Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Párkereső vagy szingli fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkereső vagy szingli fiatal hölgyek, melyiket tartanátok romantikusabbnak?

Figyelt kérdés

Pusztán elméleti kérdés, nem ajánlat vagy meghívás, nehogy bárki is félreértse...


Ha egy suttyó gyerek, felpumpált, duzzadó eres izmokkal, nyakában több kiló ezüst és aranyszínűre festett alumínium fuxokkal, apuka összelopott Audijával elvisz benneteket egy nyálas diszkóba, ahol olyan hangosan szól a tuc-tuc zene, hogy beszakad a dobhártyátok. Utána pedig leitat és az út szélén, valahol két település között pokrócon vagy a nyitott csomagtartóban élvezitek egymást társaságát...


Vagy


Ha egy átlagos, nem feltűnően, de jól öltözött srác, aki nagyvárosi és ezért nincs szüksége autóra (meg környezetszennyezőnek is tartja), nem túlzó, de láthatóan sportos megjelenéssel meghív benneteket egy Bécsi ottalvós kirándulásra. Gyors, modern, tiszta, európai színvonalú légkondícionált vonattal mentek amelyen útközben frissítőket, meleg italokat, süteményeket és szendvicseket is felszolgálnak. Délelőtt városnézés, múzeumok, kortárs művészeti kiállítások, este komolyzenei kamarakoncert, vagy könnyűzenei jazz koncert egy hangulatos bárban, esetleg színházban. Végül egy felejthetetlen éjszaka egy elegáns szállodai szobában, pezsgővel, sarokkádas habfürdővel, masszázsolajjal és illatos mécsesekkel természetesen...


Nos, melyekhez lenne kedvetek inkább?


2016. júl. 30. 22:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én félreértettem valamit ezek szerint...a 10es komment utan visszavonom a 7es válaszom.

Nem fekszem le senkivel az első randin, képzeld az ötödiken sem :D hülyeséget írsz kérdező;)

2016. aug. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Mégis, mit értettél félre? Mivel nem írtam semmi olyasmit, ami már a kérdésemből is ne lett volna nyilvánvaló! Nem vagyok biztos benne, hogy a mai világban egyetlen lánynak is arra lenne igénye, hogy évekig virágcsokorral köszöntsék, aztán 20 év múlva talán megengededi, hogy megfogják a kezét, de akkor is csak pillanatra. Inkább felháborodást szoktam tspasztalni, ha én nyújtom mint a rétestésztát és azt szokták kérdezni, hogy miért nem próbálkozok, talán mert nem tudom hogyan kell dugni? Ezt már jó párszor megkérdezték, és kissé csodálkoztam is rajta. De tessék, rendben van, megnézzük kik vagyunk, és ha minden rendben akkor tehetünk egy próbát! Meglátjuk meddig bírnád igazából...
2016. aug. 6. 13:47
 13/18 anonim ***** válasza:

Azt hittem randiról van szó--->udvarlás, a kérdésből számomra nem derült ki, hogy a találkozó végén szex lenne.

Ne írj több privátot!

2016. aug. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de akkor vagy nem olvastad el rendesen, vagy valamit félreértettél! De én kérek bocsánatot! Nem mintha valami hű de borzalmas dolgot írtam volna...
2016. aug. 6. 15:02
 15/18 anonim ***** válasza:

ebből a pár válaszodból kicsinyesnek tűnsz, önelégültnek és agresszívnek.


á, cseppet sem magad akartad reklámozni, gondolom.


a válaszom meg az, hogy a természetes férfiakat szeretem, akik nem csereértéknek tekintik, ha kedvesek és figyelmesek.

2016. aug. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
És szerinted hogyan kellett volna reagálnom? Érdekelne a véleményed!
2016. aug. 6. 15:47
 17/18 A kérdező kommentje:
Szóval kedves kérdező, szerintem Te vagy nagyon is agresszív, mert TTúle kötöttél belém egyből valamilyen kitalált indokkal. Öntelt sajnos már vagy hat éve nem voltam igazán és további életemben már nem nagyon valószínű, hogy valaha is az leszek, ha csak nem a halál által. Önreklámozás? Igen, az meglehet, de ki az aki néha ezt nem teszi meg? Habár hozzátenném, hogy már 6 évvel ezelőtt is írtam bejegyzést erre az oldalra, innen azóta sem, soha nem találkoztam senkivel sem és soha nem is szoktam utalást tenni erre, legfeljebb viccből. Azóta sok minden volt az életemben, még a rendőrségen is dolgoztam egy ideig, de egyetlenegyszer nem fordult elő, hogy bárkivel is találkozni akartam volna. Szóval ennyit a híres önreklámozásomról. Egy alkalommal lett volna ilyen és nagyon meg is kedveltem a hölgyet, de inkább visszautasítottam a találkozást, mert benn sem bíztam meg.
2016. aug. 6. 16:14
 18/18 A kérdező kommentje:
Vagyis kedves válaszoló... :-D
2016. aug. 6. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!