Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi baja az exfeleségemnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja az exfeleségemnek?

Figyelt kérdés
Elváltunk 5 eve.Tarskereson megismertem rá félévre a mostani páromat, akivel azóta együtt is élek. A páromnak nem lehet gyereke , és a lányomat úgy kezeli mintha sajátja lenne.imadja!!! A volt -féleségem évek óta azon van , "hogy lebuktatja" a páromat , h csak színészkedik és nem szereti a lányomat.A párom a saját pénzéből viszi vásárolni sokszor a lányomat, tanul vele, programokat csinálnak ketten ha nekem éppen dolgoznom kell.A lányom imádja.Megis mindenhonnan azt az infót halljuk vissza ,h a párom nem szereti a lányomat és majd ő be bizonyítja.Mar volt hogy a szüleim fejet is úgy tele tömte ezekkel a hülyeségekkel, h folyamatosan hívtak és ők is el kezdtek figyelni a páromat....A páromnak ez nagyon rosszul esik és nem érti miért ilyen az exem vele.. Beszelni nem lehet vele , próbáltam/próbáltunk de ő tudja , h csak színészkedik a párom és hamarosan kimutatja a foga fehérjét. 4 év alatt meg nem mutatta ki vajon mikor fogja? 😑
2020. márc. 10. 12:10
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Legyél boldog az új választottaddal és a kislánnyal! Az exszel egyáltalán nem kell foglalkoznod. Ha senki nem törődik az áskálódásával, idővel abbahagyja.
2020. márc. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem irigy, hogy nektek teljes életetek van és a lányotok nagyon jól kijön a pároddal, fél, hogy úgymond elszereti tőle.

Nem akarnának a nők hármasban programozni? Lehet megtörne kicsit a jég köztük.

Az biztos, hogy ő magával nincs rendben és így reagálja le.

2020. márc. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudom, h ahoz vane közé a dologhoz , h neki azóta sincs senkije."

Tényleg nem tudod?

2020. márc. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
55%
De ez miért érdekel téged? Pletykáljon az ex, kit érdekel? Én magasról tennék rá. A szüleiddel pedig neked kell lerendezned a dolgot.
2020. márc. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
57%

Nyugtaval a napot...

Nem mondok egyikojukre sem rosszat,de azért várd ki a végét.


Egy szerelmes férfi sokmindent nem vesz ám észre..

2020. márc. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
De ki mondta a parodnak h meddo meg nem lehet gyereke? Orvos fixen? Mi miatt nem lehet ??
2020. márc. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
18 éves korában egy daganat miatt, sajnos a mehet eltávolítottak....A párom egy nagyon normális gondolkodású nő, van neki lakása jó fizető állása, és örül, h nekem van gyermekem mert nagyon szereti a gyerekeket. A családom többi tagja mar kerüli az exet mert elegük van , h rólunk mocskolódik főleg miután jó pár hazugságon rajta kaptak.
2020. márc. 10. 17:05
 18/29 A kérdező kommentje:
14.Mi nem örülünk és én végképp nem , h a páromat bántja.Egy darabig nem foglalkoztunk vele és meg jobban beindult.A lányom a múltkor mondta hogy " Anya mutatta a facebookon Szilvit a barátnőjének és nevettek.." nem értem miért is leseskedik a párom oldalán.
2020. márc. 10. 17:09
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Mert féltékeny

Szánalmas amit művel

Ne foglalkozzatok vele!

2020. márc. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Most ott tartunk, h hétvégén szeretném szembesíteni a tényekkel és ha kell a munkahelyere be megyünk a párommal és ott számon kérem, talán ha meg szégyenítjuk akkor leáll.Ha nem feljelentem .
2020. márc. 10. 17:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!