Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Kedves 90 napos diéta ellenzők...

Kedves 90 napos diéta ellenzők! Miért nem értitek?

Figyelt kérdés

Miért nem értitek meg, hogy sok embernek ez egy jó módszer a fogyásra??? Csak ezzel tudtam megállni a zabálást, ami túlsúlyt okozott, és ez már az egészségemre is ment (magas vérnyomás, ízületi problámák)! Ezzel a módszerrel pedig 4 kg-tól megszabadultam (eddig)!! Ti mire alapozzátok az ellenérveiteket? Tapasztalatra? A ti szervezetetek leépült a diéta alatt??


Vitát szeretnék, nem veszekedést; azért, mert értetlenül állok a nem túl visszafogott kijelentésekkel szemben, egy szerintem (tapasztalat) jó módszerrel kapcsolatban.


2010. ápr. 28. 22:12
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az érveket!
2010. ápr. 28. 22:37
 12/43 anonim ***** válasza:

az első 22-31-es vagyok

nagyon szívesen. remélem elgondolkozol a leírakon, és valami egészségesebb diéta után nézel. a lényeg, hogy egyél sok zöldséget, sovány húst, kevés zsírt (olivaolajat lehet), és mozogj. 2 hónap és szuperül fogod magad érezni a változások láttán.

2010. ápr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok: én pl voltam kövér. Nem időszakos,egyhetes,egy honapós,90 napos diéták kellenek,hanem heti 4-6 alkalom 1 órás intenziv aerob edzés,mellé torna vagy konditerem. Cukros szarokat,fehékenyeret számüzni, teljes kiőrlésü pékárut reggel fogyasztani, emellé sok fehér húst,köretnek zöldségeket,zsirszegény sajtot.

Eszembe jutott még valami.. aki ezzel a 90 napos diétávla fogyott le,az méresse meg a testzsirszázalékát,majd írja ide mennyi lett,és lesz nagy ámulás bámulás.. nem jó értelemben.

2010. ápr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
hoppá,már nem az utolsó vagyok. én írtam a nagyonhosszú bejegyzést.
2010. ápr. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
én pedig bocsi a helyesírási hibákért. kapkodtam.
2010. ápr. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy voltatok túlsúlyosak, akkor tudjátok milyen stigmatizáltnak lenni.


90 napos, mert drasztikus a kevesebb fehérjebevitel miatt??? Nem tudom! Azért kérdezek! Erre következtetek a válaszaitokból.


Mégegyszer köszi.

2010. ápr. 28. 22:46
 17/43 A kérdező kommentje:
Persze írhattok még!
2010. ápr. 28. 22:47
 18/43 anonim ***** válasza:
68%

Mint orvos, edző és egykori élsportoló örömmel olvasom, hogy azért néhányan értik miért butaság ez a 90 napos dolog. Nem szeretném nagyon ragozni, de aki nem érti miért nem jó dolog szétválasztani a tápanyagokat, annak egy példával illusztrálnám. Tegyük fel a gyerekünk bukdácsol mindenből az iskolában. Na erre kitaláljuk, hogy hétfőn csak történelmet, kedden csak magyart, szerdán csak matekot tanul stb. Na ha éppen elkap egy dolgozatot, vagy bekérik a háziját lesz néhány jó jegye is, de alapvetően ugyanúgy nincs a probléma megoldva.


A szervezetünk akkor működik a legjobban, ha 2-3 óránként jó minőségű tápanyagokat kap, mindent! Fehérje, szénhidrát, zsír... Plusz vitaminok, nyomelemek stb. Ez tény, így eszik minden sportoló, ezt ajánlja minden olyan szakember aki HOSSZÚTÁVÚ (szándékosan nagybetű, mert rövidtávú megoldás rengeteg van) eredményeket tud felmutatni. A szervezetünk folyamatosan működik, folyamatosan megújul. Ezért folyamatosan el kell látnunk. A végleges megoldás az életmódváltás, napi 5-6 kis étkezés, és megtanulni mit miért eszünk. Sajna ez van, csodák nincsenek, de a gyengéket könnyű megvezetni, mert mindig reménykednek... aztán 60 évesen is még próbálkoznak lefogyni. Aki felébred felébred, aki nem nem...

2010. ápr. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:
A minden napos fehérje fogyasztásról meg az jutott eszembe, hogy 50-100 éve, de akár most is, nem volt az embereknek szokása (főleg a parasztoknak) minden nap húst enni, mégsem volt problémájuk. Sok nagyszülő korútól (nagyszüleimtől is) hallottam, hogy húst szerdán és vasárnap (vasárnapi ebéd) volt szokás enni. A többi napon tészta, rántott leves stb...
2010. ápr. 28. 22:56
 20/43 anonim ***** válasza:

bioszórán nem mondták, hogy nem csak a húsban van fehérje? meg azt se rémlik, hogy 100 éve nem ennyi volt az átlagéletkor se?


a dokinak meg külön köszönöm, hogy hozzászólt, már az siker, ha egy ember komolyan veszi :)

2010. ápr. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!