Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, ti miért undorodtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ti miért undorodtok a munkás férfiaktól?

Figyelt kérdés

Te miért nem adsz nekik esélyt, és szerinted miért van az hogy fizikai munkás vagy gyári melós férfiak esélytelenek a párkapcsolati piacon?


A kevés jövedelem az oka?

Hogy egy melós nem engedhet meg magának luxusutakat és welneshétvégéket? És ideje sincs rá mert sokat dolgozik


Vagy csak a státusz számít?

Ciki lenne a barinők előtt hogy nektek csak egy melós pasi jutott? Vagy mennének valahová akkor ti csak egy kis szuzukival tudnátok menni amíg a barátnőid mérnök vagy informatikus pasijaikkal teszlával és porscheval feszítenek az instán?



2022. nov. 8. 17:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/77 anonim ***** válasza:
92%
Semmi bajom a munkás férfiakkal, nem utasitanék el senkit azért mert esetleg fizikai vagy gyári munkát végez.
2022. nov. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/77 anonim ***** válasza:
1%
Nekem pont egy havi Mád 250et kereső munkás kellene mert a gazdagok mind beképzelt bántalmazó fszok, csak mivel nagyon szép vagyok, így munkás nem szól hozzam csak vállalkozók…
2022. nov. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/77 anonim ***** válasza:
31%

Kicsit néha nehéz az hogy pl a fizikai munkásnak ha mond az ember bármit ami nem jó, ellentmondok bármiben, vagy haragszok rá valamiért, akkor azt hiszi hogy azért van mert csak fizikai munkás. És ez így nem jó mert nagyon meg kell gondolni mindent mit lehet mondani, nehéz őszintén ellazulni mellettük mert mindent magukra vesznek. Pedig nem azzal van a gond hogy fizikai munkás. Főleg ha van hobbija is.

De ha ilyenkor azt mondja mert te olyan okos vagy, meg ugye te okos vagy tanult, meg ezt tanultad azt tanultad, akkor már lehet érezni hogy de gáz ez. Ő emlegeti fel folyton, mikor nekem semmi bajom ezzel. Hiába dicsérem, hiába tartom sokra, elég néhány véleménykülönbség, vagy bármi amikor nincsen 20-szorosan nagyra túlbecsülve, már azt hiszi hogy amiatt van hogy fizikai vagy gyári munkás.

2022. nov. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/77 anonim ***** válasza:
9%
Lassan indítványt kell beadni,hogy a femcelek legalább napi 1 óra szünetet tartsanak a frusztrált komment-okádatukkal.
2022. nov. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/77 anonim ***** válasza:
24%

"Havi 20 millió átlagosan a bevételünk."

Venezuelai pénznemben simán lehet annyi...Jesszum. Álmodj prolilány.

2022. nov. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/77 anonim ***** válasza:
69%
Nekem semmi. És sok mindent megadnék, ha az általam kinézett fizikai munkát végző férfi végre venné a lapot.
2022. nov. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/77 anonim ***** válasza:
89%

35.


Ez a gyakori, tesó. Itt lehetséges a heti kétmilliós fizetések tükrében. Mészáros Lőrinc is csak szerénykedhet a pici vagyonkájával a gyakoris pénzügyi zsenik mellett.

2022. nov. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/77 anonim ***** válasza:
22%

37

Mondjuk azok után,hogy valami zakkant rendszeresen beírja,hogy várja a privát üzeneteket mert "vannak felesleges milliói" nem tudom mit csodálkozom. Itt a női megfelelője.

2022. nov. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/77 anonim ***** válasza:
18%

34

Te is szünetelhetnél néha, hülyegyerek. :D

2022. nov. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/77 anonim ***** válasza:
3%
Én azon égtem ki mikor bolti dolgozó nők mondják hogy az ismerősük irodista és az nem munka, csináljon ő is olyat mint ők. Bazeg jöjjenek a gyárba sütőnek és megtudják mi a nehéz, nem az hogy polcot rakosgat meg sepreget meg a kasszában áll :D
2022. nov. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!