Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi baja az exfeleségemnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja az exfeleségemnek?

Figyelt kérdés
Elváltunk 5 eve.Tarskereson megismertem rá félévre a mostani páromat, akivel azóta együtt is élek. A páromnak nem lehet gyereke , és a lányomat úgy kezeli mintha sajátja lenne.imadja!!! A volt -féleségem évek óta azon van , "hogy lebuktatja" a páromat , h csak színészkedik és nem szereti a lányomat.A párom a saját pénzéből viszi vásárolni sokszor a lányomat, tanul vele, programokat csinálnak ketten ha nekem éppen dolgoznom kell.A lányom imádja.Megis mindenhonnan azt az infót halljuk vissza ,h a párom nem szereti a lányomat és majd ő be bizonyítja.Mar volt hogy a szüleim fejet is úgy tele tömte ezekkel a hülyeségekkel, h folyamatosan hívtak és ők is el kezdtek figyelni a páromat....A páromnak ez nagyon rosszul esik és nem érti miért ilyen az exem vele.. Beszelni nem lehet vele , próbáltam/próbáltunk de ő tudja , h csak színészkedik a párom és hamarosan kimutatja a foga fehérjét. 4 év alatt meg nem mutatta ki vajon mikor fogja? 😑
2020. márc. 10. 12:10
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Nem tudom, h ahoz vane közé a dologhoz , h neki azóta sincs senkije.
2020. márc. 10. 12:11
 2/29 anonim ***** válasza:
93%

Az exfeleseg azóta is egyedül van ?

Szerintem szimplán csak féltékeny. Ha egyedül van , akkor azért mert magányos , de olyan oka is lehet , hogy fel , hogy a te parodat jobban fogja szeretni a gyereked, mint őt.

2020. márc. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Erről szó sincs , mindig el mondja a párom a lányomnak, h ők csak barátnők, és anyuka csak egy van akit nagyon kell szeretni. Sosem mondott rosszat a párom meg nekem sem , nem hogy a gyereknek.Ezért nem értjük a viselkedését.
2020. márc. 10. 12:17
 4/29 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem inkább az ex feleség az, aki nem szereti a saját gyerekét, és a saját érzéseit próbálja belemagyarázni a mostani párodba. Gondolom féltékenység is van mögötte, de igazából nem ez a fő szempont.
2020. márc. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Igen egyedül van .Állítólag volt pár alkalmi kapcsolata én ennyit hallottam, de nem foglalkozom a magánéletével.
2020. márc. 10. 12:18
 6/29 anonim ***** válasza:
79%
3, az lehet , hogy a párod elmondja , hogy egy anyuka van ,akit nagyon kell szerezni és stb , de attól még az exnejed kis fejében csak a féltékenység van. :)
2020. márc. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Komolyan mindenhonnan azt halljuk , h az új pár nem fogadja el a gyereket, nálunk pont a fordítottja igaz !! És lassan ott tartunk , h az exem annak orulne ha a párom nem szeretne a lányomat,hogy tudjon mocskolódni.El sem tudom képzelni, h miket hazudozást össze a munkahelyen rólunk, és sokan sajnos elhiszik mert úgye mindig az új pár a gonosz mostoha.
2020. márc. 10. 12:29
 8/29 anonim ***** válasza:
88%

Találtál magad mellé egy nagyon jó embert akit szeret, akit a lányod is szeret, és amíg az exed nem kezdett el áskálódni ellene a család többi tagjának gyanítom nekik sem volt vele problémájuk. Egyszerűen féltékeny hogy találtál tőle egy sokkal jobb embert akire nem lehet rákiabálni semmit mert egy felnőtt érett gondolkodású nő :)

Ha senki nem foglalkozna vele és csak rá lenne hagyva egy idő után megunná, de ha mégse akkor fortyogjon csak magába.

A párod ne vegye magára amit az exed mond azok csak állítások amiket semmivel sem tud alátámasztani, mindenki látja milyen ember is valójában holmi rosszindulatú ex szava a tetteket nem írja felül. :)

2020. márc. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
*akit szeretsz
2020. márc. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
33%
Kerlek ird le nala (parodnal) miert nem lehet gyerek? Pajzsmirigy,tulsuly,valami mas? Honnan ..ki mondta neki h nem lehet ?
2020. márc. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!