Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet belőlünk meg valami a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet belőlünk meg valami a jövőben?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy rossz a kategória választás de így talán többen látják.


Idén érettségiztem le a gimiben, ami nagyon jó lett, 440 pont körül vagyok, na és a probléma az az hogy a tori tanarommal történtek köztünk dolgok. A ballagasom után, a banketten, amikor kicsit egymásba melegedtunk, igazából már nem voltam a tanítványa akkor így nem kerülhet börtönbe és senki nem látta azt se hogy együtt tavoznánk, nem erőszakoskodott velem, én is ugyanúgy akartam, mert már évek óta szemezunk egymással, de nyilván egyikünk se akart a másikkal kikezdeni, meg nekem barátom is volt még 12.elejen.


Ugye a ballagás után kezdődtek az érettségik, és akkor nem is beszéltünk semmit. Aztán amikor az írásbeli lement és utána volt 1 hónap a szóbelikig akkor kezdtünk el újra beszélgetni, és többször voltam a lakásán is. Majd utána én készültem veszesen a szobelikre és nem volt időnk egymással foglalkozni, és a szóbeli után (nem kivetelezett egyeltalan, nem kezelt engem mashogy) mondta hogy engedjük el egymást, hiszen nekem vége van hivatalosan is a sulinak, ősztől egyetemre megyek, új barátom meg barátaim lesznek neki még mindig lesznek tanítványai. Viszont én annyira nem szeretném őt elengedni, sőt. Sose gondoltam volna hogy majd egy nálam 11 évvel idősebb férfi fog magába bolondotani de sikerült, azzal hogy ennyire tapasztalt, okos, türelmes, és nem játszmákra vágyik.


Nem szeretném ezzel elengedni. Tudom hogy nem is voltunk kapcsolatban, "csak" párszor csokoloztunk, lefekudtunk, és töltöttük együtt a napokat de akkor is, olyan érzésem volt mint meg senkivel.


Természetesen senki nem tud róla, főleg nem a szüleim, hiába nem voltam már a tanítványa de nem igazán érzem azt hogy el kéne mondanom nekik.


Vajon lehet belőlünk valami meg? Vagy ez tényleg csak egy kaland volt?



2022. jún. 24. 16:21
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
82%

kérdező, a helyedben az igazgatónak szólnék, legyen jelen iskolapszichológus is.

hiába most érettségiztél, de a tanulói jogviszonyod tudtommal még csak eztán fog megszűnni az iskolával,ez az eset még akkor történt, amikor a jogviszonyod élő volt.


lehet másokkal is megteszi/megtette.

ez ragadozó típus, csak szexre kellettél neki.

2022. jún. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
84%
Őszintén beszélj vele, ha megint hasonló lesz a válasz, akkor úgy néz ki, csak arra kellettél neki
2022. jún. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
97%

és tök mindegy, h. te igent mondtál a szexre, a felelősség őt terheli, mert a hierarchiában ő áll feletted, és visszaélt a szakmai hatalmával.


tehát ha esetleg amiatt nem mersz szólni, mert te is benne voltál a dologban, ez ne tartson vissza.

2022. jún. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
Koszi! Egyébként én tökre nem vagyok ilyen lány, ő a 2.ember akivel valaha lefekudtem eleve szóval emiatt is elég rosszul érzem most magam
2022. jún. 24. 18:45
 15/37 anonim ***** válasza:
89%

ezért kéne jelentened.


és az eseted is igazolja, milyen veszélyes, ha ez történik.

te szerelmes lettél, többet akarnál, ő meg csak használt és kihasznált.


fontos azt is látni, h. tök mindegy a korkülönbség, ha 11 év, ha 1 év, itt a társadalmi szerepek a meghatározók: tanár és diák.


és tévesen tudod, te még a bankettes egymásba csavarodáson a diákja voltál.


hiszen az érettségi még utána jött!


töri érettségi tantárgy.

ő érettségiztetett, igaz?

2022. jún. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

Igen, de a bankett a ballagási nap után volt, tehát már elballagtunk akkor. Én úgy tudtam hogy ez számít.


Igen, ő. Negyes lett a torim amugy 72%al de nem számít nagyon bele az egyetemhez, a pontjaim megvannak, es nem kivitelezett se az írásbeli se a szóbeli részén, meg még ültek bent persze

2022. jún. 24. 18:57
 17/37 anonim ***** válasza:
82%

nem ez számít, hiszen az érettségi még ezután jött!!!

gondolkozzál már!


szerinted nem állt fent köztetek tanár-diák viszony az érettségi idején, szerinted nem volt tanulói jogviszonyod az érettségi alatt?!


ez így még durvább, h. előbb dugtatok, utána vizsgáztatott.


kérlek ezt ne, a részrehajlás a szex után nyilván fennállt.


ennyire naiv még te sem lehetsz.

2022. jún. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
84%

Jajj, miért kellene jelenteni? Önként ment bele, élvezte. Ne essünk már át a ló túloldalára. A tanár nem árult zsákbamacskát.

Kérdező, mondd el neki, mit szeretnél, aztán meglátod hogy reagál.

2022. jún. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Igen, de nem azért adott négyest mert lefekudtem vele, nem is ezért feküdtem le vele. Megtanultam rendesen a tételeket, ha egy szót nem tudok akkor megbuktat, hiszen még 3an ott ültek bent, nem csak ő. Tehát ezt zárjuk ki, tényleg.
2022. jún. 24. 19:09
 20/37 anonim ***** válasza:
85%

hivatalosan: A gimnáziumi és szakközépiskolai tanulmányok befejezése esetén a tanulói jogviszony az utolsó évfolyam elvégzését követő első érettségi vizsgaidőszak utolsó napján szűnik meg.



18


kérdező tapasztalatlan és naiv.

a tanár kihasználta, mikor még tanár-diák kapcsolat állt fenn köztük.

akkor is visszaélésnek számít a jogszabályok szerint, ha önként belement, mert munkaköri hatalommal való visszaélés.

2022. jún. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!