Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha elnézi nekem a nyomozgatása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elnézi nekem a nyomozgatásaimat akkor tenyleg szeret?

Figyelt kérdés
A minap a parommal beszelgettunk egy kozos ismerosunkrol es mondtam a paromnak h en nem vagyok telefonba turkalos gep nezegetos.mondta hogy hat igy nem is csak nyomozos vagyok mivel jobban tudom h mi van az exeivel eppen mint o.mondta h még szerencse h csak 250embert kell megnezzek minden nap mert csak ennyi ismerose van.mondtam neki h nem latom az ismeroseit de aki erdekel annak tudom fejbol a nevet.erre elkezdett nevetni de nagyon:) ez jo jel akkor h szeret,nem?
2016. nov. 6. 12:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
?????????????
2016. nov. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Felnott emberek, es keptelenek par mondatban ertelmesen masok ele tarni a mondanivalojukat.
2016. nov. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
A lenyeg azt mondta hogy tisztaban van vele hogy nyomozos vagyok de h szerencsere csak 250 embert kell vegig nezzek mert annyi ismerose van.es mondtam h aki fontos annak tudom fejbol a nevet mint exek pl
2016. nov. 6. 12:51
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Azért nevetett, mert röhejes, amit csinálsz. Ráadásul annyi eszed nincs, hogy ha félre akar lépni, akkor nem a régen elfeledett exeit fogja elővenni, hanem talál újat.
2016. nov. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
O nem lep felre.ha boldog akkor azert nem ,ha meg valami nem jo akkor megmondja.sose csalna meg,ebben biztos vagyok
2016. nov. 6. 13:12
 6/17 A kérdező kommentje:
De nem csak exeket nezek.mindent ami vele kapcsolatos
2016. nov. 6. 13:12
 7/17 anonim ***** válasza:
79%
Te beteg vagy. Nincs eleted a parodon kivul, hogy ennyi idod van szamodra ismeretlen emberek eletet nezegetni? Szanalmas.
2016. nov. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Noblesse Oblige ***** válasza:
72%

Vagy csak nem izgatja, mit csinálsz...


Amúgy megnéztem és nincs benn a Szerelem egyértelmű megnyilvánulásai kódexben a felsoroltak között, szóval ennyiből még nem szeret. Csak nem izgatja, hogy ilyen mértékbe belemászol a magánszférájába.

2016. nov. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Azt mondta h ahhoz kepest h az exei milyenek voltak ez aprosag
2016. nov. 6. 13:26
 10/17 Költőnő? ***** válasza:
72%
Úristen
2016. nov. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!