Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A vékony emberek, akik nem...

A vékony emberek, akik nem figyelnek 100%-ban oda, hogy mit esznek, hogy tartják a súlyukat?

Figyelt kérdés
nov. 24. 11:15
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
83%

Az ugye megvan, hogy az anyagcsere és a székletűrítés között nincs sok összefüggés?

Napi 5 krémes... :DD Kitalálom, még nem is cukorbeteg.

Felejtsük ezt el, már az írásképedből is látszik, hogy reménytelen a helyzet.

nov. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
22%
Nem, azt írtam, hogy annyit evett amíg összeszarta magat ! Aztan te értsd ahogy akarod!
nov. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem azèrt az nem teljesen igaz, hogy valaki csak simàn genetikailag sovàny, de annyit eszik, amennyi csak belè fèr, meg rengeteget eszik ès nem hìzik egy dekàt se. Csak akkor törtènik ez, ha keveset eszik, mindenkinèl ez van, csak a felszìvódàsos, beteg embereknèl nem. Szóval èn ebben nem hiszek. Èn is sovàny vagyok genetikailag, de rögtön ha többet eszek amennyit szoktam, màr azonnal feljön ràm nèhàny deka, ez persze külsőre nem csak a mèrlegen làtszik. Szóval a kevès, egèszsèges evès+sok mozgàsban van a titok szerintem.
nov. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
100%
Világéletemben sovány voltam 50-52kg a 167cmhez.. Mindig anya mondta annó hogy többe kerül etetni mint ruházni.( 28 vagyok jelenleg) Most várom az első babám a 31.hétben vagyok +7kilót sikerült felszednem.Halleluja.Amúgy világéletemben utáltam a soványságom, de hát ettem én többet meg többször mint az egész 4 tagú családom és nem híztam az életbe sem.Aki azt irta hogy sokat szarunk hát ezzel is volt problémám volt hogy csak heti 3-4x szartam.
nov. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim válasza:
90%

Nem tudom, körülöttem az extrém sovány emberekről, akik rendesen ettek, rendre kiderült, hogy vagy cölikáliások, vagy más egyéb ételintoleranciájuk van, vagy bármi más egészségügyi problémájuk, pajzsmirigy gond

st. Olyat is ismerek, aki 30 éves kora körülig vékony volt, hiába evett viszonylag sokat, aztán harminc fölött hirtelen mindjárt oda kellett neki figyelni, pedig többet akkor se evett. Most nem találok forrást, de egeszséges emberek anyagcseréje között nincs jelentős különbség, csak akkor tér el extrém módon, ha anyagcserezavar áll fenn. A kémia törvényeit meg nehéz felülírni, szóval szerintem aki nagyon sovány az nem eszik eleget,túl aktív, vagy van valami rejtett betegsége.

nov. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
16%

Ha chipset zabálsz, ne csidálkozz, hogy hízol, mint a disznó.

Egy dolog az, hogy mennyit eszel, de sokkal fontosabb az, hogy mit eszel.

Ha leállsz a cukorral, és olajjal, hirtelen "megjavul az alkatod", nem fogsz állandóan zabáni, meg hízni.

nov. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
21%

#25: még amúgy férgesség is okozhatja a "sokat zabáló vékony ember" jelenséget.

Nem kell ehhez Indiába menni.

nov. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
100%

11. 15.

Szétröhögtem magam a hozzaszólásaidon.

Tudod vizuális tipus vagyok. :D

nov. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
100%

20

Ez kész! :D

Jól beállt neked ez a kaka téma. :D

nov. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:
Megyek fosni sírok 😂😂😂
nov. 24. 21:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!