Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Úgy érzem válni szeretnék....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem válni szeretnék. Mit tennétek?

Figyelt kérdés
8 éve vagyok együtt a férjemmel. 3 éve hazasodtunk, kisfiúnak született. Ő 30 én 29. Sokáig nem éltünk együtt, egyszer itt egyszer ott helyzetben voltunk. Már akkor volt problémám a férjem felfogásával. Ők négyen vannak testvérek, az elején elég furcsán néztem amikor 22 évesen kötelező volt nyáron nyaralni menni mind a négy gyereknek anyukaval, apukaval. De hát jolvant mondtam. Minden nyáron volt nyaralás természetesen mind hova kísért a család. Mi egy két hétvégét leszámítva soha sehol nem voltunk ketten. Most hogy kisfiunk van is a nyakunkon lógnak, állandóan hozzájuk kell menni. Májusban lesz egy éves a gyerek és most beharangoztak hogy együtt menjünk nyaralni. Kikeszultem hogy nincs magánéletünk, nem tudunk hárman lenni és a férjem úgy fütyül ahogy ők mondják mivel nagy konfliktus kerülő. Hiába mondom neki.. velem állandóan dulful. Úgy érzem elég volt ebből és kilépnek, de nagyon nehéz mivel a férjemet szeretem és nem csonka családot kepzeltem a gyereknek.Ti voltatok ilyen helyzetben? Természetesen a gyerekemmel együtt.

márc. 20. 09:35
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Pfhúúúú de kinyílt a bicska a zsebemben most. Pedig férfi vagyok, de nekem anno az exem volt ilyen nyíltigazságtalan részrehajló és elfogult a saját anyjával. Ott ugyanez volt hogy az ő családját állandóan ajnározni kellett az enyémet meg ócsárolni. Holott az én apám házat rakott a seggünk alá, az ő anyja meg még a lány fele fizuját kizsarolta a lányából a saját hitelére.

Broáf.....

márc. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

"Az én anyukám mert nincs oda meghívva? Én is szívesen látnám az én családomat de erről szó sincs mert a férjem anyja fizet tök mindegy hova megyünk, így hát természetesen ők nem jönnek soha sehova"


??????


Ne haragudj, de te is furán látsz dolgokat. A férjed szüleinek miért kéne meghívnia a te anyádat a saját csalàdi nyaralásukra? Hozzá nincs közük.


Miért nem hív meg titeket a te családod is, ahova meg anyósodék nem mennek?


Egyébként, nem értem a rinyálásodat. Mármint megértem, hogy zavar ez, hogy mindennap az anyjához megy a férjed, ezt biztos nem is tűrném, ezen jogosan háborodsz fel, de akkor miért nem lépsz fel határozottan? Ne csak mondjad neki, hogy válni akarsz, hanem akkor üljél le vele, mondd el, hogy erre az elhatározásra jutottál és adjál ultimàtumot neki, hogy mostantól heti 1-2 alkalommal megy át az anyjához, a többi napon együtt vagytok.


Nézd már meg a 20-as kommented, kiállás helyett most is csak becsicskulsz, hogy majd te mész külön anyáddal. Hát nem, akkor mondd meg, hogy mentek együtt az ő családjàval, de akkor mentek utána a te családoddal is mind együtt, vagy te sem mész az ő családjával. Ennyi. Ne csicskulgassál már folyamatosan.


Nem így kell hozzáállni, ahogy most teszed.

márc. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Higyjetek el rohadt sokat vagyok egyedül. Én nem várnam el hogy az én családomat meghívják, viszont azt se várom el hogy a mi "családunk" nyaralását állandóan anyósom fizesse és utána meg célzás legyen rá és turjek mindent mert ők mindent megadnak. Könyörgöm felnőtt emberek vagyunk, nem én kérem ezt hanem a ferjem. és igen lehet az én hozzallasom is durva, mert nem gondoltam hogy ez lesz, de szeretném hogy velünk, a gyerekével többet foglalkozzon. Ha valóban még mindig a régi életét akarja élni, otthon a testvéreivel, szüleivel miközben itt van gyereke akkor az szomorú. Próbálom vele megbeszélni mielőbb, vagy lesz egy kicsi változás vagy külön folytatjuk.
márc. 24. 10:36
 24/24 A kérdező kommentje:

Valószínű kicsit elfáradtam ebben az egy évben. Én nem szórakozásra szültem gyereket, aki majd felnőtté válik ahogy tud.. egyszerűen nehéz mindent egyedül csinálni, hozzájuk futkosni, háztartást vezetni, gyereket nevelni. És egy pici figyelmet se kapok. Bele se merek gondolni mi lesz ha

vissza megyek dolgozni..

márc. 24. 10:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!