Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Kedves 90 napos diéta ellenzők...

Kedves 90 napos diéta ellenzők! Miért nem értitek?

Figyelt kérdés

Miért nem értitek meg, hogy sok embernek ez egy jó módszer a fogyásra??? Csak ezzel tudtam megállni a zabálást, ami túlsúlyt okozott, és ez már az egészségemre is ment (magas vérnyomás, ízületi problámák)! Ezzel a módszerrel pedig 4 kg-tól megszabadultam (eddig)!! Ti mire alapozzátok az ellenérveiteket? Tapasztalatra? A ti szervezetetek leépült a diéta alatt??


Vitát szeretnék, nem veszekedést; azért, mert értetlenül állok a nem túl visszafogott kijelentésekkel szemben, egy szerintem (tapasztalat) jó módszerrel kapcsolatban.


2010. ápr. 28. 22:12
1 2 3 4 5
 41/43 anonim válasza:
2010. ápr. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim válasza:
Sziasztok!Én cáfolok minden rossz akarot.Én 3évvel ezelőtt 90 napos diétával fogytam -45kg és persze tornáztam és ezt bízonyítani is tudom 120kg voltam le mentem 75kg-ra ettől a diétátol.Úgy hogy aki bele kezd és le akar fogyni menni fogy csak be kell tartani és mozgás persze.Ja és a bőrőm szép és nem lóg nincs meg nyúlva.Üdv:Csak ki tartás kell.
2010. máj. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim válasza:

A legjobb a fogyáshoz, ha a szervezetünkbe annyi tápanyagot viszünk be, amennyit ledolgozunk, ill. azon még túl is adunk... más megmaradó normális súlycsökkentés nincsen! Gondoljatok csak bele, mennyi tápanyagot elvesztek a szervezettől bármilyen diétra során!.... Tehát csak le kell adni.... Az a baj, hogy a mai emberek nem képesek kimozdulni, mozogni, hanem ülve várják a fogyást!

22 L

2010. aug. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!