Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Magyar fiu en roma lany, egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar fiu en roma lany, egy helyen lakunk de csak addig torodott velem ameddig nem volt itthon. Vajon szegyell engem a baratai elott vagy mi ez az egesz?

Figyelt kérdés

Egy kis telepulesen lakunk, de nem ismertuk egymast szemelyesen. Tarskereson megismerkedtunk, de mi szemelyesen nem ismertuk egymast mert idosebb is tolem 8 evvel, es nem is volt sokat itthon, messze dolgozik. Nagyon sokat beszeltunk, ejjel nappal, volt amikor megszakadt de aztan ujra elkezdodott, talalkozni nem tudtunk de terveztuk.

Bennem vegig volt felem, mert o magyar en roma, es az o baratai/csaladja lenezi az enyemet, mikozben dolgozo normalis emberek vagyunk, nem is foglalkoztam ezzel de tudtam hogy nem lesz ez igy jo, ha itthon lesz.

Mar itthon van de a hazautazasa elott par hettel mar nem is irt nekem, nem beszeltunk es azota sem beszelunk. Amikor messze volt, torodott velem de most amikor mar itthon van, nem..

En ugy erzem, ez azert van mert szegyell engem a baratai elott. A leirtak alapjan szerintetek ez igy van? Vagy mi mas oka lehet, hogy amikor nagyon messze volt, ismert engem de most, amikor itt van par percre igy mar nem?

Nagyot csalodtam benne, de valahogy legbelul vegig ereztem, hogy ez lesz ha hazajon.


2023. jún. 1. 19:27
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
37%

Kérdező hármas vagyok és nem rosszból írtam, de tudnod kéne a helyed, hiába vagy gazdagabb, az a baj, hogy roma vagy. Nem vagyok rasszista, de sajnos ez így megy. Mindig így is volt és lesz is. Talán ha zsidó lennél, akkor is ugyanez lenne a szitu.

Amúgy lehet a szülei rájöttek, lehet a haverok kotyogták ki és az is benne van a pakliban, hogy csak unaloműző voltál, csak játszotta az eszét. Felejtsd el, keress hozzádvalót. Jobban jársz.

2023. jún. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy tudom kene a helyem? Nem egy kutya vagyok, hogy helyem van..nem tobbek ok semmivel mint en, azert mert magyarok. De nem erdekelnek se ok se te. A tobbi valaszolonak koszonom.
2023. jún. 1. 19:55
 13/32 A kérdező kommentje:
Nem baj ez egyaltalan hogy roma vagyok, még ennyit szeretnek hozzafuzni neked
2023. jún. 1. 19:56
 14/32 anonim ***** válasza:
47%
#11 De igen, rasszista vagy.
2023. jún. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
0%
Fityeszesek biztos.. fehér romak , azt jatsza a fejet..
2023. jún. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
55%

#11


De igen, rasszista vagy.

2023. jún. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
28%
Biztos jól elbeszèlgetett veled unalmában, de nem ègetnè magát egy cigánnyal.
2023. jún. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
54%
#16 És még passzív agresszív is, nem kicsit.
2023. jún. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
27%

Nem különbek, de ő(k) azt hiszik és ez pont elég. Olvass csak el itt kérdéseket:

"Tetszik roma fiú/lány, jól érzem, hogy inkább hanyagoljam?" és alattuk a válaszokat: "Jól érzed, jönne az összes rokon, kapnál tőlük, pénzt kérnének stb stb" - Csak a Gyakori tele van rasszistákkal, inkább azt írják hogy jöjjön össze arabbal,torokkel mint romaval, akkor szerinted a való életben mi megy? Mégha roma is vagy, nem C, akkor is úgy gondolja a többség (velem együtt) és azért mert van alapja, sokkal kevesebb a kivétel, a többség olyan ahogy gondolják és nem kockáztat egyik magyar se. Ezt el kéne fogadni hiába nem tetszik. Természetesen ha az ő szülei befolyásos emberek lehet még gazdagabb magyar lánynak se adna esélyt a pasika, a saját közegéből/társadalmi státuszából ismerkedne, mert a hírnév számít. De az hogy te roma vagy még inkább mínusz. Szégyell, de még hogyha nem is tenné, akkor sem lenne veled, nem vagy hozzávaló.

2023. jún. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Egy tole 8 evvel fiatalabb csinos, szep lany vagyok. O egy 30 eves ferfi. Valoban egetne magat velem? En nem igy gondolom
2023. jún. 1. 20:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!