Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi baja az exfeleségemnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja az exfeleségemnek?

Figyelt kérdés
Elváltunk 5 eve.Tarskereson megismertem rá félévre a mostani páromat, akivel azóta együtt is élek. A páromnak nem lehet gyereke , és a lányomat úgy kezeli mintha sajátja lenne.imadja!!! A volt -féleségem évek óta azon van , "hogy lebuktatja" a páromat , h csak színészkedik és nem szereti a lányomat.A párom a saját pénzéből viszi vásárolni sokszor a lányomat, tanul vele, programokat csinálnak ketten ha nekem éppen dolgoznom kell.A lányom imádja.Megis mindenhonnan azt az infót halljuk vissza ,h a párom nem szereti a lányomat és majd ő be bizonyítja.Mar volt hogy a szüleim fejet is úgy tele tömte ezekkel a hülyeségekkel, h folyamatosan hívtak és ők is el kezdtek figyelni a páromat....A páromnak ez nagyon rosszul esik és nem érti miért ilyen az exem vele.. Beszelni nem lehet vele , próbáltam/próbáltunk de ő tudja , h csak színészkedik a párom és hamarosan kimutatja a foga fehérjét. 4 év alatt meg nem mutatta ki vajon mikor fogja? 😑
2020. márc. 10. 12:10
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Egyiknek sincs értelme! Se a megszégyenítésnek, se a feljelentésnek, különben is elhajtanak röhögve.

Nyugalomba üljetek le 3-an,beszéljétek meg. Ha nem változik akkor vezessetek be szankciókat, pl hogy te hozod csak el a gyereket, minimálisan szólsz hozzá, le lesz tiltva Face-en meg hasonlók.

2020. márc. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
73%
Ember 😂😂😂 bemesz a munkahelyere megszegyeniteni,mint regen a rossz gyerekekhez a suliba mentek be elbeszelgetni? 😱😱😱 Uljetek le 3an. A Facen tiltsd le. En nem os hasznalom mar a nyomorult kozossegi oldalalat.
2020. márc. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Utso vagyok! A parodat sajnalom! Nem tehet rola h beteg volt. Fogadjatok orokbe egy kolykot :D es neveljetek fel boldogan. Legyetek neveloszulok ha szeretnetek csaladot van esely. Igen nem teljesen olyan de..szerintem idovel tudtok kotodni a nevelt kisgyerekhez!
2020. márc. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Le üllői nem lehet!! Nem hajlandó, az a válasz, h mi hülyék vagyunk és hagyjuk őt. Valami mentális betegsége lehet ezek szerint, h ezeket csinálja.Azert gondoltam arra , h a munkahelyere mert a külvilág felé mutatni, h ő tökéletes azt nagyon tudja.A gyereket már rég úgy veszem fel , h vele nulla komunikáció van , mert amíg nem úgy volt szaladt utánam és mocskolódott mindig valamit , és h ne keljen férfi létemre olyan dolgot csinálnom amit megbánok, kerülöm mint a kakit.
2020. márc. 11. 08:14
 25/29 anonim ***** válasza:
25%

Megmondom őszintén, hogy szerintem a helyében én is így éreznék. Neki nincs senkike, akitől meg elvált, azt látja, hogy boldog, ráadádul még a saját lánya is odáig van érte. Akárhogy is nézzük, ez egy pofon a nőnek. Egyre jobban elgondolkozik azon, hogy esetleg nála volt/van a hiba...ez ellen ptóbál önigazolást szerezni, hogy az nem létezik, hogy amiért neki nem jött össze, azért ő (is) legyen a felelős.

Ha igazán meg akarjátok "szégyeníteni", akkor legyetek vele még megértőbbek és még kedvesebbek...

2020. márc. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Ja, h hazudozik és mocskolódik a páromról és legyünk türelmesek mert ő nem tud kialakítani egy kapcsolatot.Nem értek egyet kedves utolsó. A párom nem tehet róla , h ő nem boldog.
2020. márc. 12. 18:10
 27/29 anonim ***** válasza:
Oké. Te kiírtál wgy kérdést, én meg legjobb igyekezetem szerint válaszoltam úgy, hogy próbáltam az exfeleség motivációját hangsúlyozni. Ha ti felveszitek a kesztyűt, rajta. De akkor egyrészt sosem lesz vége, másrészt kiderül, hogy ti sem vagytok különbek az exednél. Ha úgyis tudod mit akarsz tenni, felesleges kérdezni...
2020. márc. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Meg kell verni
2020. szept. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Megoldódott a probléma,talált egy pasit magának azóta csend van.Remeljuk sokáig fog tartani,és leszáll rólunk végleg.
2020. okt. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!