Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan 20 év feletti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan 20 év feletti lány, aki olyannyira szűz, hogy mégcsak csókot sem kapott/adott soha?

Figyelt kérdés

febr. 24. 17:41
A kérdező szavazást indított:
Ismerek ilyet, de nem tudom az okát.
Ismerek ilyet, tudom is az okát (leírom).
Nem ismerek ilyet.
49 szavazat
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
30%

Létezik! Itt a weblapon rengeteg ilyen (femcel) van. Sajnos rajtuk nem csak hogy nehéz segíteni, szinte lehetetlen


Hetero férfi

febr. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
94%
Én 22 évesen smároltam és szexeltem először és azért, mert nem akadt olyan fiú, akibe beleszerettem volna, vagy kölcsönös lett volna az érzés. Azért a legtöbb lánynak az első orális szex, szex számít és nem szeretné csak úgy oda dobni magát bárkinek.
febr. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
72%

1-es, én másképp is találkoztam már femcel-ekkel.

Az oldalon tény és való hogy rengeteg femcel van (mintha az incelekkel versenyeznének többségben) de tapasztaltam már olyat is, hogy nem voltak szüzek, helyette megismertek pár gerinctelen faszit akinek odaadták magukat, aztán ahelyett, hogy elgondolkodnának a rossz döntéseiken, ahelyett ahhoz a 2-3 szar példához viszonyítják az összes férfit kivétel nélkül, játszva az áldozati szerepet (csak úgy mint az incelek)


Amúgy pont a minap volt egy randim egy 28 éves lánnyal, és mesélte, hogy neki még nem volt senki az életében. Kiegyensúlyozott családja volt, normális értékrenddel, csak egyszerűen nem talált senkit akivel kölcsönös lett volna a vonzalom. Igényes értelmes tanult csinos volt, nem volt femcel (bár, hogyha az lett volna, randi helyett gépnél maradt volna fröcsögni a férfiakról)

febr. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
72%
Van egy lány, nemrég ismertem meg (szilveszterkor). 26 éves, nemrég szexelt először és az is rossz élmény volt, mert a srác balfasz volt és nem figyelt rá. Én nem jöttem be neki sajnos pedig nekem szimpatikus volt.
febr. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem sok van, még férfiaknál is.
febr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
43%
#5 Férfiaknál sokkal több, btw.
febr. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
100%
6# igen, de attól még sok van nőknél is, csak nem árulják el max :D
febr. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
17%
Akad biztos. Mondjuk olyan aki 10/10-es szerintem ritka mint a fehérholló
febr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
20%

#4, a nemrég szexelt először dolog megkérdőjelezhető. Főleg ezzel a körettel, amit mondasz. Talán nem is arról van szó, hogy nem jöttél be neki, hanem egyszerűen -mint eddig mindig- megfutamodott.


Engem egy femcel se tudna átverni, és erre büszke is vagyok.


#6, nem férfiakról szól a kérdés. Másrészt ez nem verseny.


Hetero férfi

febr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
89%
#9 A csaj egyáltalán nem femcel szimplán nem volt olyan srác aki bejött neki eléggé és nem fekszik le senkivel pusztán szex miatt. Amúgy egy okos, értlemes kedves csaj. Szerintem elég jó nő is, de ez szubjektív.
febr. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!