Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elítélendő-e az hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő-e az hogy ha pénzéhes nőket verek át?

Figyelt kérdés

Átlagos jövedelmem van 150 ezres fizetéssel és a szüleimmel lakok, viszont egyik legjobb barátom piszok gazdag. Szülei benne voltak a 100 leggazdagabb magyarok listájába. Csajozáshoz segítséget ad. Odaadja az egyik luxus autóját és az egyik budai luxus villáját amibe ritkán vannak.

A nőt beetetem hogy hogy az enyém felviszem a villába és szexelek vele, aztán viszlát...


2017. jan. 14. 10:22
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
38%
Nem ítélendő el, te vagy a példaképem. Nekem tulajdonképpen ez a célom, ezért akarok meggazdagodni, ha szegényen nem kellettem senkinek, akkor ha ne véletlen sikerül egy jobb életszínvonalat kialakítani átb*sznám az összes nőt akit csak lehet.
2017. jan. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
62%

Miért lenne elítélendő? Kereslet-kínálat.


"Hosszútávon biztos nagyon pozitív kihatással lesz a lelkedre, de ugye ilyesmivel ne is foglalkozzunk, ha hazugsággal bedughatjuk a farkunkat egy nőbe és pár percig jól érezhetjük magunkat úgy is, hogy semmi értéket nem adtunk cserébe."

A másik fél sem ad semmit, szóval egálban vannak alighanem.

2017. jan. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
64%

lol milyen emberek vannak. dehogy elítélendő, hazudni és másokat kihasználni nagyon szép dolog. :D


"Nem ítélendő el, te vagy a példaképem. Nekem tulajdonképpen ez a célom, ezért akarok meggazdagodni, ha szegényen nem kellettem senkinek, akkor ha ne véletlen sikerül egy jobb életszínvonalat kialakítani átb*sznám az összes nőt akit csak lehet."

ez a válaszoló is igazán intelligens lehet, hogy ez élete célja. :D


"Gondolom, néhány elvetemült nőszemély fejetlenül pontoz mindenkit lefelé, de azért abba egyik sem gondol bele, hogy a kérdésben a "PÉNZÉHES" megjelölés szerepelt, akiket egyébként ők maguk (mármint a lepontozók is) ugyanúgy elítélnek, s a lámpavason lógva látnák legszívesebben ezeket a gerinctelen nőtársukat."

nyilván pénzéhes minden nő, aki nem támogatja és simogatja a kérdező buksiját amiért ilyen nyomorék, gerinctelen hogy átver nőket. jóval ezeknek a nőknek a szintje alatt van, akinek ennyi esze van. és még úgy is állítja be, hogy ez a nő érdeke, jót tesz vele, megleckézteti. nyilván. :D nem is a szexért, jó a nőkért csinálja, hanem magasztos célt szolgál a suttyósága. :D

egyébként én nem ítélem el feltétlenül a pénzéhes nőket. nyilván olyanok jönnek össze velük, akiknek meg az a fontos hogy a nő jól nézzen ki és dicsekedjen vele. tehát titeket idézve kereslet-kínálat. mindegyik megkapja amit akar, mindenki tudja mire kell a másiknak, tehát ezek után ez már csak irigység, vagy álszentség.

2017. jan. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
93%
Lenne egy kérdésem. Egy gazdag pasinak csak pénzéhes barátnője lehet? Egy gazdag pasi vagy nőnek nem lehet más értéke is? Szánalmas vagy kérdező. Majd az élet visszaadja.
2017. jan. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
91%

Egyetértek az előttem lévőkkel.

31-es hála az égnek ilyenmentalitással meg ostobasággal kevésbé van esélyed meggazdagodni szóval nem kell a nőknek félniük tőled.

2017. jan. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
38%

"ha hazugsággal bedughatjuk a farkunkat egy nőbe és pár percig jól érezhetjük magunkat úgy is, hogy semmi értéket nem adtunk cserébe."

Bármennyire fáj, ez így van. És nagyon helyesen erre is törekszik a kérdező :D

"Majd az élet visszaadja."

Dehogy adja, te kis bosszúvágyó. Vígan éli életét.

