Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok/Férfiak, ti hogy reagálnátok, ha a pályaudvaron felajánlod a segítségedet egy lánynak bőröndje cipelésében, és a válasz: "Köszi, de van barátom! "?

Figyelt kérdés

Ma mesélte egy barátom telefonon, hogy így járt. Azért nem szánalom ez valahol a nőktől? Hiszen neki van barátnője, tényleg csak segíteni akart. :D Nők, mit képzeltek magatokról? Tisztelet a kivételnek. :)


Kort + nemedet is írd hozzá!


2016. jan. 5. 18:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/90 anonim ***** válasza:
47%
Ja egyébként azt mondtam volna neki hogy akkor szenvedj csak drága nyugodtan és majd a "barátod" segít... "ja hogy ő nincs itt?"
2016. jan. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/90 anonim ***** válasza:
18%
aztán a nők csodálkoznak hogy miért nem segítenek nekik ! hát nem csodálkozom
2016. jan. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/90 A kérdező kommentje:
Biztos módszer? Nem oktatóbázis az utca, nem feladata, hogy ő adjon biztos módszert a kezedbe, mert korábban találkoztál pár gyökérrel. Na mindegy, ne térjünk el a kérdés lényegétől.
2016. jan. 5. 19:26
 64/90 anonim ***** válasza:
64%
Nem mondom hogy nem lehet sok mindenre következtetni de télen nagykabátban azért annyira nem egyszerű :) Nem mondom hogy oké ahogy reagálnak sokan de azt igen hogy érthető. :)
2016. jan. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/90 anonim ***** válasza:
84%

Én személy szerint örülök, ha segítenek, ha látják, hogy nehezen boldogulok. Mármint ha nem kitépi a kezemből a bőröndöt, hanem megkérdezi, segíthet-e. Sráchoz, lányhoz, idős nénihez, bácsihoz is mentem már én is oda segíteni, amikor láttam, hogy szenvednek egy nagyobb csomaggal. Pedig ha valaki, akkor aztán én antiszoc vagyok, és nem szeretem, ha idegenek csak random odajönnek hozzám beszélgetni.

Szerintem tök alap, hogy segítünk a másiknak, ha tudunk, és eleve úgy állok mindenkihez, hogy udvarias, kedves, nem pedig fel akar szedni. Ha pedig nem kérek a segítségből, mert vagy nagyon antiszoc kedvemben vagyok, vagy tényleg nincs szükségem segítségre, akkor megköszönöm, és elutasítom. Nem is értem az olyan csajokat, akik ezt a bocsi, de van barátom dumát bedobják... Szerintem kőbunkóság :D. Nem kötelező elfogadni a segítséget, de ezt meg lehet tenni kulturált formában, netalán egy mosollyal.

2016. jan. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/90 anonim ***** válasza:
57%

21L


19.28-as vagyok, ez lemaradt :)

2016. jan. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/90 A kérdező kommentje:
21/L, igazi nő lehetsz!!! Tessék róla példát venni a többieknek is. :)
2016. jan. 5. 19:30
 68/90 anonim ***** válasza:
70%

Ha lenne barátom, akkor is csak szimplán megköszönném a segítséget és mennék a dolgomra, mint ahogy mindig is tettem.


Ez emberfüggő, hogy ki hogyan reagál. Érdekes, ha nő elutasítja a segítséget, akkor már az összes nő bunkó. De ha már egy nő akarja a bunkó férfiak miatt elutasítani a segítséget, akkor már megy a védés, hogy nem kéne a férfiakat egy kalap alá venni...


Néha a másik szemszögéből is kéne meglátni dolgokat, az talán segíthet megérteni az ő reakciókat is. Csak ezen az oldalon nagyon elterjedt az, hogy "csak nekem lehet igazam és mindenki aki mást mond egy hülye".

2016. jan. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/90 anonim ***** válasza:
44%
Az olyan nővel illetve emberekkel nem is érdemes foglalkozni, egyszerűen lesz**ärom és tovább megyek.
2016. jan. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/90 anonim ***** válasza:
35%
akkor javaslom a nőknek csináltassanak olyan pólót amire az van írva van barátom nem kell segítség!
2016. jan. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!