Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A vékony emberek, akik nem...

A vékony emberek, akik nem figyelnek 100%-ban oda, hogy mit esznek, hogy tartják a súlyukat?

Figyelt kérdés
nov. 24. 11:15
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
75%
Nem is az a kérdés, hogy mit, hanem hogy mennyit. Évek óta nem szükséges a súlyom tartásához kalóriát számolnom vagy makrotápanyagot grammolnom. Szimplán annyit eszek, amennyit a fizikai aktivitásom mellett ehetek. Se többet, se kevesebbet. Ezért nem soványodok le, és ezért nem is hízok.
nov. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
84%

Én elég sovány vagyok, sose kellett figyelnem, mit eszek, de sokat abszolút nem bírok. Ha eszek levest, a másodikból már nem bírok enni. Ha ettem egy csipszet délután, aznap már egyáltalán nem vagyok éhes.


Nekem ennyit igényel a szervezetem.


(Amúgy teljesen egészségesen vagyok)

nov. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
19%
A legtöbb girhes embernek gyors az anyag cseréje.
nov. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
74%

Genetika, gyors anyagcsere. Erre születni kell.


Van aki rendszeresen sportol, könnyű munkát végez és van ideje babrálni az étrenddel.

nov. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
92%
Mindig vékony voltam bár nem gyors az anyagcserém, az utóbbi pár évben sikerült tudatosan felszedni. Egyszerűen keveset eszünk, sose szerettem sokat enni egyszerre, csak nyammogok az ételen, nem kívánjuk rendesen az ételt. Ha néha le is megy egy pizza vagy ilyesmi nem csinálunk szokást belőle, heti egy ilyen bárkinek belefér szinte ha a kalóriát kimatekozza.
nov. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 Metionin ***** válasza:
63%
Genetikával. Világéletemben sovány voltam, csak akkor nézek ki normálisan = egészségesen ha van rajtam izom. Míg el nem költöztem otthonról, szinte csak egészségtelen, zsíros, olajos ételeket ettem, gyerekkoromban alap volt a rengeteg édesség, cukros üdítő. Mégsem híztam egy dekát sem, csak csont és bőr voltam. Huszonévesen kiderült a laktózintoleranciám, arra figyeltem de egészségesebb táplálkozás mellett sem híztam csak amikor újra sportolni kezdtem és figyeltem rá, hogy tömegnövelő edzést csináljak amivel jön rám izom.
nov. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
94%

Nekem egyszerű: nem bírok sokat enni. Nagyon kevés kajával tele van a gyomrom. Gyerekkoromban volt is ebből baj, erőltették belém az ételt mert h nem eszek semmit. Nagyon rossz volt, hányingerem volt az ételtől.

A kisfiam ugyanilyen. Panaszkodnak rá az oviban alig eszik valamit. A saját káromon megtanulva én nem erőltetek bele semmit próbálok változatos ételeket kitalálni hogy minél több mindent megkóstoljon. Persze vékony nagyon mint akit éheztetnek 😅😅😅

Szóval nem jó ez se az alakommal így nincs gondom de ha vendégségben udvariasságból többet eszek akkor mindig gyomorrontás a vége 😥

nov. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
91%
Én testépítő versenyző akartam lenni korábban, de sportágat váltottam, mert a fejlődésem folyamatosan hátráltatva volt azáltal, hogy én egyszerűen nem tudok eleget enni. Nemhogy sokat nem tudok enni, eleget se. 1700-1800 kalóriával már dugig vagyok, márpedig ezzel az energiabevitellel érdemi izomtömeget építeni hosszútávon lehetetlen számomra. Valakinek az okoz komoly gondot, hogy keveset egyen, mert ő egy zabálós típus. Nekem az okoz gondot, hogy sokat egyek, mert nem annyira szeretek enni, nem gyakran van étvágyam, könnyen telítődök.
nov. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
Jaj de jó nektek :D Én zabálós típus vagyok, ki sem elégít a kis adag kaja :D 1200 simán megy egybe. Nincs olyan, hogy egy marék chips, olyan van, hogy két zacskó :D
nov. 24. 16:20
 10/46 anonim ***** válasza:
71%

A legtöbb "genetikailag" sovány ember valójában nem eszik meg 1800 kalóriát sem egy nap. Úgy könnyű vékonynak maradni ám :)

Csak a genetikára fogják, holott egyszerűen nem esznek annyit, hogy hízzanak. Ez nem baj, amúgy.


Én is vékony vagyok, mert 2000 kalóriát sem bírok sokszor enni. Ez van. Nem genetika, hanem kevés ételmennyiség.

nov. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!