Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan 20 év feletti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan 20 év feletti lány, aki olyannyira szűz, hogy mégcsak csókot sem kapott/adott soha?

Figyelt kérdés

febr. 24. 17:41
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
28%

"Néha csak így jön ki a lépés, ilyen is van."


Ez teljesen igaz, ha a póker asztalnál ülve mondod a játékodról. De olyan nincs hogy 27 évig valakinek így alakul. Nem! Ezt így alakítottad.

febr. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
87%

25 vagyok,nő.

Sosem volt párkapcsolatom,csókot nem adtam/nem kaptam soha.

De randira sem hívtak még,max neten irogattak páran.

Igen,csúnya vagyok.

Bár több oka is van ennek.

Vidéken élek,itt eleve mások a lehetőségek,mint Budapesten pl.

Sosem voltam megelégedve magammal,önbizalommal kapcsolatban szinte pszichológushoz kéne mennem,annyira sérült az önképem.

Sosem próbálkoztam sem közvetlenül,sem csak bizonyos jelet adva senkinél sem,soha.

Sokat csalódtam,mert akikkel szerettem volna kapcsolatot,már ismerkedési fázisban kiderült,csak szexet akar,barátnője van stb.

Gimi meg egyetem nekem is arról szólt,mint az előttem lévő valamely válaszolónak.Arról nem beszélve én is tipikus "lány iskolákba" jártam,sokkal több volt a lány,mint a fiú,bár ilyen 18 éves koromban éretlen is lettem volna hozzá teljesen. Szóval nálam okok és a szerencse hiánya vezetett idáig.

febr. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
100%

Létezik, barátnőm pontosan ilyen volt, amikor megismertem, ténylegesen 100%-ig érintetlen, se csók, se semmilyen testiség. Az ok az volt, hogy egyrészt nagyon-nagyon introvertált személyiség volt (ma már nyitottabb azért), szinte egyáltalán nem járt semmilyen közösségbe az egyetemen kívül, másrészt pedig ő tényleg az a típusú csaj volt, aki az Igazira várt, és egyetlen egy férfit képzelt el maga mellé egész életében. A harmadik ok, hogy elég későn is kezdett el ismerkedni, személyesen összesen egy férfival randizgatott még egyetemista korában, de nem igazán érzett vonzalmat, így kb. 1 hónap után véget is ért az ismerkedés. Egyetem után felregisztrált társkeresőre, 3 hetet volt fent összesen, ott ismertük meg egymást (Randivonal). Még épp jókor, mert ki akarta várni az 1 hónapot, aztán törölni magát, mert - sok más nőhöz hasonlóan - rövid időn belül elege is lett az online ismerkedésből.

Azóta már 2 éve együtt vagyunk, közös háztartásban is élünk. 24 éves kora végén jöttünk össze, 25. születésnapján vesztette el a szüzességét. De a csók már jóval hamarabb, a második randin megvolt 🙂



27N és 30F

febr. 25. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 gabor49 ***** válasza:
lehet hogy van de én nem ismerek ilyet talán ki nem szép vagy nagyon vallásos azok közt 50/f
febr. 25. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
93%

Pl èn. 23 évesen csókolóztam először, a szüzessègemet 24 èvesen veszítettem el.


Sose vonzott a randizás. Közèpiskolában nèztem ahogy hetente váltogatják egyesek a párjukat, facebookon mindig "èletem szerelme" "èletem èrtelme" volt az aktuális. Eltelt egy hét és mááris más volt az èlete szerelme aki nèlkül nem tudna èlni. Micsoda szerelem, valódi érzelmek. 🙄🙄

Visszataszító volt ez az egész.

Később a felhozatal kiegészült a kivénhedt ghecikkel akik házasok, de anyjok nem szexel velük.

23 évesen találtam csak egy normális pasit.

febr. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
73%

19 igazából beszéltem már erről itt és mióta tudom hogy nagyjából mi lehet az oka azóta már tudom hogy ez így is fog maradni, már elfogadtam


Konkrétan meg magam sem tudom hogy mi a probléma

Ami fix hogy szociális fobiam van, zavarban vagyok az ilyen dolgoktól nagyon

De a legnagyobb probléma az a vonzalom hiánya, egyszerűen a férfiak 99%ától undorodom

Szo szerint okadni tudnék tőlük

A harmadik nagy probléma az a súlyos álmodozás

Általában csak nagyon tökéletes fiktív karakterek tudnak tetszeni


A negyedik probléma az a több rossz tapasztalat

Bulikban, fesztiválokon akar az utcán többször ért hozzam akaratom ellenére férfi, volt hogy át is öleltek... kb annyira rossz undorító élmèny hogy a mai napig rosszul vagyok tőle

febr. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
#26 Oh értem, akkor azért többrétű a probléma. De szerintem egyok sem olyan, amit egy szakemberrel nem lehetne megoldani. Persze csak ha van igényed a változásra.
febr. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
73%

Nem egy ennyire összetett problémát nem lehet megoldani

Főleg nem 29 évesen

Az meg hogy undorodom a ronda férfiaktól meg a hájtól meg a sok szőrtől azon nem is akarok változtatni

Átlagnál jóval jobb nőként azt gondolom elvárhatnék egy sportos helyes férfit

De nem jön

Ez már a rossz karma is

febr. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
#28 nen lehet,hogy mégsem vagy talán átlagnál jóval jobb? Mert a kifejezetten szép nőkre azért pont,hogy mennek a helyes,sportos férfiak.
febr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
100%

#28 Na, azért a férfiak 99% nem ronda, hájas, szőrős állat. :D

De akkor te az átlagos pasikat is kizárod (akik lehetnek sportosak is, helyesek), itt tényleg inkább az álmodozás a probléma.

febr. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!