Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ilyen férfiaknak mi bajuk van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen férfiaknak mi bajuk van?

Figyelt kérdés
Szerintem okkal érzem magam félrevezetve, amikor írásban a magabiztosság mintaképe, 'ezt csinálnék veled- azt csinálnék veled', élőben meg kisnyuszi, csak a szája volt nagy..illetve dumamatyi..Miért éri meg nekik másnak eladni magukat mint valójában? Így kicsikarják a találkozót valóban, viszont úgysem fog tovább menni a dolog, hiszen látom, hogy nem azt kaptam amit vártam/amit sugalltak. Ezzel nem nyernek ők sem, mi sem. Mi értelme akkor?

2017. jan. 21. 15:05
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég érdekes kérdés.:D erre én sem tudom a választ. Azt hiszik ez menő, vagy tudom is én, de elég gáz....:D
2017. jan. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Az úgy tényleg fura, ha randi után is megy a vetítés.

Következőt kérdezd meg, vagy a mostanit, ha még megvan.

2017. jan. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
9-10: Írtam hogy utána mit írt nem?? Vonzódik hozzám, tetszem neki (amúgy is elég jól nézek ki, nagy sikerem van egyébként a férfiaknál, szóval, sokan írnak hogy nagyon bejövök nekik).
2017. jan. 21. 15:42
 14/24 anonim ***** válasza:
91%
Kifogtál egy szűz srácot, akinek nulla az önbizalma. És? Most ezen hasra kéne esni, vagy minek kéne történnie? :)
2017. jan. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert relatíve azért más dolog élőben, első találkozáskor legalábbis, vagy velem is volt már így, hogy írásban egy csomót szexchateltünk, de amikor élőben találkoztunk, valahogy mégis más volt, pedig mind a ketten ugyanúgy vágytunk arra, de mégis nyilván nem teperheti ott le helyben, valami fokozatot bele kell vinni. Meg neten könnyebb ilyeneket leírni, mint személyesen megcsinálni, amikor ott van az emberrel szemben igaziból hús vérben a másik.
2017. jan. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
14: :) nem...hasra esés nem célja a kérdésemnek, megspórolhatod magadnak.
2017. jan. 21. 15:46
 17/24 anonim ***** válasza:
Ha meg élőben is olyan lennék, akkor meg az a baj, hogy nagyon nyomulós vagyok, és biztos csak az akarom tőled.
2017. jan. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2017. jan. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
15: pontosan, ilyenben is volt részem. Ment a szexchatelés, volt hogy 6 órán keresztül, a legperverzebb szexuális vàgyainkat vittük bele, megegyeztünk hogy találkozunk és valósággá váltunk mindent..erre? 3-szor beszéltük meg az időpontot, mind háromszor ő táncolt vissza ilyen-olyan indokkal..😳 pedig engem aztán nem kell félteni, mindenben benne lettem volna amit leírtam. Ez a különbség! Én nem vetítek írásban sem, amit írok az úgyis van, amit megígérek azt megteszem.
2017. jan. 21. 15:49
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Elég szabadelvű lányka vagy ahogy látom, viszont igazad van. Én nem vagyok egy macsó alfahím, de nem is játszom meg magamat sose, sőt én élőben majdnem hogy jobban fel tudok oldódni, mert szeretek viccelődni, és szeretem látni a reakciókat. Nem vagyok tapasztalt se viszont nem is szeretek szexről beszélni. Egyrészről azért se mert nem vagyok tapasztalt, másrészről meg nem az érdekel legjobban a lánynak, hogy milyen vágyai vannak, ha odajutok úgyis kiderül, ha meg nem jutok oda akkor mi értelme van firtatni? Semmi.. Szóval igen felesleges megjátszania magát az embernek, mert úgyis előjön, az meg lehet akkor csalódás lesz, ami nem jó indítás. 23/F
2017. jan. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!