Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 23 évesen van esélyem találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen van esélyem találni még olyan nőt, akinek nincs gyereke?

Figyelt kérdés
Ebben a korban a velem egyidősek már feleségek, több gyerekkel, találhatok még olyat, aki nem?

ápr. 16. 16:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem meg nem sok.

Hol éltek ti hogy 30 évesen szülnek? 25 évesen már a nagyja csokos anyakoca. Nem csak a c típus.

ápr. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
89%

A nők statisztikai átlagban 30 felett szülik az első gyereküket és mennek férjhez először.

Hol élsz te?

ápr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Noren1989 ***** válasza:
76%
Max a 12évesek körében.
ápr. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
76%
Igen
ápr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A boldogság nem létezik ***** válasza:
17%

1-es válaszoló


Dikk, testvérem! A kisebbség már nem számít, háde? Ott a 23 éves már többszörös szülő, 30 évesen már úton az onoka.

ápr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
70%

#9 ""Na ennyit ér ez a kategória. Itt a nők 23 évesen anyák, házasok, természetesen tini kisfiúkkal akiknek nagy a farkuk és milliomosok.""


Neeem, itt a tini kisfiúkkal a középkorú nők vannak, a 23 éves kétgyerekes anyukák meg a negyvenes-ötvenes milliomos ÉreTT FérFiaKKal, az incikéink szerint 🤭

ápr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Én 24 éves vagyok és kismama. Rengeteg volt osztálytársamnak nincs. Akiknek van azoknak azért van, mert van anyagi hátterük. De sokan eleve nem is szeretnének. Szóval miért ne találhatnál?
ápr. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A boldogság nem létezik ***** válasza:
0%

16.


Íme egy jó demonstrálása annak, amikor valaki túl hülye és komolyan veszi ezt az oldalt.

ápr. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

#18 én ezt komolyan nem veszem, pont ezért írtam azt, amit. Azaz hogy itt az oldalon ilyen hülyeségeket nyomnak.

Amúgy welcome back Edricus, minden oké?

ápr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Igen, van esélyed, csak keresni kell. Semmi biztosíték arra, hogy az első gyermektelen nő lesz az igazi.
ápr. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!