Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan 20 év feletti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan 20 év feletti lány, aki olyannyira szűz, hogy mégcsak csókot sem kapott/adott soha?

Figyelt kérdés

febr. 24. 17:41
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
100%

60

Nálam az van, hogy ne nézzük egymást hülyének és komoly szándékkal feküdjek le azzal, aki szintén ilyen tisztán és őszintén áll egy kapcsolathoz, aminek természetesen része a szex is. Az az igazi férfi a szememben, aki őszinte tud lenni magához is!

márc. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem logikus. Annak idejen epp azert nem volt csokolozas sem huszonevig, mert nem volt olyan ember kornyezetben szemelyesen, elerheto, akivel kedvem, gusztusom lett volna.

Nemcsak iszonyu maganyos voltam, de nagyon vagytam a szexre. Meg csak komolytalanabb dologban is benne lettem volna, de nem volt internetes tarskereso. Budapest nagy varos, de attol meg soha sehol nem voltam olyan helyzetben, hogy barki egy kicsit is vonzott volna, es nem a metro szembe oldalan all, amugy is foglalt, stb. Raadasul mar foglalttal is szexeltem volna. Es meg kulon nagyon tetszettem is a pasiknak, de ettol meg a legfontosabb nem volt, nekem nem tetszettek. Akik tetszettek, nem magyarok voltak, vagy neha erdekes csunyacska, fura, baromira nem magyaros pasik. Olyan tipus, mint a Prodigy enekese, smink leszamitva, egy ilyet ismertem. Vallamig ert, elettarsa volt, oda is volt ertem, de felt, nem kockaztatta volna a biztosat egy jocsaj szeszelye miatt, akire azt hitte, jobbat akar, mint o.

márc. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:

62

Nem egyről beszélünk! Én nem fogok olyannal csókolózni sem, aki már mással bárhogyan is játszadozott pl. egy csók erejéig...

márc. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
Önbizalom és a bizalom teljes hiánya. Részemről.
márc. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!