Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Kedves 90 napos diéta ellenzők...

Kedves 90 napos diéta ellenzők! Miért nem értitek?

Figyelt kérdés

Miért nem értitek meg, hogy sok embernek ez egy jó módszer a fogyásra??? Csak ezzel tudtam megállni a zabálást, ami túlsúlyt okozott, és ez már az egészségemre is ment (magas vérnyomás, ízületi problámák)! Ezzel a módszerrel pedig 4 kg-tól megszabadultam (eddig)!! Ti mire alapozzátok az ellenérveiteket? Tapasztalatra? A ti szervezetetek leépült a diéta alatt??


Vitát szeretnék, nem veszekedést; azért, mert értetlenül állok a nem túl visszafogott kijelentésekkel szemben, egy szerintem (tapasztalat) jó módszerrel kapcsolatban.


2010. ápr. 28. 22:12
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:

Úgy gondolom értem a diéta élettani alapjait.


Nem anyum csak a jó példa, 4 embert ismerek még személyesen, akinek bevállt. A pszichével van itt a baj: nehéz megállni a jóllakottság után, hogy ne zabáljon az ember, a fő probléma mégis a tiltás, ismétlem magam: szinte mindent lehet enni csak nem mindegy melyik napon. Ami pedig nincs tiltva nem is csábító. Gondolom emberi temészet.


Köszi mindenkinek, amennyiben építő jellegűnek szánta a hozzászlását!

2010. ápr. 28. 23:28
 32/43 A kérdező kommentje:

Fehérjetartalmak ;)


Ha ez valamiféle célzás, közlöm, hogy nem értem (kicsit késő is van már, de nem mentegetőzök :D).

2010. ápr. 28. 23:30
 33/43 A kérdező kommentje:

Kedves dr Úr/Hölgy! Köszönöm a biolos válaszokat, de élsportoló lévén a túlsúlyba/kövérségbe, mint olyanba (magánemberként) nem tekintem kompetensnek. :D


Tapasztalatokat és érveket várok továbbra is. :)

2010. ápr. 28. 23:35
 34/43 anonim ***** válasza:
csirkemell és a szárazbab fehérjetartalmát nézd meg ;) és jó éjt :D
2010. ápr. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:
LoL, most már értem. :D Jó éjszakát mindekinek!
2010. ápr. 28. 23:44
 36/43 anonim ***** válasza:

23.35 Az elhízott háziorvos a kompetens, aki azt állítja, hogy napi 60mg C-vitamin elég, és az első tüsszentésre antibiotikumot ír fel, valamint szerinte a "változatos" étkezés a jó, amiben minden mű és egészségtelen agyon vegyszerezett dolog is benne van?

Sosem értettem miért akar bárki is "átlagember" lenni, és úgy kinézni. Talán az akaraterő hiánya, és ezzel magyarázzák.

2010. ápr. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Ha pedig arra gondoltál, hogy a kompetenciám azért nincs meg, mert nem voltam túlsúlyos, hát 34kg-t adtam le az élsport után, amikor volt egy balesetem és nem tudtam mozogni majdnem fél évig. Szóval egyszer voltam 90 helyett 124 kiló. Leadtam, és soha többé nem jött vissza. Elég kompetencia? :)
2010. ápr. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:
23:47 Így már elég. :)
2010. ápr. 29. 08:54
 39/43 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Ezt olvastad, mielőtt feltetted a kérdést? Ez se kamu, miért lenne az névtelenül:


http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__90-napos-dieta__80..


Egyébként a 90 napos diétával az a bajom, hogy a fehérjenap kivéve olyan dolgokkal tömöd tele magad, ami nem igazán támogatja a fogyókúrát: lásd szénhidrát, keményítő (ami szintén szénhidrát), gyümöcs (ami normális mértékben nagyon kell és egészséges, de egész nap azzal jóllakni gyümölcscukor, vagyis szénhidrát - miközben a szervezeted éhezik).

Ez simán okoz cukorbetegséget, ha hajlamod van rá, azt meg nem tudhatod előre, van-e.

Rásadásul 4 naponként jut fehérjéhez a szervezeted, és soha nem reggelizel (a gyümölcs nem reggeli).


Használ vagy nem használ, egy biztos: aki ezt kitalálta, annak fogalma nem volt a normális és kiegyensúlyozott táplálkozásról.

2010. ápr. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 maundrel ***** válasza:

úgy tűnik írhat neked bárki bármit, nem hallgatsz rájuk.

Elárulom, én is megcsináltam a 90 napost. Akkor még nem igazán tudtam semmit a diétáról (mi hogyan működik) Fogytam vele ez tény, nem is volt nehéz betartani, de nem az lett a végeredmény amit vártam. Pl. nem lett lapos hasam. Mindenhol plöttyedt maradtam. Na vajon miért? Valamint elég rendesen gyomorsavat csinált nekem a diéta. Egy másik barátnőmnek (aki még mindig úgy gondolja hogy ez a diéta nagyon szuper)epeköve lett a diétától. Én nem híztam vissza a diéta után, de csak azért mert akkoriban kezdem el olvasgatni az egészséges táplálkozásról, így most ezzel a "módszerrel" fogyok (max.2 kilóm van még)Na meg rendszeresen sportolok.

Édesanyám több munkatársa szintén megcsinálta ezt a diétát. Aki szerencsés volt az csak annyit hízott vissza amennyit leadott. Aki kevésbe volt szerencsés, az a két vagy 3 szorosát.

Többször is leírtad hogy azér "tetsziK" neked ez a diéta mert szénhidrátnapon lehet enni pl. tortát bűntudat nélkül. Ha egészségesen táplálkoznál, és rendszeresen sportolnál, akor beleférne a néha torta vagy csoki bűntudat nélkül. Mert mindent lehet enni csak mértékkel, semmi sem hízlal ha mérttékkel eszed, és minden hízlal ha mértéktelenül eszed.

Ha én ezeket a válaszokat elolvastam volna mikor én kezdtem el az a h*lye diétát, lett volna annyi eszem h abbhagyom.

Olvasd el ezeket.:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. ápr. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!