Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok/Férfiak, ti hogy reagálnátok, ha a pályaudvaron felajánlod a segítségedet egy lánynak bőröndje cipelésében, és a válasz: "Köszi, de van barátom! "?

Figyelt kérdés

Ma mesélte egy barátom telefonon, hogy így járt. Azért nem szánalom ez valahol a nőktől? Hiszen neki van barátnője, tényleg csak segíteni akart. :D Nők, mit képzeltek magatokról? Tisztelet a kivételnek. :)


Kort + nemedet is írd hozzá!


2016. jan. 5. 18:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/90 anonim ***** válasza:
83%

Én nő vagyok, de gyanítom az ilyen nőnél állandóan bepróbálkoznak a pasik, azért gondolja kapásból, hogy ez is csak egy flörtölési kísérlet, nem puszta kedvesség. Nálam nem próbálkoznak soha, szóval amikor ilyesmi történik, ami mondjuk szinte soha nem szokott velem megtörténni, akkor is csak megköszönöm a segítséget, aztán tovább sétálok. Egy pillanatra sem fordul meg a fejemben, hogy ez a pali engem fel akar szedni vagy akármi.


30/N

2016. jan. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/90 anonim ***** válasza:
52%

Volt itt egy kérdés, amiben a csaj a fiú haverjával beszélgetett órákat a hideg utcán meg egy parkban üldögélve, mert nem mert felmenni a srác lakására, nehogy félreértés legyen belőle.


Amikor még bulizgattam, nem mertem elfogadni soha senkitől egy sima üdítőt sem a bárpultnál, mert igenis vannak olyanok, akik azt hiszik, egy üdítővel megvásárolták a társaságom aznap estére és nekem lett volna baromi kellemetlen, ha végül kis beszélgetés után kiderül, h nem szimpi a srác és elköszönök. Így hát nem voltam vevő sosem az ilyen meghívásokra. Ezzel megnehezítettem magamnak az ismerkedést, de akkor is kitartottam emellett és inkább máshol ismerkedtem.

2016. jan. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/90 anonim ***** válasza:
46%

(Furcsa így olvasni, én is egy másik kérdésnél olvastam ezt a reakciót előbb:D)


Az helyzet sajnos, hogy ha őszintén belegondolsz, te is el tudsz képzelni egy olyan embert, arcot, hangsúlyt, helyzetet, helyet, napszakot, amikor védtelen lányként inkább leviszed egyedül azt a nyamvadt bőröndöt, mint hogy rádtapadjon valami fura alak, vagy elrohanjon a bőröndöddel. (Bár gondolom a barátod nem ilyen fura alak) Más kérdés, hogy ez a válasz kicsit tényleg logikátlan a lány részéről, de hát azt mondja az ember, ami először eszébe jut. Meg elképzelhető, hogy tényleg volt rossz tapasztalata, vagy hallott rossz tapasztalatot. Mindenesetre nem kell fennakadni rajta, csak menni tovább...:D


De ha már a segítségnél tartunk, persze legtöbbször normálisan, normális emberek szólítottak le, és semmi baj nem volt. De egyszer egy pasas valami utcát keresett állítólag, fél perccel később meg inkább a fenekemet fogta meg a nyári ruhámban 13 évesen.. Másodszor meg egy mozgássérült embernek segítettem, aki egyedül utazott. Tényleg jó szívvel segítettem, de amikor miután felsegítettem a HÉVre, már 10 perc múlva arról kérdezett van-e barátom, mert szép lány vagyok, majd pedig egy kb 100 méteres szakaszon gyakorlatilag én cipeltem a csípőjénél fogva szerintem a súlyának minimum a felét, mert eléggé rám engedte magát, akkor kicsit feszélyezni kezdett a helyzet. (Egyébként tudott járni, csak nehézkesen) Szóval hidd el az ember lánya kétszer is meggondolja ezt az utcán szóba elegyedős dolgot.

A konkrét helyzetben szerintem én annyit mondtam volna, hogy nem kell, köszönöm, de persze függ az embertől is. Azért ha látszik rajta, hogy makulátlan jellem, és nagyon nehéz a bőrönd, akkor lehet, hogy elfogadtam volna, a van barátom rész ráért volna később is.

18/L

2016. jan. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/90 anonim ***** válasza:
22%

Na, akkor:


Aki rögtön ezzel válaszol, az szerintem hülye.

DE

Én is feltételezném hogy ismerkedni akar, mivel nem szoktam ilyen segítőkész emberekkel találkozni és mindenáron próbálom kerülni a kellemetlen helyzeteket. Viszont ha tényleg szenvedek és annyira feltűnő hogy valaki oda is jön, akkor elfogadnám a segítséget, de próbálnám minél előbb belefűzni a mondandómba ha van barátom.


Az mondjuk más kérdés, hogy van 2 kezem 2 lábam, sőt még egy szám is, ha annyira nem bírok a cuccaimmal akkor én fogok odamenni valakihez segítséget kérni. :D

2016. jan. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/90 anonim ***** válasza:
38%

1, Mégis mit vársz, mikor sorra támadják meg a nőket? Jobb, ha inkább valahogy védekeznek 1-1 kamu szöveggel;

2, Eleve fel sem kínálom ezt a lehetőséget, mert (1. válasz+ 3. válasz)

3, Hadd cipelje, úgyis emancipációt akartak maguknak; /33/

2016. jan. 6. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/90 anonim ***** válasza:
77%
18# Remélem tudod mi a különbség, aközött, hogy Te naponta saját akaratodból odamész 10 nőhöz ezzel vállalva a visszautasítás lehetőségét és aközött, hogy bárhova mész rád akaszkodnak. Össze se lehet hasonlítani a kettőt ;)
2016. jan. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/90 anonim ***** válasza:
51%
Sok álszent. Ilyenkor szégyellem, hogy férfi vagyok. Megint sikerült nagyot alakítanotok. Jár a keksz.
2016. jan. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/90 anonim ***** válasza:
72%
Ugyanmár. Az ilyen kérdéseknél mindig funky maki az első hozzászóló aztán jön a többi nőgyűlölő. Cseppet sem gyanús xD
2016. jan. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/90 anonim ***** válasza:
46%
Mondanám neki, hogy "nagyszerű (nekem is vannak barátaim)" vagy "és?". Ha nagyon flegmán mondja, akkor hozzátenném, hogy "ki kérdezte?" F/27
2016. jan. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/90 anonim ***** válasza:
40%

Ez a nő paraszt volt, még akkor is ha a barátod tényleg fel akarta volna szedni. Kulturáltan is vissza lehet utasítani a másikat, de egy segítséget miért utasít vissza bárki is? Az még nem jelent semmit. Én pont, hogy arra szoktam panaszkodni, hogy kevés az udvarias srác nem gondoltam volna, hogy van másik oldal is.


21/l

2016. jan. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!