Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok/Férfiak, ti hogy reagálnátok, ha a pályaudvaron felajánlod a segítségedet egy lánynak bőröndje cipelésében, és a válasz: "Köszi, de van barátom! "?

Figyelt kérdés

Ma mesélte egy barátom telefonon, hogy így járt. Azért nem szánalom ez valahol a nőktől? Hiszen neki van barátnője, tényleg csak segíteni akart. :D Nők, mit képzeltek magatokról? Tisztelet a kivételnek. :)


Kort + nemedet is írd hozzá!


2016. jan. 5. 18:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/90 anonim ***** válasza:
56%
Anno amikor életemben először jártam tök egyedül Budapesten, egy kicsit bejárni, felfedezni az egész várost, néhányszor segítséget kellett kérnem a járókelőktől, és emlékszem, hogy az egész nap kb. 10-12 leszólított emberből 3 lány egyből azt vágta a fejemhez, hogy "bocsi, barátom van", és azzal a lendülettel haladtak is tovább. Pokerface—WTF nézés néhány másodpercig a lányok után...
2016. jan. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/90 anonim ***** válasza:
35%
Lehet, hogy szenvedett vele, de igen vszínű, hogy ő úgy érezte, hogy meg tud vele birkózni egyedül is.
2016. jan. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/90 anonim ***** válasza:
8%
39 dettó !
2016. jan. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/90 anonim ***** válasza:
81%

Az a baj, hogy én valahol a nőt is megértem. Jártam már úgy, hogy elfogadtam a felkínált segítséget egy fiútól, aki utána, amikor rájött hogy én valóban úgy képzeltem, hogy megköszönöm, aztán mindenki megy a maga dolgára, szó szerint üvölteni kezdett velem, mondván nem hisz nekem, mert a világon nincs olyan naiv ember, aki ne tudná, hogy az ilyesmi mire megy ki, és nem gondolhattam komolyan, hogy pusztán "felebaráti szeretetből" segített nekem.

Iszonyú megalázó volt az egész helyzet, hiába tudtam már akkor is, hogy nincs igaza. Utána évekig nem mertem semmilyen segítséget elfogadni férfiaktól :D

27N

2016. jan. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/90 anonim ***** válasza:
26%

41! Persze, azt így utólag bárki mondhassa. :DD


De azért külön pont jár, mert végre megtanultad, hogy lehetnek kivételek.. :D :)

2016. jan. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/90 A kérdező kommentje:
Mondhassa? Hol élsz, tanyán? Ott nem kell bőröndöt cipelni mi? :D
2016. jan. 5. 19:13
 47/90 anonim ***** válasza:
19%
hihetetlenül bunkók a "magyar" nők még segítséget se lehet nyújtani mert azt hiszik nyomulás...
2016. jan. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/90 A kérdező kommentje:
Ez azért tényleg durva, milyen vélemények íródtak le ide pár perc alatt a nők részéről. Kemény világot élünk gyerekek. Lehet, hogy törvénybe kéne iktatni, hogy tilos segítséget nyújtani a pályaudvarokon a bőröndjüket egyedül cipelő nőknek, mert megzavarják a lelkivilágukat, merengésüket. :D
2016. jan. 5. 19:15
 49/90 anonim ***** válasza:
81%
De az elképzelhetetlen hogy a hihetetlen bunkó nők a hihetetlen bunkó pasik miatt gondolják így ugye? Kicsit olyan más szemében a szálkát is sajátunkban a gerendát se jellegű a helyzet.
2016. jan. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/90 anonim ***** válasza:
56%
Vasárnap este kőbányán egy BKV automatánál magam elé engedtem egy lányt, hogy gyorsan megvehesse a bérletét... Azt hiszitek megköszönte? Frászt, még csak nem is mosolygott, olyan mogorva volt, mintha valami perverz dolgot mondtam volna neki...
2016. jan. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!