Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jól tettem hogy szakítottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem hogy szakítottam vele emiatt?

Figyelt kérdés

Nem elég hogy a 6 év alatt össze sem sikerült költöznünk és nem dolgozik, de cserben is hagyott. Megbeszéltük hogy pénteken haverokkal megy el egy rendezvényre mert akkor nincsenek sokan, én dolgoztam, szombaton pedig eljön velem mert félt. Kértem tőle hogy induljunk később 1-2 órával mert családi okok miatt nem tudtam lefeküdni aludni, és 4 óra alvással kellett volna mennem vele az egésznapos rendezvényre, ahol estig tartanak a programok. Ő megmondta hogy nem vár rám és rámtette a telefont, elhordott mindennek. Megmondtam hogy itt vége részemről ha fontosabb a rendezvény mint én. Mindig ketten mentünk ide. A rendezvényre külön mentünk most, látott is, de oda sem jött, meg sem kérdezte hogy jutok haza vagy bármi.

Véget vetettem egy 6 éves kapcsolatnak emiatt. Sosem korlátoztam hogy haverozzon vagy bármi, ezért esett rosszul hogy nem volt képes rám várni 1-2 órát hogy kipihenhessem magam.

Gyerekes dolog, de közben fáj.


23/L 28/F


márc. 24. 07:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
76%
Én nem szedek össze ilyeneket.. De engem pontoznak le.
márc. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
15%

Személy szerint én úgy gondolom, hogy egy kapcsolat arról szól, hogy leküzditek az ilyen gyerekes vitákat. Azok alapjan amit irtal gondolom nem az elso eset volt, ő egy bulizósabb fajta akinek mindig ott kell lennie a nyitáskor, te pedig csak kenyelmesen elmész ahogy eppen jól esik. Rengeteg dolog van itt nyílván amit mi nem tudunk , pl.: lehet hogy megbeszelte a barataival es nem akarta hogy rá várjanak vagy hogy tonkretegye a hangulatot, emellett ket ora alvas utan ugyan olyan faradt lettel volna es aki mindig bulizik az pontosan tudja. Oda sokszor nem kipihenve jutsz el. Nem tudjuk mi hogy tortent.


Most az hogy utana osszevesztetek es oda se ment hozzad. Ez egy tipikus ego meregetes a parok kozott, es altalaban nem vegzodik szakitassal. 6 év után meg pláne.


Azok alapján amit leirtal mindenki elmondhatja a velemenyet, de csak te tudhatod hogy jol tetted-e vagy sem. Én arra szavazok, hogy bekuljetek ki , ha egyebkent meg jol megvoltatok 6 évig. Beszeljetek, tegyetek felre a buszkeseget egymassal szemben , és ha megbeszélitek és mèg utána is úgy érzed, hogy szakítani akarsz. Akkor jól tetted .

márc. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem egyértelműen jól tetted és nem hiszem, hogy el kell magyarázni, hogy miért!...
márc. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem bulis es nem is arrol van szo, kiallitas volt
márc. 24. 13:42
 15/19 A kérdező kommentje:
Azóta sem keresett, ennyire nem szeret?
márc. 27. 19:44
 16/19 anonim ***** válasza:
56%
Ha ekkora tahó akkor jól tetted. Óvoda alsó tagozat ahogy viselkedik. De én már évekkel ezelőtt dobtam volna egy ilyet. Nem dolgozik, élősködő, és komoly kapcsolatot se akar láthatóan, mert ha akarna akkor már rég együtt élnétek/házasok lennétek, szóval nem erőltetném így ezt az egészet.
márc. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
74%
Jól tetted, hogy szakítottál vele, csak azt ne mondd, hogy emiatt. Már rég nem volt OK semmi: "a 6 év alatt össze sem sikerült költöznünk és nem dolgozik"
márc. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekes. Hagyjad.
márc. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
26%

"Nem elég hogy a 6 év alatt össze sem sikerült költöznünk és nem dolgozik..."


Már rég ki kellett volna dobnod, kár, hogy csak most jutott rá sor.

márc. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!