Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok/Férfiak, ti hogy reagálnátok, ha a pályaudvaron felajánlod a segítségedet egy lánynak bőröndje cipelésében, és a válasz: "Köszi, de van barátom! "?

Figyelt kérdés

Ma mesélte egy barátom telefonon, hogy így járt. Azért nem szánalom ez valahol a nőktől? Hiszen neki van barátnője, tényleg csak segíteni akart. :D Nők, mit képzeltek magatokról? Tisztelet a kivételnek. :)


Kort + nemedet is írd hozzá!


2016. jan. 5. 18:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/90 anonim ***** válasza:
38%
20/L ez lemaradt
2016. jan. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/90 A kérdező kommentje:
Komolyan ilyen keserű a mai fiatalság Magyarországon? Durva...:/
2016. jan. 5. 18:48
 13/90 anonim ***** válasza:
70%

Ha 1 napig nők lehetnétek, nagyon meglepődnétek, hogy folyamatosan csak a beszólogatás, nyomulás stb...

Ettől függetlenül ez az eset kicsit erős volt.

2016. jan. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/90 anonim ***** válasza:
67%

Hát az, én is tapasztalom.

Amúgy a nőknek nem kellene vaktában ítélkezni ilyen esetben, ez még mindig tény. Én nem mondtam, hogy teljesen jól cselekedett csak azt, h valahol érthető azért a reakció, ha az ő oldaláról vizsgálódunk.

2016. jan. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/90 anonim ***** válasza:
21%

Megszoktam már,bármikor segíteni akarok jó szándékkal,mindig ezt kapom,csak a legtöbb esetben ennél sokkal durvább módon és szavakkal kifejezve.

Tipikus mai magyar nő,mit vártok? Bizony ilyen,de ennél sokkal flegmább és bunkóbb nők is vannak bőven ebben az országban,nem is olyan kevesen mint hiszitek...

Nagyon sokan ilyenek... úgy megmutatnám,miket csináltak velem,még "átlagos,szerénynek tűnő nők is,hogy az valami vicc komolyan,megaláztak,kinevettek stb.

Mindezt miért? Mert nem születtem jóképűnek,és nem vagyok bunkó paraszt,hanem kedves próbálok lenni....

24/F

2016. jan. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/90 anonim ***** válasza:
65%
Egy balesethez hasonlítani a fenti szituációt azért több mint badarság szerintem.
2016. jan. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/90 anonim ***** válasza:
66%
Nem keserűnek mondanám inkább csak bizalmatlannak. És a balesetes példa megint nem fekszik amit valamelyik hozzászóló írt mert ott logikus hogy segíteni akarnak itt viszont nem mindennapi helyzet.
2016. jan. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/90 anonim ***** válasza:
74%

14#

Ebbe a "ha egy napig..." dologba ne menjünk bele. Ennyi erővel, ha egy napig férfiak lehetnétek akkor meglepődnétek, hogy folyamatosan csak az elutasítás, lekoptatás... :D

Mellesleg nagyon sok lány arról panaszkodik, hogy senki nincs akit érdekelne, senki le sem szólítja.


Egyébként akkor most hol is állunk? Inkább nézzem végig mosolyogva ahogy szenved a bőröndje felráncigálásával?

2016. jan. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/90 anonim ***** válasza:
3%

Én csak annyit mondtam volna:"De hát pénzem is van!"

Erre ő:"A táskában van óvszer.:*"

:/

2016. jan. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/90 anonim ***** válasza:
64%

"Ennyi erővel, ha egy napig férfiak lehetnétek akkor meglepődnétek, hogy folyamatosan csak az elutasítás, lekoptatás... :D "


Nem feltétlenül, hisz nem minden férfinak jut csakis ez.

2016. jan. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!