Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetne azon változtatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne azon változtatni, hogy kezdeményező legyek csajozásnál? Ez mennyire hátrány?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és még nem volt kapcsolatom. Valamiért úgy érzem, hogy nem tudnék benne lenni egy kapcsolatban és nem is lennék rá alkalmas. Az önbizalmam is eléggé lent van. Zenélek és verseket írok, de úgy érzem, hogy a mai lányok nem az ilyen hobbikért vannak oda, hanem azért, ha valaki bulizik vagy piál. Persze vannak kivételek, de körülöttem ez van. Abban reménykedem, hogy ha felvennének egyetemre és kollégista is lennék, akkor megnyilna előttem egy út, mert szerintem ott értelmesebbek is vannak és olyanok is, akik a különcségem miatt nem skatulyáznak be, ezáltal lenne még lehetőségem az egyetemen, a kollégiumban, a városban és a megyében is ismerkedni, és az itteni "életemet" végre magam mögött tudhatom és elfelejthetném a megalázásokat, meg a pofára eséseket is.

2016. máj. 20. 23:16
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

A vélt "különcségeddel" saját magadat skatulyázod be. Ha jól értem, még egy lánynál sem próbálkoztál, de azt már eldöntötted, hogy azért nincs barátnőd, mert zenélsz és verseket írsz...

Ez nem így megy. Tessék próbálkozni, másnak sem azért van barátnője, mert "bulizik vagy piál".

2016. máj. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt kéne megismerni, miért érzed úgy, hogy alkalmatlan vagy a kapcsolatra. Ez csak önismeret útján valósulhat meg. Sok lány szereti a zenét, máris egy negatív hiedelmed ütötte fel fejét.

Nem akarlak elkeseríteni, de az egyetemen pont, hogy sokszor gyökerebbek vannak, mert összehordja a szemetet a szél. :D Tapasztaltam, mikor jártam. Mindegy hol vagy, az a lényeg, hogy megtaláld a hasonló embereket.

2016. máj. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam már. Két alkalommal majdnem összejöttem velük. Elsőné az volt a baj, hogy az első randim után önmagamat adtam a lánynak. Másodiknál pedig a táv és a szülők hátráltattak. Úgy érzem, hogy ezt a lányt még mindig szeretem, pedig már régen el kellett volna és még mindig el kellene felejtenem (mások szerint). Volt már olyan is (többek között ma is), hogy azt mondta egy lány, hogy szerinte álom pali vagyok és tök jól nézek ki. Az ilyenekkel az a bajom, hogy nem is hiszem el a bókokat, de a negatívumoknak hiszek. Meg pár napja beszélek azzal a lánnyal és nekem nem jön be. Mondjuk nekem nagyon kevés lány tetszik külsőleg, de ha tetszik is, akkor sem merem megszólítani, meg a párkapcsolatot velük sem tudom elképzelni.
2016. máj. 20. 23:36
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
Minden ember bulizik vagy piál, semmi értelme az egész életedet valami hobbinak szentelni amiből semmit nem profitálsz az életbe cska kimaradsz rengeteg élményből, kell egy megfelelő baráti kör akikkel már piálhatsz, bulizhatsz, légy nyitott ismerkedj emberekkel, suliból csak vannak régi barátok, stb.
2016. máj. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én a zenélésből próbálnék majd megélni. Ez lenne az álmom. B tervnek pedig mehetne az, amihez kicsit értek, és ha olyan diplomám lenne, akkor megpróbálhatnám az álmomat egy más fajta diplomával.
2016. máj. 20. 23:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Próbálj meg hobby alapján ismerkedni
2016. máj. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerinted/szerintetek egy zenesuliban mennyire lehet könnyedén ismerkedni?
2016. máj. 21. 09:52
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
zenészek nagyon könnyen ismerkednek és rengeteg pikáns sztori kering a zenészek közötti afférokról. szerintem egy zeneiskola ideális hely.
2016. júl. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne a csajozásért menj valamelyik iskolába. Amúgy meg a bókokat inkább hidd el, nem törheti le a kedved egy-két ember véleménye. A zenéléssel tényleg nincs baj, merülj bele, légy nyitott! Ne olyan zenét irj, ami azért van csak irva hogy tetszenn mindenkinek! Kísérletezz!
2016. szept. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!