyan hangosan szól a tuc-tuc zene, hogy beszakad a dobhártyátok. Utána pedig leitat és az út szélén, valahol két település között pokrócon vagy a nyitott csomagtartóban élvezitek egymást társaságát...


Vagy


Ha egy átlagos, nem feltűnően, de jól öltözött srác, aki nagyvárosi és ezért nincs szüksége autóra (meg környezetszennyezőnek is tartja), nem túlzó, de láthatóan sportos megjelenéssel meghív benneteket egy Bécsi ottalvós kirándulásra. Gyors, modern, tiszta, európai színvonalú légkondícionált vonattal mentek amelyen útközben frissítőket, meleg italokat, süteményeket és szendvicseket is felszolgálnak. Délelőtt városnézés, múzeumok, kortárs művészeti kiállítások, este komolyzenei kamarakoncert, vagy könnyűzenei jazz koncert egy hangulatos bárban, esetleg színházban. Végül egy felejthetetlen éjszaka egy elegáns szállodai szobában, pezsgővel, sarokkádas habfürdővel, masszázsolajjal és illatos mécsesekkel természetesen...


Nos, melyekhez lenne kedvetek inkább?


2016. júl. 30. 22:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ha muszáj választanom, akkor a 2.

Alapesetben viszont egyik sem hoz lázba.

2016. júl. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Az első is jó ha nem suttyó a gyerek. XDD :D

Viccet félretéve, ha szeretem tök mind1 akkor az a lényeg, hogy vele legyek nem a körülmények.

2016. júl. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Én srácként mondom hogy ez a kettő nagyon szélsőséges eset szerintem, vagy ilyen formában szerintem egyikre sem lenne egy lánynak sem igénye :D

(Na meg nem nehéz kitalálni hogy te melyiket preferálnád.. )

2016. júl. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Egyik sem jönne be, bocsi 😏
2016. júl. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szeretem a művészeteket, meg az ilyen dolgokat, amit a másodikban írtál, de nekem már túl erőltetett randinak. :/
2016. júl. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Sunshinedoll ***** válasza:
Első randin nem csinálnék bécsi ottalvóst. de a kiállítás meg a koncert jöhet.
2016. júl. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
egyértelműen a második:")
2016. júl. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A másodikat azt nagyon tudnám élvezni...
2016. júl. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Első randinak? Egyik sem.
2016. júl. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azt viszont nem értem, hogy ha csak le akarok feküdni valakivel, akkor miért kell előtte egy első, meg egy második, meg egy tizedik randi... Szerintem teljesen felesleges... Ahelyett, hogy egyből kultúrált körülmények között ágyba lehetne bújni... Ígyis-úgyis pénzbe kerül, akkor meg a lányok többsége miért óhajtja, hogy előtte még egy hónapig udvaroljanak nekik...
2016. aug. 6. 10:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!