Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan 20 év feletti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan 20 év feletti lány, aki olyannyira szűz, hogy mégcsak csókot sem kapott/adott soha?

Figyelt kérdés

febr. 24. 17:41
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
77%

Te nagyon bedőlsz a fame halo-nak

Ez a srác sokkal jobb mint a fiatal momoa

De egyik szavaddal utod a másikat mert egyszer azt mondod hogy látsz hasonló srácokat bőven aztán meg azt hogy nem sok fiatal henry meg momoa rohangál itthon

Most akkor melyik?

febr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:

Akkor ez eléggé szubjektív, mert szerintem hozzájuk képest elég átlag. :)

Szóval nem ütöm a saját szavaim.

De ízlésről nem lehet vitatkozni.

febr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
61%

[link]


Abban egyetérthetünk hogy extrém módon kiemelkedő

Ráadásul itt meg csak tini volt, meg most is csak 20 éves…

Pár év múlva meg jobb lesz

Számomra ő sokkal jobb mint a fiatal momoa vagy cavill


Eleve modell, ami ugye csak a férfiak 0,1 százalékából lehet

febr. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
39%

A kopaszodás őt is érintheti, sőt jó eséllyel érinti már most is. Erről nem tehet senki, ez genetika és alapvető férfi tulajdonság sajnos.

A legtöbb modell kb. 18 éves kora óta olyan gyógyszereket szed, amelyek segítenek megakadályozni a kopaszodást (finasteride és monoxidil leggyakrabban, vagy ilyen hatóanyag tartalmú szerek).

febr. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
43. Ennyire leragadni a külső megjelenésen azért elég felszínes dolognak tűnik. Nekem például mindig tetszettek a nagyobb, de formás mellek, de mégsem ez alapján tetszett meg a feleségem.
febr. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
61%

43 nekem is tetszik ha ki van dolgozva a hasfal is, ennek ellenére bőven le tudnék mondani a kockás hasfalról ha közben vonzana az illető


A felszinesseg meg azt jelenti hogy csak a külsőre mész és semmi más nem érdekel


De ízlést nem lehet megvaltoztatni

Nyilván nem tehet róla

Ettől meg én undorodni fogok a kopaszodástól


A vonzalom az utolsó dolog amit lehet erőltetni

Sajnos ilyen művészi szépség imádó hajlamokkal születtem

Kiskorom óta ilyen vagyok

Még a csillsgjegyem is mérleg, aki hisz benne

Balkezes vagyok, gyerekkoromban tanultam hangszeren játszani, festeni rajzolni, anyukám is festő… ez van

febr. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
3as akkor te mit keresel itt? Miért a gép előtt vagy?
febr. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:

Nem ma volt, de én 22 évesen csókolóztam először nőként (első szex kb. 1 hónap múlva ugyanazzal a férfival). Nem vallási okokból, egyszerűen akkor volt rá először lehetőségem normális férfival (ez alatt nem azt értem, hogy 190 centis latin macsó lapátállú chad :D, csak igényes, ápolt, nekem tetsző, de objektíven átlagos külsejű, értelmes férfi, aki nemcsak dugásra megy). Szexre lett volna lehetőségem előtte, mert vittek volna ágyba, de az nekem nem volt pálya. Az, hogy miért csak ekkor... 3 oka van főleg. 1. Irtózatos mértékű önbizalomhiány a részemről... nyilván nem vonz oda másokat vki, akiről lerí, hogy utálja magát, fancsali képet vág, a földet nézi 2. Introvertált alkat voltam, ezen belül is az, aki nehezen ismerkedik és nyílik meg másoknak (ezen amúgy fejlesztettem magamtól, de a késő tiniéveimet nagyban befolyásolta), 3. És hát mindezen nem segít az, ha az akkori szépségideálnak nem felel meg... én még abban a korban voltam tini és fiatal felnőtt, amikor a nagyon vékony sportmodell külső volt a kívánatos, én meg nagyon nem voltam az... és arra meg ált. kisebb a kereslet.


Most, 34 évesen nem vagyok vékonyabb, de önfejlesztéssel azért az önbizalmamon és a társas helyzetekben való viselkedésemen tudtam fejleszteni, több most az értelmes próbálkozó, mint 20éves koromban.

febr. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
28%

ez alatt nem azt értem, hogy 190 centis latin macsó lapátállú chad :D,


Mondjuk ilyen kifejezéseket tipikusan incelek szoktak használni, nem nők

febr. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
49: tudom, csak meg akartam előzni a gyk incel közösségét, akik beszólnának, hogy jaj, biztos azért, mert neked csak a top pasi jó :D
febr. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!