Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miből tudtátok pár hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudtátok pár hónap után, hogy nem illetek össze, el kell engedni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

jan. 28. 14:00
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
100%
9- ez butaság, meg lehet belőle gyógyulni. Nem tudom, hogy ezt ki mondta neked, de ne hidd el. Az biztos, hogy egy rossz kapcsolat csak rontani fog az állapotodon.
jan. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:

Nem biztos hogy rossz lenne ez a kapcsolat, lehet ő nem érzi annak, egyszerűen csak ennyi igénye van. De valahogy meg kellene mondanom neki, hogy én ezt kicsit másképp képzeltem, a baràtaim és a családtagjaim is nagyon máshogy, gördülékenyebben vezették a kapcsolatukat.


Édesapám is depressziós, az anyukája pedig öngyilkos lett. Komoly terápia kéne nekem de nem tudom, ki tudna vállalni, tényleg nagyon telitett a mezőny. Ismerek olyat, aki 1 évre kapott időpontot.

jan. 28. 15:26
 13/50 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, de nemcsak szakember által lehet meggyógyítani magad.

Léteznek millió fajta eszközök a leküzdesére a depressziónak, de ahhoz a gondolkodásodon kéne változtatni. Hiába mész te el 100, vagy a legjobb pszichológushoz 100x ha te nem hiszed el, hogy képes vagy meggyógyulni!

Mennyi önfejlesztésre hasznos könyvek, csoportok vannak, nagyon jó a sport, jóga, meditáció, különböző önbizalmat adó hobbik, mint a nyelvtanulás, vagy kertészkedés.

Te nem hiszed el, hogy jobban lehetsz. Azért vagy depressziós és csak egyre rosszabbul leszel.

jan. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
100%
Ha rosszul érzed magad a kapcsolatban, akkor az egy rossz kapcsolat, csak hitegeted magad.
jan. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:
13: vannak önfejlesztő könyvek, persze. De nekem ott kéne hagynom az állásom ami helyett a másik opció meg más szempontból lenne nehéz és nem is fizetik meg. Elhiszem, hogy sokaknak segítenek az önfejlesztő könyvek de én mindig zsákutcába torkollok hogy nem tudom megtervezni pl: hogy A: így érzem magam. B: mi a realitás? C: Mit tudok tenni hogy ez megváltozzon? Hogy ne így érezzem magam? Szóval nem látom mit tudok tenni, hogy a helyzet más legyen. Az új hobbi nem old meg bizonyos kérdéseket. Nekem azok arra voltak jók hogy valami űrt töltsenek ki bennem. :( lehet tényleg menthetetlen vagyok és nem hiszem el, hogy bàrmilyen módszer segíthetne. Krónikus magányosságérzésem van. Pedig azt sem mondhatom, hogy nincs körülettem elég ember és ezt akarom tudni, hogy miért érzem magam ilyen kívülállónak és meg nem értettnek. :( 28 éves leszek lassan, betegesen szánalmasnak érzem hogy itt tartok. Tudom ez nem korfüggő de egészséges emberek legkésőbb húszévesen nem foglalkoznak olyan ostobaságokkal, mint én, vagy megtanulják kizarni.
jan. 28. 15:55
 16/50 A kérdező kommentje:

Egyébkent INFP vagyok, gyakorlatilag az az MBTI típus, aki a leginkább hajlamos arra, hogy ne tudjon elégedettségre lelni sem az életében, sem a párkapcsolataiban. Túl idealista vagyok, nehezen nyelem le hogy főleg ebben az országban semmi sem működik, csak viszi le az embert az eletről maga a rendszer, nem az emberek akik benne vannak.


Aki itt boldog, az szerencsésen gondolkodik is leválassza magáról a gazdaságot és a politikát vagy annyi penzt keres, hogy ne kelljen azon aggódnia mi lesz 50 év múlva. A boldogságnak csúnya materiális vonzatai vannak, senki sem tud ezen segíteni, az állami pszichológus szerint ez ellen a gondolat ellen 2 opcióm van, az egyik külföld, a másik meg tanulni valami újat új lehetőségekhez/ kimenni külföldre vagy ezt a kettőt együtt.


Tanár vagyok, de most más helyen dolgozom.

jan. 28. 16:00
 17/50 anonim ***** válasza:
Látod, máris van két lehetőséged, nem reménytelen a helyzeted.
jan. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod, hogy szart se ér a kapcsolatod, vagy szarul érzed magad benne akkor kilépsz belőle és nem érdekel a realitás hiszen nem vagy boldog egyáltalán benne! Olyan szinten nem értékeled saját magadat, hogy már mégcsak emberszámba se veszed és ez nagyon súlyos probléma. Nem szereted önmagad és amiatt egyedülállóként nem tudsz már létezni. Te irányítod az életed és ami ér téged pozitívan negatívan az hatással bír. Viszont ha te depressziós vagy rajtad egy főleg szar kapcsolat nem fog segíteni. Ő is valószínűleg sérült lelkileg mint te, egymást vonzottátok be mondhatni. Nem lehet normális, egészséges párod ha te se vagy egészséges, érted? Te neked kell megtanulni megszeretni magad, bízni a képességeidben. Azt nem fogja neked megtanítani senki.
jan. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
46%
Hallgass Pál Ferit, többet érnek az előadásai, mint az önsegítő könyvek.
jan. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 A kérdező kommentje:
Fantasztikus ember, ismerem. ;) Fuller Biankától is tanulok. Vannak erős semáim, amik miatt rosszul élek. De egy sematerapeuta se vállal, hogy legalább valami eszkőzt lassak hogyan változtassam ezeket meg?
jan. 28. 16:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!