Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Magyar fiu en roma lany, egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar fiu en roma lany, egy helyen lakunk de csak addig torodott velem ameddig nem volt itthon. Vajon szegyell engem a baratai elott vagy mi ez az egesz?

Figyelt kérdés

Egy kis telepulesen lakunk, de nem ismertuk egymast szemelyesen. Tarskereson megismerkedtunk, de mi szemelyesen nem ismertuk egymast mert idosebb is tolem 8 evvel, es nem is volt sokat itthon, messze dolgozik. Nagyon sokat beszeltunk, ejjel nappal, volt amikor megszakadt de aztan ujra elkezdodott, talalkozni nem tudtunk de terveztuk.

Bennem vegig volt felem, mert o magyar en roma, es az o baratai/csaladja lenezi az enyemet, mikozben dolgozo normalis emberek vagyunk, nem is foglalkoztam ezzel de tudtam hogy nem lesz ez igy jo, ha itthon lesz.

Mar itthon van de a hazautazasa elott par hettel mar nem is irt nekem, nem beszeltunk es azota sem beszelunk. Amikor messze volt, torodott velem de most amikor mar itthon van, nem..

En ugy erzem, ez azert van mert szegyell engem a baratai elott. A leirtak alapjan szerintetek ez igy van? Vagy mi mas oka lehet, hogy amikor nagyon messze volt, ismert engem de most, amikor itt van par percre igy mar nem?

Nagyot csalodtam benne, de valahogy legbelul vegig ereztem, hogy ez lesz ha hazajon.


2023. jún. 1. 19:27
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Marmint nem velem van a baja, csak fel a kornyezetetol. De mindegy nem irok ide tobbet, mert amint meglattatok hogy roma szo szerepel a kerdesben, mar ide is gyultek a rasszistak
2023. jún. 1. 20:08
 22/32 anonim ***** válasza:
44%
Igen, ègetnè, hol èlsz te?
2023. jún. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
58%
Nem, világosan le van írva, hogy nem vagy befolyásos családból, ez a fő gond, az etnikum csak egy plusz. És te nézeted, alacsonyítod le magad, te írtad oda a roma szót, feltehetted volna a kérdést roma szó nélkül is, ugyanazt a választ kaptad volna. Szerinted orvos legtöbbször miért nem jön össze gyári munkással, vagy autószerelővel? Mert nem illenek össze. A hasonló a hasonlóval van átlagban, kevés a kivétel és szakítanak is, mert teljesen más életmódot folytatnak.
2023. jún. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Csak unalmában írkáltgatott valakivel.teljesen jók neki amikor messze van a csetkapcsik.
2023. jún. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
47%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Csak tessék, hogy nem hazudok, 2013-as kérdés, azóta eltelt 10 év, azóta még jobban gyűlölik, vagy tartanak a romáktól, hiába tudjuk, hogy nem az összes egyforma, akkor szerinted az a fiú komolyan vett téged még egy percig is?


Aki azt írta, hogy rasszista vagyok, az inkább ne játssza meg magát, mert más kérdések alatt ugyanazt írja, vagy még csunyabban le mint én írtam, hogy mindenki a saját ligájában játszon. :)

2023. jún. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:
0%
A cigany pina melegebb. Tuti nem ez a gond
2023. jún. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Itt több minden is játszhat, nem feltétlenül hegyezném egyből ki magyar-roma ellentétre. Lehet, hogy az, de lehet, hogy nem.

Először is említetted, hogy 30 a srác, te 8 évvel fiatalabb, ergo 22. Nagyon fiatal vagy még. Lehet átgondolta és arra jutott, hogy túl fiatal vagy hozzá. Nem minden férfi szereti, ha a nő fiatalabb. Például én sem. (mindig idősebb nőkkel volt dolgom)

Nem mondom, hogy ez van, de akár ez is lehet. (őt kéne megkérdezni)


Persze az is lehet, hogy a család/barátok, amikor meghallották, hogy veled ismerkedik, egyből elkezdték neki nyomni a gombot és telebeszélték a fejét.

Roma családok esetén tartja magát az a közismert elgondolás, hogy ha bármi balul sül el köztetek, akkor majd jön a família csoportosan és meglincselik, netán zaklatják, stb. Lehet neked normális, rendes, dolgos családod, ha mindenhonnan előítéletek vesznek körbe. Ilyen téren sajnos hátrányból indulsz. Nem áthidalhatatlan ellentét, de nehezített pálya, az biztos.


A saját tapasztalatom is erre enged következtetni. Kora húszas éveimben iskolai képzés keretein belül találkoztam egy cigány lánnyal. Bevallom, borzasztóan tetszett és én is bejöttem neki. Valósággal vibrált köztünk a levegő. Nagyon durván hatással volt rám. Mondhatni érezhetően megvolt a kémia. De akkoriban hagytam, hogy telebeszéljék a fejem ezekkel a dolgokkal és így nem lett semmi belőle. (én mondjuk nem ejtettem pofára a leányzót, nem is volt semmi köztünk, csak íncselkedés)

Mai fejjel bevallom, kissé bántam később, mert mindig ott volt bennem, hogy "mi lett volna ha?"...

Nos ez a hajó már elment, mindenesetre ma nem lennék ilyen előítéletes.

Főleg azért nem, mert olyan sincs, hogy valaki tiszta magyar. Magyarország Európa olvasztótégelye, itt annyiféle nép keveredett, hogy ember legyen a talpán, aki levezeti a származását.


Persze lehet, hogy a Te elgondolásod a helyes. Passz. Csak az illető tudja a valódi választ.

2023. jún. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
0%
Fityeszes rokonsag azert dolgozik irodan mindegyik..
2023. jún. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező én szivesen megismernelek, de nem vagyok milliomos mint ezek a nagyszerű emberek, akik bantanak Téged!

Engedd el ezt az egészet, rád fog talalni a szerelem!

2023. jún. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

27#-es!


Ezt írod-“Lehet neked normális, rendes, dolgos családod, ha mindenhonnan előítéletek vesznek körbe.”


Kihagytad, hogy ezeréves , máig folyamatos, érvényes tapasztalatokon alapuló, jogos előítéletek.

2023. jún. 2. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!