Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok szerintetek alkoholista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok szerintetek alkoholista abban az esetben a pasi ha mindennap megiszik egy sört?

Figyelt kérdés
Több alkohol csak és kizárólag bulik alkalmával kerül elő ami 1 hónapban kb 2-3 alkalommal van a pasinak.
2023. okt. 13. 20:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
52%

Mondjuk én férfi vagyok, de azért leírom a véleményem.


Itt az az egyik lényeg, hogy alkalomhoz kötődik a napi sörözésed (pl. összefutsz haverokkal) vagy magadban is megiszod?


Másik kérdés, hogy ki tudsz-e hagyni egy hetet vagy egy hónapot?


Eszel hozzá, vagy csak magában?


Miért érzed szükségét a sörfogyasztásnak?


Szerintem ezek fontos tényezők. Én nem feltétlenül tartom ezt alkoholizmusnak, de a fenti kérdésekre adott válaszokon sok múlik, érdemes az embernek saját magának őszintén megválaszolnia őket. Rosszabb esetben azért képes mindez előkészíteni egy későbbi alkoholizmust, úgyhogy érdemes ébernek maradni, és tudatosnak lenni.


Engem amúgy egyesek azért is alkoholistának tartanak, hogy hétvégente családi étkezésekhez szoktam fogyasztani bort. Étkezéseken kívül egyáltalán nem kívánom, de a finom ételekhez nagyon jólesik. Ez nekem inkább a kulturált alkoholfogyasztást jelenti. Rendszeresnek rendszeres, de ha nem olyan a kaja, akkor nem érzem szükségét egyáltalán. Ellenkező esetben viszont az étel szerves részének tekintem a fél-egy pohár házi borunkat (amúgy jellemzően alacsonyabb alkoholtartalmú, mint a bolti).

2023. okt. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Sunshinedoll ***** válasza:
61%
Mindennap egy sör, kéthetente beb-szás. Bőven az.
2023. okt. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Annak sza

It

2023. okt. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

Én férfiként hasonló helyzetben vagyok, bár nekem inkább 2 sörre van igényem egy nap, esténként szoktam meginni. Mellé nem szoktam más alkoholt inni csak ha durván stresszes napom volt, ami viszonylag ritka. Bulizni nem járok, így nincs heti rendszerességű berugás.

Simán alkoholistának tartom is magamat, pusztán a rendszeresség okán. Mivel minden nap igénylem a sört (azért is mert hidratál, jobban esik mint a víz vagy bármi) ezért azt kell mondjam vann függőség. De nem szégyellem, egy kicsit sem, akit zavar azzal úgysem illünk össze és kész. Nem egy nő fogja megmondani nekem hogy mennyit igyak.

Amúgy meg akkor nem szoktam sörözni esténként ha egész este szexelek a barátnőmmel, mert a sör nálam rontja a potenciált. De ha előtte letudom akkor utána mehet a pia is. És kifogtam a "megfelelö" nöt is mert alkoholista ő is, sajnos sokkal durvábban mint én. Az már az engem is zavaró kategória, aki fél litert iszik naponta mint a kérdezö, csak éppen nem sört hanem vodkát, nő létére

Gondolom egyetértetek hogy ezt nehéz egy lapon említeni a kérdező alkoholizmusával?

2023. okt. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Sok mindentől függ. De kb. minden ember alkoholista, mert mindenki vacsorázik minden nap, és egy jó kaja után illik egy jó bor.
2023. okt. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
70%

15


Ja, persze, minden ember.

Illik a lófszt.

Biztos csak a családom, párom és én vagyunk a kivételek.

2023. okt. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem igen, de én soha nem iszok, szóval engem egy konyakmeggy is fejbebsz.


De általában az ember büdös a sörtől, plusz hizlal, és nem így kéne a problémákat megoldani.

2023. okt. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
16: illik, ha ezt nem tudod akkor illetlen vagy. Vacsorához jó bor dukál, főleg a steakek mellé. Gasztronómiai alapszabály. Én se iszok, de attól még szabály, elvárt dolog.
2023. okt. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
61%
Mennek a zsaruk ellenőrizni, hogy iszol-e vacsika mellé?
2023. okt. 14. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
64%
18as ízletes zamatos meleg főtt rendelt ételt eszel előtte ugye?
2023. okt. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!