Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet belőlünk meg valami a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet belőlünk meg valami a jövőben?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy rossz a kategória választás de így talán többen látják.


Idén érettségiztem le a gimiben, ami nagyon jó lett, 440 pont körül vagyok, na és a probléma az az hogy a tori tanarommal történtek köztünk dolgok. A ballagasom után, a banketten, amikor kicsit egymásba melegedtunk, igazából már nem voltam a tanítványa akkor így nem kerülhet börtönbe és senki nem látta azt se hogy együtt tavoznánk, nem erőszakoskodott velem, én is ugyanúgy akartam, mert már évek óta szemezunk egymással, de nyilván egyikünk se akart a másikkal kikezdeni, meg nekem barátom is volt még 12.elejen.


Ugye a ballagás után kezdődtek az érettségik, és akkor nem is beszéltünk semmit. Aztán amikor az írásbeli lement és utána volt 1 hónap a szóbelikig akkor kezdtünk el újra beszélgetni, és többször voltam a lakásán is. Majd utána én készültem veszesen a szobelikre és nem volt időnk egymással foglalkozni, és a szóbeli után (nem kivetelezett egyeltalan, nem kezelt engem mashogy) mondta hogy engedjük el egymást, hiszen nekem vége van hivatalosan is a sulinak, ősztől egyetemre megyek, új barátom meg barátaim lesznek neki még mindig lesznek tanítványai. Viszont én annyira nem szeretném őt elengedni, sőt. Sose gondoltam volna hogy majd egy nálam 11 évvel idősebb férfi fog magába bolondotani de sikerült, azzal hogy ennyire tapasztalt, okos, türelmes, és nem játszmákra vágyik.


Nem szeretném ezzel elengedni. Tudom hogy nem is voltunk kapcsolatban, "csak" párszor csokoloztunk, lefekudtunk, és töltöttük együtt a napokat de akkor is, olyan érzésem volt mint meg senkivel.


Természetesen senki nem tud róla, főleg nem a szüleim, hiába nem voltam már a tanítványa de nem igazán érzem azt hogy el kéne mondanom nekik.


Vajon lehet belőlünk valami meg? Vagy ez tényleg csak egy kaland volt?



2022. jún. 24. 16:21
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
82%
szerintem meg a szex után semmit ne zárjunk ki, ezt nem lehet patikamérlegen lemérni, és nem is ez a lényeg.
2022. jún. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

Köszi 18as!


Egyébként nem terveztem szólni az igazgatónak, mert kirugatni se szeretném hiszen egy teljesen korrekt, normális tanár.

2022. jún. 24. 19:11
 23/37 anonim ***** válasza:
85%

kérdező, ébresztő!

a korrekt tanárok nem dugják meg a diákjaikat. és pont.

2022. jún. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
68%
15 te aztán jó beteg vagy 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2022. jún. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
76%

24


tévedsz, én olyan vki vagyok, aki szakmája okán foglalkozott ezzel a témával, és azok alapján mondom, h. ez nem oké.

2022. jún. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
93%

"Neki még mindig lesznek tanítványai." Arra utalt, hogy jövőre is lesz bankett. Ugye érted?😉 Szerintem simán benne van a pakliban, hogy minden évfolyamról választ valakit, de hogy hosszútávon nem tervez veled, az kiderült.

A jogi részén ne problémzz szerintem. Igen, hivatalosan még a tanítványa voltál, az erkölcsi részt a tanár részéről vitathatjuk, de ennyi. Ha nem akarsz feljelentést tenni, nem kell. Miért tennél? Felnőtt ember vagy, te is benne voltál. Attól még lehet jó tanár.

2022. jún. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
73%

26


"Felnőtt ember vagy, te is benne voltál."


nem voltak egyenlőek az erőviszonyok, így nem is lehet kérdezőt számonkérni.

azt kéne tudatosítani, hogy ebben a szituációban a felelősség mindenkor a tanárt terheli, mert az alá-fölérendeltségi viszonyban ő élt vissza a szakmai hatalmával, és NEM a kérdező.

érettségi előtt volt... vajon hogy alakult volna az a vizsga, ha nemet mond a szexre?


"Attól még lehet jó tanár."


az "elég jó tanár" modellje magában foglalja az etikai kódex betartását.


ha vki visszaél a szakmai helyzetével, az nem elég jó tanár, nemhogy jó.

2022. jún. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:

Rendesek vagytok, hogy megakartok védeni de en is ugyanúgy akartam sajnos vagy nem sajnos😅

Előtte ért véget a kapcsolatom 2.probalkozas után, megcsalas miatt és olyan jól esett hogy valaki így törődött velem, és ha nem mentem volna bele nem gondolom hogy megbuktatott volna, bár abban igazatok van hogy ezt már sose tudjuk meg

2022. jún. 24. 20:15
 29/37 anonim ***** válasza:
95%

Én azt gondolom, hogy kihasznált. Aki szerelmes, az nem épít le pár alkalom után különféle szépen becsomagolt dumákkal...


Nekem volt egyszer egy óriási szerelmem, sokkal idősebb nálam. Akkor jutott eszébe, hogy a hatalmas korkülönbség probléma, amikor már megkapott és lefeküdtünk párszor.

Pár év elteltével ezután az affair után, ismét utamba sodort a Sors egy ugyanannyival idősebb férfit, mint az előző. Zongorázni lehet a különbséget kettejük hozzáállását tekintve. Simán hozzá mennék. Ő pedig el is venne feleségül. Többet kaptam tőle minden téren, mint eddig bárkitől...

2022. jún. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
80%

kérdező, hányszor írjam már le, h. tök mindegy, h. te is akartad a szexet?!


értsd már meg, h. attól ő még visszaélt a hatalmával.


ráadásul vulnerábilis, azaz sérülékeny szakaszodban voltál, összetört és csalódott egy szakítás után, tehát könnyű zsákmány.


igen, ez a mézesmadzag fázis, mikor érzelmileg magához köt azzal, h. a vigasztaló szerepébentűnik fel, aki érzelmi támogatást nyújt neked, mert padlót fogtál, te cserébe megbízol benne, és a szemedben még nagyobbra nő... de őt végig csak az izgatta, h. megfektessen.


te közbe érzelmileg is bevonódtál, megszeretted, de számára csak egy darab hús voltál, megkapott.


ő jelenleg le akar téged rázni, ezért ez a duma, h. majd az egyetemen lesznek új fiúk körülötted.

érdekes, mielőtt meg nem fektetett, ez nem érdekelte?!


nem akar tőled semmit, szabadulni akar, és ÉPPEN EZÉRT KIHASZNÁLÁS, HATALMI VISSZAÉLÉS.


más-más elvárásokkal és hitben mentetek ebbe bele: te ermocionálisan, ő meg végtelenül praktikusan.


és biztos vagyok benne, nem te voltál nála az utolsó diák, akivel ezt megteszi, és talán nem kis az első esete volt ez.


de megállíthatod, ha jelented az esetet.

2022. jún. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!