Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Magyar fiu en roma lany, egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar fiu en roma lany, egy helyen lakunk de csak addig torodott velem ameddig nem volt itthon. Vajon szegyell engem a baratai elott vagy mi ez az egesz?

Figyelt kérdés

Egy kis telepulesen lakunk, de nem ismertuk egymast szemelyesen. Tarskereson megismerkedtunk, de mi szemelyesen nem ismertuk egymast mert idosebb is tolem 8 evvel, es nem is volt sokat itthon, messze dolgozik. Nagyon sokat beszeltunk, ejjel nappal, volt amikor megszakadt de aztan ujra elkezdodott, talalkozni nem tudtunk de terveztuk.

Bennem vegig volt felem, mert o magyar en roma, es az o baratai/csaladja lenezi az enyemet, mikozben dolgozo normalis emberek vagyunk, nem is foglalkoztam ezzel de tudtam hogy nem lesz ez igy jo, ha itthon lesz.

Mar itthon van de a hazautazasa elott par hettel mar nem is irt nekem, nem beszeltunk es azota sem beszelunk. Amikor messze volt, torodott velem de most amikor mar itthon van, nem..

En ugy erzem, ez azert van mert szegyell engem a baratai elott. A leirtak alapjan szerintetek ez igy van? Vagy mi mas oka lehet, hogy amikor nagyon messze volt, ismert engem de most, amikor itt van par percre igy mar nem?

Nagyot csalodtam benne, de valahogy legbelul vegig ereztem, hogy ez lesz ha hazajon.


2023. jún. 1. 19:27
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Nézd meg a celeb Szabó Zsófi esetét, a Körtvélyesi Kinga esetét. Bizony, a kulturális szokásokból fakadó ellentétek miatt ment szét a házasságuk.
2023. jún. 2. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
66%
Az a baj veletek cigányokkal hogy van bennetek egy jó adag kisebbségi komplexus, egészséges önbizalom helyett. Ha történik veletek valami rossz eloveszitek az "azer mer cigány vagyok" kártyát. Képzeld, én meg nem vagyok cigány mégis sok pasi átvert. Most én mire fogjam?
2023. jún. 2. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!