Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan 20 év feletti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan 20 év feletti lány, aki olyannyira szűz, hogy mégcsak csókot sem kapott/adott soha?

Figyelt kérdés

febr. 24. 17:41
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
61%

29? Tényleg

A kifejezetten szép nőkre a gazdag 40 50 éves üzletemberek mennek

Azt nem mondtam hogy egyáltalán nem volt semmilyen kalandom, ahogy írtam szökőévente egyszer találtam olyat aki tetszik, azért is lehetett csók és együtt alvás


Amúgy ha 29 eves koromra nem kaptam már üzenet minimum vagy 3000 férfitől a 15 évem alatt a neten, akkor egytől sem, ne aggódj


30 nem azt mondtam hogy a 99 %a az

De nekem egy kopaszodó aputestű szőrös 30 éves pali már hányinger kategória és ebből nagyon sok van


De tudnék linkelni hogy mi tetszik kizárólag

Abból nagyon kevés van

febr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:

#31 Persze sok olyan van, de nyilván nem is rájuk gondolok. De lemész pl egy kondiba és tele van sportos vagy izmos pasikkal. A kopaszodás meg olyan mint a ráncosodás a nőknél, ez a korral jár. Kinek hamarabb, kinek később jön. Persze lehet fiatalabbakkal is ismerkedni, de ott meg már a korkülönbség lesz a gond. Meg hát eddig sem vonzottak amíg fiatalabb voltál, akkor gondolom most sem.

De amúgy jöhet link, kíváncsi vagyok.

febr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
66%

Egy grammnyi ránc nincs még rajtam mondjuk és ha veszek egy üveg bort akkor még pár hónapja is elkérték a személyim


A kopaszodást azért emeltem ki mert az kivételesen taszít főleg mióta hosszú ideig nyomult rám egy akinek már 28 évesen is csak pár hajszála volt a feje tetején..

ugyanígy vagyok a hájjal a hason, meg a sok szőrrel... egyszerűen okádni tudnék tőle, ha csúnyán hangzik akkor is


Sajnos kislány korom óta csak a szépfiúk jönnek be

Már a nők felé is nyitni akartam de nem ment

febr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:

Persze érthető, nyilván vannak ilyen dolgok. Nekem sem jön be ha egy nőn van túlsúly, vagy ha ráncosodik mivel még én is fiatal vagyok.

De ezek még mindig nem olyan tényezők amik kizárnak kvázi minden nőt vagy esetedben férfit.

febr. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:

[link]


Viszont ha csak ez a szint jin be akkor az már kizár mindent


Persze ilyenkor jönnek az átlag meg a csúnya féltékeny férfiak b_zizni, közben pedig csak annyi a bűne a fiúnak hogy szobor szépségű

febr. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
28%

Nem tudom, nekem pasi szemmel pl egy átlag srác. Még hasonlít is így oldalról egyik volt szaktásamra.

Azt hittem valami irreális pasit fogsz linkelni az írásaid alapján.


Bár ő nyilván nem 30+.

febr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:

😂😂😂😂

Akkor linkelj már egy irreálisat pasi szemmel

Mert én 20 éve ilyen férfiakat nézegetek de ő még a jók között is kiemelkedő


Átlag 😂😂 bárcsak ez lenne az átlag

febr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, én azért látok hasonló srácokat bőven. Azért a 20as korosztályban sok ilyen van. De nyilván a fiatalabb csajokra mennek.


Sportos de nem kimondottan izmos. Most hogy milyen az arca az adott, a haja meg neki is hullhat 10 éven belül hisz még fiatal. :D

Tényleg sok ilyen van.

febr. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
100%

Én meg rohadtul nem látok hasonló fiukat itthon ahol ugye a férfi állomány messze nem a legjobb...

ez a baj hogy nem látja a többi ember hogy mi a kiemelkedő meg mi nem...


Most hogy milyen az arca az adott... hat ez a probléma hogy csak az 1 százaléknak ilyen.

De meg most sem linkelted hogy nekem ki az extra

Mutass már akkor pár profilt a haveri korodbol aki ezen a szinten van

Megkövetlek ha tudsz

febr. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem fogom az ismerőseim képét itt osztogatni. Meggyőzni meg végképp nem akarlak, én csak a saját véleményem mondom.

A másikról nem hiszem, hogy kellne linkelni, hisz a tipikus női ideálról van szó. Azért nem sok Henry Cavill vagy fiatal Jason Momoa rohangál itthon. :)

febr. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!