Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miből tudtátok pár hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudtátok pár hónap után, hogy nem illetek össze, el kell engedni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

jan. 28. 14:00
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:

"nagyon nehéz megbocsátani neki, hogy az utolsó 2 egyetemi évem egy pokol volt, mert dolgoznom kellett es sem a hobbijaimra, sem a kapcsolatok alakítására nem jutott időm."


Miért kellett dolgozni, beteg lett, vagy micsoda? Az egyetemen te nem tudtál párkapcsolatot kialakítani, barátságokat míg nem dolgoztál?

jan. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
100%
Azért egyetem alatt joparan dolgoznak, ez még nem egy tragédia.
jan. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 A kérdező kommentje:
És tudom, mások nem külön ingatlanban élnek ennyi idősen, hanem vagy albérletben vagy otthon szülőknel, mert tenyleg nem keresnek eleget csak én belementem ebbe a helyzetbe.
jan. 28. 16:58
 34/50 anonim ***** válasza:
100%
Ez a te döntésed, hogy inkább belemesz. Ahogy írtad, láthatnal külön is, vagy alberlotarssal.
jan. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 A kérdező kommentje:

31-32 az volt, hogy eldöntötte, hogy jobban jár ha a pénzét (meg apáét) belefektetik egy lakásba amiben lakhatok albi helyett. De azt nem beszélték meg velem, hogy onnantól en felelek az anyagi életemért, nem fognak tovább támogatni, ezert dolgoznom kell, lakótársakat keresni. Pokol volt azzal a 2 lánnyal lakni, és 2 hónapig kérdéses volt lesz-e egyáltalán munkám. Lett, szerettem is azt a munkát, de semmi időm nem maradt magamra vagy kapcsolatokra egyetem mellett mert dolgoztam. Az egyetem is részben teljes állás ha valaki komolyan veszi. Nekem fontos volt.


Túl éles volt a váltás, nem a munka a világvége, meg a saját lakás, hanem mert érthetetlen okokból bele lettem dobva a mély vízbe. Semmi beleszólásom nem volt abba, hogy ez a lakás jó ötlet, vagy sem. Mentálisan nekem rosszat tett akkor.

jan. 28. 17:02
 36/50 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, de te egyetemrn is felnőtt ember voltál már. Nem lehet elvárni, hogy kinyalják a hátsód ha egyszer pénzük nem volt a finanszírozásra már, vagy egyszerűen úgy döntöttek, hogy elég volt. Ők házastársak, az ő házuk/lakásuk, ketten döntenek és ha eddig segítettek neked egy mukkot nem szólhatsz.

Más egyetemre se jut, mert nincs rá zsé, vagy lebetegszik az egyik szülő és ápolni kell és mégse hibáztatja anyját, apját. Az élet nem kímél senkit. Te buborékban éltél?

jan. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj kérdező, de én nem látom olyan tragikusnak a sorsod. Kaptál egy lakást, amiért cserébe elvárták, hogy tartsd el magad az egyetem alatt. Számtalan egyetemista él úgy, hogy dolgozik mellette. Nem jöttél ki a lakótársaiddal - előfordul.

az olyan szavak, mint pokol volt, azért erős túlzás.

Bocs, de így látatlanban kicsit nyafogás ez a sztori.

jan. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező úgy el volt kényeztetve, hogy a váltás tönkretette, vagy alapjáraton valami mentális betegsége van ami idővel előbújt. Nem normális, hogy anyukádat azért hibáztatod, hogy adott neked egy lakást, visszamehettél hozzá és még rád is íratja csak azért, mert te emberi kapcsolatokat képtelen vagy kialakítani mégcsak anyukáddal is!
jan. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
*már csak
jan. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 A kérdező kommentje:

A lakás nincs a nevemen,nem is lesz, amíg él, és mindig a fejemhez vágja hogy én ezt nem érdemlem meg, mert ők dolgoztak érte én nem. 5 éve mindig a fejemhez vágja ezt. Ahogy gyerekkoromban is mindig a fejemhez vágta, hogy elviselhetetlen vagyok, és igen, hisztisebb az átlagnál. Szeretnék másmilyen lenni, szeretnék nem nyafogós lenni, mert tudom hogy ez a legrosszabb tulajdonságom, de mintha zsigerből ez jönne belőlem csak. Ezért nem szeretem magam, ezèrt nem tudok megbékélni magammal, mert "hisztis vagy". Valahányszor komolyabb konfliktusba kerültem valakivel, mindig ez lett a konklúzió velem kapcsolatban. És mély haraggal vagyok ezen részem iránt, mert tagadthatatlanul ott van és másnak sem tetszik. És fogalmam sincs hogyan űzzem ki magamból. Talán asszertív kommunikációt kéne tanulni és a saját lábamra állni. Nem tudom.


Nehezíti a dolgot, hogy a szüleim válnak, de ez a lakás közös tulajdonuk, de benne lakom, anyát meg ez is idegesíti, hogy ez is közös tulajdon. Na talán ez lenne az a pont, hogy jó adják el, a részükkel meg végre azt kezdhetnek amit szeretnének és anya sem tenné többé szóvá, hogy az ő lakásában lakom.

jan. 28. 17:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!