Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan 20 év feletti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan 20 év feletti lány, aki olyannyira szűz, hogy mégcsak csókot sem kapott/adott soha?

Figyelt kérdés

febr. 24. 17:41
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
19%

Jól van, tudjuk hogy rólad van szó


"csaj egyáltalán nem femcel szimplán nem volt olyan srác aki bejött neki eléggé"


Ilyen NINCS. Ez csak magyarázkodás, kifogás, érzelmi érettség totális hiánya

febr. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
100%
28 éves férfi vagyok, de ne zavarjon.
febr. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 anonim ***** válasza:
0%
Hajlandó vagy bebizonyítani?
febr. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 anonim ***** válasza:
91%
Nem küldök neked farok képet 🤣🤣
febr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
2%

🤦🤦🤦

Szóval te vagy az önáltató femcel, aki még hazug is. Tartsd meg a netes farokképeidet. Nyomtasd ki, és dörzsöld hozzá... 🤭

febr. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
93%

🤣🤣🤣🤣

Haver, nálad komly bajok vannak. :D

Ha valaki nem nőgyűlölő akkor csak femcel lehet? :D

febr. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
100%

Hat az akaratom elleni erintesek és próbálkozásokon kívül csak egyszer csókolóztam 24 évesen de ahhoz is innom kellett hogy meg tudjam tenni

Majd egy masik alkalommal együtt aludtam egy férfivel

Ezen kívül más nem volt és 29 vagyok

febr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
5%
Dehogy létezik! A csajok tizenéves koruktól kezdve folyamatosan bulikba járnak, sor áll értük, amint az egyik csávóval végeztek már jön is a másik, majd a végén hozzámennek valamelyikhez.
febr. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
#17 Hogy lehet? Szerinted mi az oka?
febr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
83%

Jelen, én majdnem 27 éves koromig "bírtam". :D Ennek a legfőbb oka, hogy mindig komoly kapcsolatban gondolkoztam, aminek "nem látszik a vége", és az első fizikai dolgokat is mindenképpen úgy szerettem volna megélni, hogy tudom, hogy ez később is pozitív élményként fog megmaradni, emiatt valószínű kicsit szigorúbban szűrök/szűrtem, mint az átlag.


Emellett az életem is úgy alakult, hogy sokáig nem kerültem olyan helyzetbe, hogy ezek megtörténhessenek. Gimi végéig a korosztályom nagy része túl éretlen volt az ízlésemnek, baráti körben, szakkörökön, stb. pedig nem alakult senkivel akkora kölcsönös szimpátia, illetve sokszor más életszakaszban is voltunk. BA alatt azért nem lett párkapcsolatom, mert bölcsészkarra jártam, ahol kb. 10 lányra jutott egy pasi, és közülük kb. 10 melegre jutott egy heteró, kollégiumban olyan emberek között laktam, ahol nagyon sokaknak voltak más ideológiai nézetei, mint nekem, úgyhogy a mindennapi közegeimben nem voltam nagyon kisegítve pártalálásilag, egyébként pedig annyira lekötött az egyetem, illetve a felnőtt életem összerakása, hogy ezen felül nem is kerestem. Közvetlenül BA után lett egy távkapcsolatom (nagyon nagy távval + COVID-lezárásokkal), aminek a fizikai része max. írásbeli beszélgetésekig terjedt. A kapcsolat vége és megemésztése után voltak próbálkozásaim, illetve egy olyan próbálkozás, amit kicsit hosszabb idő volt megemészteni. Aztán majdnem 27 évesen megismertem a volt barátomat, vele már volt fizikai síkja is a kapcsolatnak. :D Egyébként azt a visszajelzést kaptam, hogy egyáltalán nem érződött a tapasztalatlanságom, semmilyen téren.


Egyébként szerintem, és mások szerint is jól nézek ki, nincsenek komoly érzelmi defektjeim, vagy bármi olyan ok, ami miatt azt mondanám, hogy "hát, finoman szólva, nem csodálkozok, hogy ilyen sokáig nem volt senkim". Néha csak így jön ki a lépés, ilyen is van.

febr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!