Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párkapcsolat szerelem nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat szerelem nélkül is lehet?

Figyelt kérdés

Olyan fiúk iránt akik iránt eddig szerelmet éreztem mind elég rossz karakterrel rendelkeztek....tehát elmondhatjuk, hogy a szerelem érzet eléggé random...


Másfél hónapja chatelünk ,5. Randi alkalmon vagyunk túl egy sráccal, és nem érzem a szerelmet😭 Azt érzem, hogy egyre jobban szeretem és jó vele lenni, iszonyatosan önzetlen és jószívű😭😭


Viszont ha elvileg egy idő után a lángoló szerelem is átalakul ebbe, akkor van értelme folytatnom vele?



2023. júl. 24. 10:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem jo otlet a ketsegeidet raboritani a masikra, mert onbeteljesito lesz. Itt neked kell donteni arrol, hogy akarsz-e meg idot es energiat forditani erre a kapcsolat epitesere, vagy nem. Fel seggel ne csinald, ha igen, akkor hajra, ha nem, akkor fejezd be. Ez a meglatjuk, meg tegyunk probat, az nem szokott bejonni. Keress olyat, akinel nem a langyos viz irja le a koztetek levo kapcsolat dinamikajat.
2023. júl. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki tényleg tetszik, azt szoktuk tudni. A többi jó kapcsolat pedig max barátságra jó.
2023. júl. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Senior Séf ***** válasza:
Én megpróbáltam. Közel 50 rövidke kapcsolat után elvettem valakit "jobbat úgysem találok" címszó alatt. Hát ja. 18 évig tényleg nem találtam, és addig ment is a szekér. Aztán 24 évvel ezelőtt találkoztam valakivel,és megdőlt a hitem, hogy én nem tudok szerelmes lenni. Azóta imádjuk egymást töretlenül, és nem értem, hogy tékozolhattam el a fiatalságomat egy arra érdemtelen kapcsolatban.
2023. júl. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!