Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha elnézi nekem a nyomozgatása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elnézi nekem a nyomozgatásaimat akkor tenyleg szeret?

Figyelt kérdés
A minap a parommal beszelgettunk egy kozos ismerosunkrol es mondtam a paromnak h en nem vagyok telefonba turkalos gep nezegetos.mondta hogy hat igy nem is csak nyomozos vagyok mivel jobban tudom h mi van az exeivel eppen mint o.mondta h még szerencse h csak 250embert kell megnezzek minden nap mert csak ennyi ismerose van.mondtam neki h nem latom az ismeroseit de aki erdekel annak tudom fejbol a nevet.erre elkezdett nevetni de nagyon:) ez jo jel akkor h szeret,nem?
2016. nov. 6. 12:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
72%
Jézusom, ez már beteges...
2016. nov. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
58%

Jesszusom, ez beteges. Szánalmas vagy kérdező.

Elhiheted nem pozitív dolog miatt nevetett ki, ő is így gondolja, hogy szánalmas vagy!

2016. nov. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 rrrrrreennnnn ***** válasza:
73%

Irgalmatlanul buta vagy.

Nem sikerült felfognod azt a pàr sort sem,amiről a #2-es komment szòlt.

( Èrtelmetlenül fogalmazol,képtelen vagy néhàny mondatot normàlisan leírni,egy rövid szöveget rendesen megírni.)

Erre a #3 hsz-ben leírod ugyanazt az összehànyt szhart.

Mintha a képességeinkkel lenne baj.

Na,mindegy.

Amit művelsz,az szànalom és a pasid sem azért nevetett,mert annyira szeret.

2016. nov. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Lehet,minden esetre tudja h milyen vagyok es nem is akarja h masmilyen legyek.ismerem ot,ha zavarna vagy gondja lenne vele,akkor mondana
2016. nov. 6. 16:54
 15/17 anonim ***** válasza:

A nyomozgatás lehet túlzás viszont szerintem abban nincs semmi különös,ha mondjuk megkérdezed párod,hogy ismerősei közül kit honnan ismer.Pl ha teszünk ki közös képet és valaki ő ismerőse kedveli vagy hozzászól stb akkor én is megkérdezem,hogy ő ki,v honnan ismeri.. és mondja,hogy suliból,edzésről pl. Ilyet ő is szokott kérdezni.

Amit te csinálsz,h az exeit nézegeted ,hogy ki mit csinál szerintem is túlzás és hosszútávon nem biztos,h szeretni fog ezért. Először is,ha késztetést is érzel rá,hogy megnézd ne beszélj róluk párodnak,másodszor meg valahogy szokj le róla ;)

2016. nov. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Koszonom utolso.eddig te allatal hozza a legnormalisabban.es igazad van.idovel biztos hogy csokkenni fog ez a dolog bennem de addig sem beszelek neki errol.
2016. nov. 6. 18:09
 17/17 anonim ***** válasza:
15 vagyok. Még annyi,hogy nyilván szeret téged igen,viszont ne élj vissza a szeretetével és türelmével :) Ez vmiféle kényszer lehet nálad vagy függőség ahogy tetszik,de magad érdekében is le kéne róla állnod.
2016. nov. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!