Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, ti miért undorodtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ti miért undorodtok a munkás férfiaktól?

Figyelt kérdés

Te miért nem adsz nekik esélyt, és szerinted miért van az hogy fizikai munkás vagy gyári melós férfiak esélytelenek a párkapcsolati piacon?


A kevés jövedelem az oka?

Hogy egy melós nem engedhet meg magának luxusutakat és welneshétvégéket? És ideje sincs rá mert sokat dolgozik


Vagy csak a státusz számít?

Ciki lenne a barinők előtt hogy nektek csak egy melós pasi jutott? Vagy mennének valahová akkor ti csak egy kis szuzukival tudnátok menni amíg a barátnőid mérnök vagy informatikus pasijaikkal teszlával és porscheval feszítenek az instán?



2022. nov. 8. 17:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/77 anonim ***** válasza:
97%
Én fizikai munkát végzek, nem undorodnak tőlem a nők. Volt tanár, orvos, 3 diplomás barátnőm is, tapasztalatom alapján nincs ilyen jellegű megkülönböztetés.
2022. nov. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/77 anonim ***** válasza:
0%

50

Mi ez a sok értetlenkedés? Ha ostoba vagy legalább hangos ne legyél.

Jelenleg nem abban dolgozom de ha majd gugli nélkül is fogod tudni mi az a misungolás,fugafátyol,pcb,esztrichelés,xps stb 0. szintű fogalmak,akkor lesz minimális jogod bohóckodni. Van valami diszkrét bája amikor a magadfajta világtalanok a föld közepének képzelik magukat mert be bírják kapcsolni a számítógépet :D

2022. nov. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/77 anonim ***** válasza:
91%

Nem undorodom, sose zártam ki társkeresésnél a fizikai/gyári munkát végzőket, DE az is tény, hogy SOHA nem találtam olyat, aki műveltségben, érdeklődésben és intelligenciában hozzám hasonló lenne ÉS fizikai/gyári melót végez. Nem zárom ki, hogy van ilyen férfi, aki a fizikai meló mellett művelt, olvasott, kifinomult, de sajnos kevés.

Hiába nem zártam ki őket, mégis a saját köreimből találtam párt.


A kérdés szövege pedig demagóg.

Egy fizikai melósnak is van szabadsága, nincs olyan munka, ami mellett ne lehetne elmenni nyaralni évi 1-2x, vagy ne férne bele egy wellnesshétvége. Imádom, amikor valami golddigger, aljadék igénynek van ez beállítva.

A párom nem programozó, nincs Teslánk, sőt, egy 18 éves Forddal járunk és az is az enyém.

Évi 5 nap külföldi utazásra, 5 nap Balatonra és egy wellness hétvégére futja. Közösen teremtjük meg erre a pénzt.

Nemcsak végletek léteznek.

2022. nov. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/77 anonim ***** válasza:
88%

25! Ne magadból indulj ki!!!

Semmit nem adunk és veszünk számla nélkül, áfa minden 20-án befizetve és az összes emberünk be van jelentve!

Ha nyugodtan akar az ember aludni ezt másképp nem lehet csinálni...

2022. nov. 9. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/77 anonim ***** válasza:
86%

52

Te tiszta hülye vagy... 😄 De ne hagyd abba pls, nagyon szórakoztató a nyekergésed.

2022. nov. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/77 anonim ***** válasza:
74%

#52

Sosem csalódom bennetek... Mindig ugyanaz a frusztrált hiszti jön azok részéről, akik alkalmatlannak bizonyultak a szellemi munkára. Sajnos emiatt nem nagyon kezd veletek értelmes nő.

2022. nov. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/77 anonim ***** válasza:
12%
56. Te sem lennel sok mindenre alkalmas ilyen lekezelo valaszokkal . Gondolom az eleted rendben lehet teljesen , kulonben nem az itteni szerencsetlenekne rugdosnal meg parat . Egeszseges ember keruli az ilyen oldalakat.
2022. nov. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/77 anonim ***** válasza:
72%

56.


Érdekes dolog, amikor többes számban beszélsz, egyetlen emberről. Amikor ő teszi önmagával ezt, azt még megértem, mert megőrült és a királyi többes olyankor szinte kötelező, de így fordítva semmi értelme nincs, azon kívül, úgy tűnjön mintha sok emberrel harcolnál egyszerre, de az is olyan szintű, mint amikor az olcsóbb filmstúdiók ugyanazt a jelenetet vágják be többször a csatában, hogy az tényleg igazinak tűnjön... de nem igazán működik.

2022. nov. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/77 anonim ***** válasza:
76%
Én mindent tudok amit az 52 mond !! :))
2022. nov. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/77 anonim ***** válasza:
35%

Vicces a csajszi aki 350 nettóval flexel... szakmunkás vagyok, burkoló nettó 1 milla alatt egyik hónapban sem kerestem idén...


19/f

2022. nov. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!