Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok/Férfiak, ti hogy reagálnátok, ha a pályaudvaron felajánlod a segítségedet egy lánynak bőröndje cipelésében, és a válasz: "Köszi, de van barátom! "?

Figyelt kérdés

Ma mesélte egy barátom telefonon, hogy így járt. Azért nem szánalom ez valahol a nőktől? Hiszen neki van barátnője, tényleg csak segíteni akart. :D Nők, mit képzeltek magatokról? Tisztelet a kivételnek. :)


Kort + nemedet is írd hozzá!


2016. jan. 5. 18:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/90 anonim ***** válasza:
88%
Na jó az előreengedős történet tulajával egyet kell értenem :D az a csaj tapló volt
2016. jan. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/90 A kérdező kommentje:
#51: ismerős, voltam már én is ilyen helyzetben. Arra tudok gondolni, hogy zavarban volt a lány, nem tudta, mit és hogyan kéne mondania. Gáz ettől függetlenül. Ez megy a fiatalok között...szép jövő vár ránk.
2016. jan. 5. 19:18
 53/90 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az tapló volt, ebbe én sem tudok belekötni.
2016. jan. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/90 anonim ***** válasza:
82%
Azt nem értem minek ennyire fennakadni ezen... Sokszor segítettem puszta udvariasságból nőknek, legyen az bőröndcipelés, ajtónyitás, nem tud vmit levenni a túl magas polcról a teszkáúban, volt h ütötte a csávója és közbeléptem.. sorolhatnám holnap estig a példákat. Volt aki kezdeményezésnek vette ezeket és vevő volt rám, volt aki bunkó volt és lekoptatott, volt aki szépen megköszönte, de elutasította a segítségem és végül olyan is volt aki nem látott bele többet, hagyta h segítsek, megköszönze szépen aztán én jobbara ő balra el. Bennetek ott van a jó szándék, onnantól a másikon múlik h mi sül ki ebből a dologból. Vannak különböző emberek, egyszerűen sokszínűen tudják interpretálni a gesztusokat az emberek és ennek megfelelően + személyüktől, természetüktől függően reagálnak. Vannak bunkók, és vannak akik félreértik. Mit kell ezen hőbörögni és oldalakon át vitázni?
2016. jan. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/90 A kérdező kommentje:
Jajj, nem akarok senkibe belekötni itt nők, de nektek tök mindegy ilyen téren, mert aki normális férfi, azt sem becsülitek meg, ugyanúgy sokszor a parasztokkal együtt kezelitek őket. Na mindegy. :/
2016. jan. 5. 19:21
 56/90 anonim ***** válasza:
42%
Most komolyan első ránézésről hogy döntsem el hogy melyik kategória áll előttem?
2016. jan. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/90 anonim ***** válasza:
70%
Nem kell csodálkozni hogy az emberek bunkó parasztokká váltak és "eltűntek az igazi férfiak". Na pontosan ezért. A nők és általában az emberek bizalmatlanok egymással ezért szép lassan megszűnik az ALAPVETŐ udvariasság. Velem egyébként még soha nem fordult elő ilyesmi, mindig szoktam segíteni pl. vonaton levenni a bőröndöket, felrakni vagy leszállni a szerelvényről. Teljesen normális dolog és senki nem szólt be ilyen módon érte.
2016. jan. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/90 A kérdező kommentje:
#57: a hanszín, gesztusok, megjelenés, tesstartásból sok mindenre lehet következtetni. Na mindegy, majd belinkelem ezt a kérdést a havernak. :D
2016. jan. 5. 19:24
 59/90 anonim ***** válasza:
23%
Nem lepontozni kell hanem írni egy biztos módszert amivel eldönthetem ránézésből.
2016. jan. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/90 A kérdező kommentje:
* hangszín, testtartás
2016. jan. 5. 19:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!