Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elítélendő-e az hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő-e az hogy ha pénzéhes nőket verek át?

Figyelt kérdés

Átlagos jövedelmem van 150 ezres fizetéssel és a szüleimmel lakok, viszont egyik legjobb barátom piszok gazdag. Szülei benne voltak a 100 leggazdagabb magyarok listájába. Csajozáshoz segítséget ad. Odaadja az egyik luxus autóját és az egyik budai luxus villáját amibe ritkán vannak.

A nőt beetetem hogy hogy az enyém felviszem a villába és szexelek vele, aztán viszlát...


2017. jan. 14. 10:22
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
2017. jan. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A legrosszabb ***** válasza:
35%
Érdekes azért a hozzászólások hasznossági értéke, nemdebár? :D Gondolom, néhány elvetemült nőszemély fejetlenül pontoz mindenkit lefelé, de azért abba egyik sem gondol bele, hogy a kérdésben a "PÉNZÉHES" megjelölés szerepelt, akiket egyébként ők maguk (mármint a lepontozók is) ugyanúgy elítélnek, s a lámpavason lógva látnák legszívesebben ezeket a gerinctelen nőtársukat. Aztán jön egy hapsi, aki megleckézteti (alaposan megkeféli) ezeket a lábukat érdekből szétrakó fruskákat, mintegy atyai pofont kiosztva nekik, de úgy látszik ez sem jó. :( Ezek szerint a lepontozók maguk is a pénzéhes kategóriájú nők lennének? Csak mert akkor nem szóltam. :D
2017. jan. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
45%
Az ítélendő el, hogy mindenféle riheronggyal osztod meg a tested. Biztos van, aki szerint ez hencegnivalónak megfelel, de ha a randipartneremről kiderülne, hogy más tollával ékeskedve összefeküdt egy falunyi nővel, akkor szó nélkül szívódnék fel.
2017. jan. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
49%
23 mert nők nem ezt csinálják
2017. jan. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
Mit kap ezért a haverod cserébe?
2017. jan. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
#21 Én csak azt hívom így akit szánok xD Nem az a cukorborsó vagyok akit keresel.
2017. jan. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
25. Autó, villa takarítását én csinálom
2017. jan. 14. 11:39
 28/42 anonim ***** válasza:
17%

"Mit kap ezért a haverod cserébe?"

Téged meg honnan szalajtottak? A haver attól haver, hogy egyszerűen segít a barátjának mindenféle ellenszolgáltatás nélkül. Én is bármikor odaadom a lakást a barátomnak, ha épp nem vagyok otthon.

2017. jan. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
25%
Nem elítélendő, jól teszed. Azt kapják, amit megérdemelnek, és te is azt kapod, amit megérdemelsz a leleményességedért.
2017. jan. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
93%
Hosszútávon biztos nagyon pozitív kihatással lesz a lelkedre, de ugye ilyesmivel ne is foglalkozzunk, ha hazugsággal bedughatjuk a farkunkat egy nőbe és pár percig jól érezhetjük magunkat úgy is, hogy semmi értéket nem adtunk cserébe. Mondjuk ennyi erővel egy műpunci még gyorsabb és egyszerűbb megoldás, csak azzal ugye nem lehet utána eldicsekedni.
2017. jan. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!