Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miből tudtátok pár hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudtátok pár hónap után, hogy nem illetek össze, el kell engedni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

jan. 28. 14:00
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:
Nekem súlyos érzelmi bántalmakat okozott anyukám gyerekkènt. Vele nehéz volt kötődni. Szeret, de nem érti hogyan kellett volna nem elkövetnie a hibákat. Meg kéne bocsatanom neki és minimálisra venni a kommunikáciot és elhinni hogy semmi se igaz abból amit mondd meg ilyenek.
jan. 28. 16:14
 22/50 A kérdező kommentje:
Erre mondom, hogy a legtöbb toxikus szülő gyereke amint elrepül otthonról, meg is oldja ezt az önbizalomhiányt.
jan. 28. 16:15
 23/50 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kezdd el azokat csinálni, amiről tudod, hogy meg kellene tenned. Mást a pszichológus sem fog mondani. Igazából támogat a saját változásodban, ad egy hátteret, de nem old meg semmit nélküled.
jan. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
Te a pszichológustól vársz el csodát, de a pszichológus teletöm tabikkal, végighallgat és ad útmutatást és ennyi. Nem tudja, hogy neked mi válik be. Viszont hiába válna be neked pl. az, hogy önbizalmat nyernél valamilyen szinten sport által ha te nem akarsz tudatalatt jobban lenni. A mélyen üldögélő gondolatokat csak te tudod kiütni a fejedből és az hosszú, kemény munka. Ha akaratod, merszed nincs hozzá akkor neked annyi.
jan. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 A kérdező kommentje:
De ehhez kell egy olyan terapeuta aki igen, ezeket a nagyon negatív gondolatokat munka adással vezetve eléri hogy kiüssem vagy kicseréljem. Én szeretnék jobban lenni, de pont ez a baj, hogy ötletem sincs, mivel kezdjem a kiütést, átkeretezést, h máshogy nézzem a bizonyos dolgokat. Meg csak 1 dolgot lehet egyszerre megfogni. Sok terapeuta nem vállal olyan klienst aki azt sem tudja mivel akar kezdeni. Nekem azzal kéne hogy nem a gyerekkorom miatt rossz az eletem. Ezt el kéne felejtsem, a legtöbb mai pszichológus szerint ezzel az analizálással sem én sem más nem megy semmire, most kell kitaláljak valamit, hogy jobb legyen, a jelen legyen jobb meg majd a jövő.
jan. 28. 16:25
 26/50 anonim ***** válasza:

De ha tisztában vagy vele, hogy anyud rossz ráhatással bír rád akkor miért tartod vele a kapcsolatot? Miért vagy együtt olyan valakivel, akivel nem vagy boldog? Az egy dolog, hogy nem nevelkedtél sajnos megfelelő környezetben, de már 28 éves vagy, már felnőtt vagy.

El kéne fogadni a múltat akármilyen is és haladni előre, fejlődni, de azt nem lehet úgy, hogy benne ragadtál, méginkább a jelenlegi párkapcsolat is negatívan befolyásol kérdező.

jan. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 A kérdező kommentje:

Erre való a sématerápia, ezért szeretnék ezekből kilépni. De akinek nem tanítják meg, hogyan lehet ebből kilépni, könyv alapján se egyszerű értelmezni. Vagyis nekem nem ment, de ez lenne a kulcsa a kezelésemnek, vagyis egy olyan módszer ami segíthet felülírni.


Nem tudok leválni édesanyámtól teljesen, mert egy àltala vett lakásban lakom. Kb. Megzsarolt, hogy nem írattatja a nevemre, mert nekem ez nem jár, de jobban járok ha nem albérletben lakom. 22 éves korom óta önellàtó vagyok. Ez teljesen normális dolog, de nagyon nehéz megbocsátani neki, hogy az utolsó 2 egyetemi évem egy pokol volt, mert dolgoznom kellett es sem a hobbijaimra, sem a kapcsolatok alakítására nem jutott időm. És hiába ez volt a helyzet, még anyukám szapult azzal, miért sírok, miért vagyok depressziós és miért is nem keresek egy pasit, aki legalább sz*xszel velem.


Elmenni albérletbe pénzkidobás, így viszont zsarol, mert a lakásában élek. :( Nem tudom lezárni, mert masszívan benne vagyok.


De tudom, egyedül a kimenekülés innen lehet megoldás.

jan. 28. 16:49
 28/50 A kérdező kommentje:
Viszont érthető okokbol, 8 évig laktam lakótársakkal. Képtelen lennék albérletben megint valakivel lakni, belefáradtam. Legközelebb màr csak egy párkapcsolatban szeretnék.
jan. 28. 16:51
 29/50 A kérdező kommentje:

Szóval ez a baj, hogy van egy igényem, de ahhoz itt kell maradnom ebben a lakásban és addig anyumtól sem lehet leválni. Pedig biztos marhara örülne ha azt mondanám "jó, kiköltözöm, add el a lakást, van 2 házad már, lesz egy harmadik, így is 1 milliót keresel, de mindig emlékeztetni kell ra, hogy ez nem az enyém, bánod a dolgot, stb. Akkor kell!"


Ezt akarom tenni, de nincs pénzem elmenni.

jan. 28. 16:53
 30/50 A kérdező kommentje:
Mármint "Nem kell" jó lenne, ha nem kellene.
jan. 28. 16:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!