2017. jan. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A legrosszabb ***** válasza:
41%

#33: Még a végén sajnálni kezdem azokat a pénzéhes nőket, akik csont nélkül rástartoltak a tehetős faszira, de persze ezek a nők a férfi belső értékeit tartották szem előtt (hiszen ez nagyon fontos egy nőnek), úgy tették szét neki a lábukat, és bizony most csúnyán át lettek verve, mert nem sikerült belecsücsülniük a jólétbe. :( :D Hagyjad már magad!


Mellesleg sokkal több rosszindulatot látok azon felhasználók hozzászólásaiban, akik pártfogásba veszik a HASZONLESŐ, PÉNZSÓVÁR nőket.

2017. jan. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
84%

Ugyanezt csináltam én is, majdnem egy évtizedig.

Belefásultam, abbahagytam,közben találtam olyan nőt, aki tényleg azért szeret, amilyen vagyok és tudomásul veszi, hogy egyszerű ember vagyok a társadalomban,és valószínűleg,ha a lottó nem üt be, akkor életem végéig egyszerű életem lesz.

Már majdnem 40 vagyok,25 körül kezdtem ezt csinálni, magyarul mikor megjelentek az első társkeresők.

Olyan helyen lakom, ahol sok gazdag és fontos ember él, velük jóban vagyok, bár én se gazdag, se fontos nem vagyok.

Egyedüli szerencsém, hogy olyan munkám volt, aminek a munkabeosztását én osztottam be, volt véges kocsi, később a haverom adta oda,és a lakással szintén így volt.

Rengeteg jó élményem volt, aki még ezt nem próbálta ki, az nem is tudja ezt felfogni.

Amire nagyon büszke vagyok, tudom ezt sok nő lefogja pontozni, egy külföldi gazdag üzletasszonnyal tudtam összeismerkedni.

Majdnem fél évet voltam vele, nyaralások egzotikus szigeteken, több európai nagyvárosban és éltünk, használhattam a kocsijait.

Jó volt de elég is volt.

Akkor égtem ki végleg, és nem akartam elhinni, hogy tényleg az élet ilyen anyagias lenne?

Vettem vidéken egy kis házat, és feladtam az összes barátságomat, ismeretségemet, új életet kezdtem.

És mit adott a sors?

Pár hétre rá vártam a buszt a közeli kisvárosban hogy elvigyen a településre, mikor odajött egy nő megkérdezni, hogy az adott településre mikor megy a busz, tudom-e?

Azt mondta nagyon ritkán van csak itthon, mert külföldön él.

Kérdezte hogy én ki vagyok, mert soha nem látott még a településen.

Elbeszélgettünk, majd este hozott forró húslevest, ottis aludt.

Egy egyszerű nő, egy egyszerű pasival.

Nem tudom hogy mi kellett ahhoz hogy ez így alakuljon, de lehetséges, az kellett hogy ráeszméljek, hogy nem minden az anyagi lét, és új életet kell kezdenem, a régit hátrahagyva.

És ekkor az élet bedobott egy lehetőséget, amit addig nem tudtam volna értékelni, mert máshogy láttam a világot.

2017. jan. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

"Olyan helyen lakom,"

Olyan helyen laktam...

2017. jan. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

Attol fugg milyen noket akarsz? Akinek ez a fontos vagy te? Egy darabig biztos jo moka foleg fiatalon de kesobb szerintem ez meg neked is keves lesz. Ha csak nem valsz fuggove. De konyorgom ne azt a kovetkeztetest vond le ezek utan hogy minden no penzehes. Mert aki nem az azt ezzel a modszerrel felcsipni se tudod - gondolom ez evidens.

Anno en is mentem partyba ahol a csavo ugy akart ismerkedni hogy a luxus autojanak kulcsat porgette elottem. Ez annyira nevetseges ;) nem alltam le vele. Szep es jo dolog ha van mit a tejbe apritani de aki ezzel kezdi az azert mutat egy fajta felszines gondolkodast ami egyenes aranyos azzal hogy sok kozos temank nem lenne max a penz vagy a szorakozas ez meg hosszu tavon edes keves.

2017. jan. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!