Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miből tudtátok pár hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudtátok pár hónap után, hogy nem illetek össze, el kell engedni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

jan. 28. 14:00
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
100%
Az érzéseidet kell figyelni. Szívesen vagy vele? Varod, hogy talalkozzatok? Jól érzed magad vele? Jó vele a szex? Szeretsz vele csak úgy lenni, beszélgetni? Gordulekeny a kommunikáció? Ha ezekre nem a válasz, akkor ott nem kell erőltetni a dolgot.
jan. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:

Sajnos nem kommunikálunk a kapcsolatról. Bárkiről, bármiről beszélget, de nem mondja bennem mit kedvel, vagy h mire számít tőlem, vagy ettől az egésztől. 2 hete nem hoztuk össze hogy együtt aludjunk, azt mondta nálam legyünk pár órákat, mert neki úgyis hamar el kell mennie, kupi van, kifogások, haverok minden miatt. Ha én nem szervezek valami programot nincs.


Beleszerettem, hülye vagyok, kéz barátnőmet is megkérdeztem mindkettő azt mondta ez részéről inkább szexkapcsolat.


Szerintem megneszelte hogy mélyebbre vágyom ezért ha nem is tudatosan, de már aludni sem tervez velem inkább.


Sírok, mert meg kell mondjam neki, hogy gondolkodjunk már el azon ennek mi értelme így

jan. 28. 14:13
 3/50 A kérdező kommentje:
Pedig amúgy jó volt vele mindig, a szex változó. Ez az én hibám, 2 éve depressziós vagyok. Azon is elgondolkodtam, hogy nem tudja vállalni ezzel a betegséggel velem, amit totál megértenék, most megint nem vagyok jól, nem lehet könnyű elviselni.
jan. 28. 14:15
 4/50 anonim ***** válasza:
100%

Először a depressziodat kezelési, mert ez nem igazán tesz alkalmassá egy párkapcsolatra.

Amiket a kapcsolatról leirsz, az alapján ez abszolút nem egy boldog párkapcsolat. Ilyen körülmények között csak még rosszabbul leszel.

jan. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
100%
Depressziósként inkább lábalj ki belőle és aztán ismerkedj. Nagyon könnyű depisként rossz kapcsolatban kikötni.
jan. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
100%

“Sajnos nem kommunikálunk a kapcsolatról.”

Tulajdonképpen eddig elég elolvasni. Nem vagytok érettek egy kapcsolatra.

jan. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:
Jobban voltam, amikor megismertem. Vagyis lehet csak azt hittük. Én azt gondoltam, nem csak az én dolgom akarni, hogy működjön a dolog, meg beszélni róla. És igen, éretlenek vagyunk, mert azt vártam hogy hátha felnő valamihez, amihez nem elég érett én meg nem tudtam belőle kihozni a jobbat. Vagy egy jó partnernek nem ez lenne a dolga?
jan. 28. 15:05
 8/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem dolgod megváltoztatni. Nem biztos, hogy bárki is ki tudja belőle hozni a jobbat.
jan. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:
A depresszióból amúgy sem lehet meggyógyulni. Egész életen át tartó kezelést igényel, mint egy cukorbetegség. Hiszen pont arról van szó, hogy vagy hormonálisan, vagy lelkileg vannak olyan traumái az illetőnek, amik alkalmatlanná teszik a normális életvitelre, érzésekre és gondolatokra. Állami gondozásban nagyon keveset tudnak tenni. Jó szakember magánban sem nagyon elérhető, mert tele vannak.
jan. 28. 15:09
 10/50 A kérdező kommentje:
8-as azt hiszem igazad van. Neki van egy komoly játékfüggősége. Én élvezni akarom az élet szép dolgait, elmenni ide-oda szép tájakat fotózni (ez egy hobbim), de úgy érzem ilyesmiken gondolkodni neki már önmagában nyűg, nemhogy meg is tenni mondjuk értem.
jan. 28. 15:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!