Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, ti miért undorodtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ti miért undorodtok a munkás férfiaktól?

Figyelt kérdés

Te miért nem adsz nekik esélyt, és szerinted miért van az hogy fizikai munkás vagy gyári melós férfiak esélytelenek a párkapcsolati piacon?


A kevés jövedelem az oka?

Hogy egy melós nem engedhet meg magának luxusutakat és welneshétvégéket? És ideje sincs rá mert sokat dolgozik


Vagy csak a státusz számít?

Ciki lenne a barinők előtt hogy nektek csak egy melós pasi jutott? Vagy mennének valahová akkor ti csak egy kis szuzukival tudnátok menni amíg a barátnőid mérnök vagy informatikus pasijaikkal teszlával és porscheval feszítenek az instán?



2022. nov. 8. 17:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/77 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem ha 23 évesen egy átlagos(!) diplomával nettó 350 ezret keresek, akkor hadd várjam el egy férfitól, hogy hasonló szinten legyen.

Nem azt mondom, hogy aztán az utolsó forintig kiszámolom a nettó órabérünket, és ha 5 forinttal kevesebb az övé, akkor mehet a süllyesztőbe, de ha nekem volt eszem és szorgalmam tanulni, akkor miért érném be olyannal, akinek legalább az egyik nem volt meg?


Igen, persze, lehet jönni a demagóg mantrákkal, hogy a nők a pénzre mennek... Nos, nem erről van szó. NEM gazdagabbakra hajtok, hanem olyanokra, akik nagyjából ugyanott tartanak az életben, ahol én. Bocs, de nem vagyok érdekelt egy olyan kapcsolatban, ahol a páromnak sem ideje sem pénze nincs minőségi időt tölteni velem. Mert igen, hogyne, a Netflix & Chill is egy program, de azért ne abból álljon már a fiatalkorom, hogy otthon punnyadok a barátommal.

2022. nov. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/77 anonim ***** válasza:
43%
Milyeb luxusutak bzdmeg!??? Magadat nem tudod eltartani. Eleve nem tudna mukodni a kapcsolat, mivel a részedet sem, ha programokrol van szó. És egyebkent meg azert sem, mert a f*szom tele van a fajtáddal, aki szerint a diplomamat szopassal szereztem, a magas poziciomat pedig csak a mazlinak köszönhetem
2022. nov. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/77 anonim ***** válasza:
21%
12. Csendulj mar el!
2022. nov. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/77 anonim ***** válasza:
63%
Tényleg van aki komolyan veszi a kerdest? Gyenge provokáció, hangulatkelés.
2022. nov. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/77 anonim ***** válasza:
90%
Való igaz. Egy munkás férfinak sincs se felesége se barátnője se családja! Ja ! Mégis van. Sőt a nagy többségnek van. Így csak te vagy hibás, kedves kérdező.
2022. nov. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/77 anonim ***** válasza:
62%

12

Azt elfelejtetted, hogy egyetlen szellemi munka sem hasznos, és minden értelmiségi a semmire kapja a fizetését, illetve minden diplomás fizetős helyen végzett, amit az apja finanszírozott. (Arra mondjuk máig keresik a magyarázatot, hogy akkor kik vannak államin...) :D

2022. nov. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/77 anonim ***** válasza:
5%
16. Arra még sokan keresik a magyarázatot és nem értik , hogyan is lehet értelmes és normális viselkedésű egy munkás ember . Ez valahogyan a diplomásoknak nem szokott összeférni az agyukban , és ki crashelnek!
2022. nov. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/77 anonim ***** válasza:
75%

Arra nem gondoltál még, hogy egy gyári munkással kevesebb dologról lehet beszélni, mint egy kulturált környezetben dolgozó, szellemi munkát végző diplomás emberrel?


Ja és most persze jöhet az ipari mennyiségű anekdotikus érvelés a klasszikus műveltséggel rendelkező kukásemberről, aki szabad idejében Sartre lételméleti fejtegetéseit olvasgatja, de szerintem mindannyian érezzük, hogy miről van itt szó...

2022. nov. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/77 anonim ***** válasza:
96%

17

Ki állított olyat, hogy a munkások nem tudnak normálisan és értelmesen viselkedni? Eddig csak annyi biztos, hogy a szövegértés nem az erősséged. :D

2022. nov. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/77 anonim ***** válasza:
21%
18-as ! Mi a baj?
2022. nov. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!