Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, ti miért undorodtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ti miért undorodtok a munkás férfiaktól?

Figyelt kérdés

Te miért nem adsz nekik esélyt, és szerinted miért van az hogy fizikai munkás vagy gyári melós férfiak esélytelenek a párkapcsolati piacon?


A kevés jövedelem az oka?

Hogy egy melós nem engedhet meg magának luxusutakat és welneshétvégéket? És ideje sincs rá mert sokat dolgozik


Vagy csak a státusz számít?

Ciki lenne a barinők előtt hogy nektek csak egy melós pasi jutott? Vagy mennének valahová akkor ti csak egy kis szuzukival tudnátok menni amíg a barátnőid mérnök vagy informatikus pasijaikkal teszlával és porscheval feszítenek az instán?



2022. nov. 8. 17:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/77 anonim ***** válasza:
23%
Van egy rossz hírem! Efy általad lenézett munkás fogja majd az ágytálad cserélni !
2022. nov. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/77 anonim ***** válasza:
73%
21-es: És? Ezért kapja a fizetést az én adómból, ha nem tévedek...
2022. nov. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/77 anonim ***** válasza:
40%

Figyi, a férjem fizikai munkás. Havi 20 millió átlagosan a bevételünk.

A saját cégében fizikai munkás a 6 másik bejelentett emberünk mellett dolgozik Ő is.

Hétfőtől-szombatig délig munkásruhába jár,platós kocsit vezet. Múltkor a pékségbe le akarta akciózni neki a néni a péksütit hogy szegény fiatalembernek akciósan számoljuk erre elővett egy 2 milliónyi köteg húszezrest, éppen akkor jött fuvarból. 🤣

Ritkán találkozok olyan emberrel aki ennyi témában jártas és szinte bármihez hozzá tud szólni.

Attól függetlenül hogy nem kell spórolnunk egy teljesen hétköznapi kb 1 milliós autóval járok a két gyerekünkkel.

Járunk 2-3 havonta wellnessbe is attól hogy nem diplomás számítógép mögött ülő mérnök. Képzeld minket is beengednek 🤣🙈

2022. nov. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/77 anonim ***** válasza:
10%
22. A te adodból tuti nem.. mi ez a nyugger szöveg?
2022. nov. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/77 anonim ***** válasza:
26%
23. Mondjuk megértem az 1 milliós kocsit , nyilvan kicsit "nagyon" elcsalja a számlákat így ha jönne a nav akkor nehogy már egy több milliós kocsit vigyenek el. Hülyének csak azt tudjatok nézni aki hülye is!
2022. nov. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/77 anonim ***** válasza:
81%

24

Megnyugodhatsz, hogy többet adózom, mint a minimálbéres munkások. :D De amúgy tényleg nem értem ezt a demagóg fasságot, hogy majd ő ágytálaz. Hát bazeg, ez a dolga, nem? Szerintem ő sem a két szép szememért meg csinálja szívjóságból, hanem azért, mert fizetést kap érte. És miből fizetik? Hát bizony az adóból. És miért vagyok én jogosult az egészségügyi szolgáltatásra? Hát bizony azért, mert fizetem a TB-t. Ilyen módon felfoghatatlan, hogy miért kellen elájulnom attól, hogy valaki elvégzi azt a munkát, amiért fizetik. (Megjegyzem, sokkal jobban meg kellene fizetni a kórházi dolgozókat.)

2022. nov. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/77 anonim ***** válasza:
89%

Volt máár. Minden napra esik egy munkás v. egyszeri melós kérdés.

Unalmas.

2022. nov. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/77 anonim ***** válasza:
95%
szerintem úgy érti, hogy "nem a te adódból", hogy a te adód a mostani nyugdíjasok gondozóinak fizetésére megy, nem azokéra, akik valószínűleg még meg sem születtek, hanem majd a jövőben fognak
2022. nov. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/77 anonim ***** válasza:
27%
26. Takarodj te proli nő!! Le sűl rólad a sznobsag és a felsobrenduseg erzet..
2022. nov. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/77 anonim ***** válasza:
37%

30

Lol, pont te nevezel prolinak? The irony... 😄

2022. nov. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!