Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A vékony emberek, akik nem...

A vékony emberek, akik nem figyelnek 100%-ban oda, hogy mit esznek, hogy tartják a súlyukat?

Figyelt kérdés
nov. 24. 11:15
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
17%

Zabálnak mint az állat es szarnak vastagot! Igazsagtalan az élet !!!

Vlt több vekony ismerösöm, de szuletestöl vekonyak, genetikailag.

Nem éheztetett kövérböl lett sovany. Hat egyulteben megevett 3 pupojázott tányér ételt ebedre, tehat ilyen kilónyi adagok. Pasi alacsony volt es vagy 52 kiló. Es ez csak az ebédje volt !

Utálom az ilyet !!!

nov. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
20%
Es ezek jönnek a tanáccsal, hogy jaj ne egyel gyorséttermi kaját mert biztos azért vagy köver es ö megtömi az összeszáradtnak tünö belét vagy 2 hamaburgerrel es tonna szalmakrumplival meg csomó édességgel es ez csak desszert
nov. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
76%

Kíváncsi vagyok, mikor érünk el arra pontra, hogy elfelejtsétek ezt a genetika és anyagcsere fszságot.

Persze, 3 nagy adag tányér kaja, gyorsétterem és 52kg volt a pali. Ezt tudod ki hiszi el neked. Az, hogy havonta párszor megcsinálta, az oké. De biztosan nem ilyen volt az átlagos napja.

Az ilyen típusú emberek azok, akik reggeli gyanánt megisznak egy hellt, és elszívnak egy cigit :D


Kevesnek esznek a vékony emberek 99%-ban, ennyi a titok

nov. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:

Szerintem is ennyi a titok 13. Ha jobban belegondolok, a vékony ismerőseim nem esznek sokat. Például barátnőm exe 177 cm 54 kg férfi, mondta, hogy átment hozzá, ettek egy levest, ami konkrétan csak vegetás víz volt, nem volt benne semmi, majd elmentek moziba és kérdezte a srác anyja, hogy nem akarnak-e még valamit enni, és egyből mondta, hogy nem, jól laktunk. Barátnőm meg ennél azért többet eszik és szívesen evett is volna, csak cikinek érezte a normális mennyiséget a palija előtt. Másik ismerősöm állítja, hogy rengeteget eszik, de én többször voltam vele egész napokat és semmit nem evett, egyszer egy gyorséttermi mini hambinak a felét elcsomagolta, mert nem tudta megenni. Szerintem max ő érezte soknak. És még rengeteg ilyen van, csak mi látjuk azt, hogy sokat esznek, mert egyszer kétszer elmentünk velük a mekibe, de ők egész nap mást nem is ettek és ilyen mekizés is fél évente egyszer van az életükben.



De most kiderült, hogy nem is tudnak :D Jó nekik, szerintem én ezt nem tudom elkapni :D

nov. 24. 17:35
 15/46 anonim ***** válasza:
33%

13 as, pedig elöttem zabált mindennap mert egyutt dolgoztunk. Egyutt volt az ebéd. Mindig pakolt es pakolt es meg 2 ilyen szklepci ember volt aki ennyit evett!!! Étteremben dolgoztam

Nem tudom hova fért

Gondolom sokat szartak

nov. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
13%
Márpedig 13 as, genetikai háttér szabja meg, hogy mennyire vagy hízékony es milyen gyors vgy lassú az anyagcseréd . Van aki könnyen fogy barmilyen kis változtatástól, peldaul tíz tonna helyett eszik 9 et
nov. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
22%

52 kilós eszik 5 kiló ételt egy nap es egyszer eszik 3-4 kilót es eléri 2 nap alatt a 45 öt.

Es mondja hat a kövérek rengeteget ehetnek!! Mert íme ö 50 zsíroskenyer helyett eszik 20 at es naponta 2 kilót fogy !

nov. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
10%
14 es, te olyan vekony embereket látsz ezek szerint, akik anorex vagy éheztetik magukat mert nem szuletett sovanyak! Ezek ha normalisan kezdenének enni, 100 kilóig meg se állnának!
nov. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
83%

Te valami sérült túlsúlyos ember lehetsz... Ha a világ legszerencsésebb genetikájával és anyagcseréjével is áldott meg az élet, akkor is nagyon maximum pár száz kalória a szintentartási különbségetek.

De leginkább az életkor előrehaladtával kell jobban odafigyelnie az embernek, hogy mit eszik.


De ha még ezen a szinten vagy, hogy genetika meg anyagcsere és akkor szerinted 5000 kalóriát is megehet hosszútávon egy 50 kilós férfi, akkor nincs miről beszélnem :DD

Higyj amiben akarsz, csak ilyen felfogással tényleg ne csodálkozz, ha a hasadtól majd nem tudod bekötni a cípőfűzőt, az nem genetika.

nov. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
67%

Ja 19 es, mert nem elöttem vágott be mindennap a pasim 3 évig 5 krémest, vagy csokis sutemenyt kilószámra naponta! Így reggeli es tonnányi ebéd között es persze vacsora es kilométeres kiflik mindennap ! Es 72 kiló maradt!

3 even át ezt végignéztem!

Ja es nem sportolt !

Es neha mondta jaj fáj a hasam sokat ettem megyek fosni !

nov. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!