Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A vékony emberek, akik nem...

A vékony emberek, akik nem figyelnek 100%-ban oda, hogy mit esznek, hogy tartják a súlyukat?

Figyelt kérdés
nov. 24. 11:15
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
29%

anyagcsere a kulcs , sokan ezt nem értik

Ahhoz, hogy jól pörögjön az anyagcseréd, 3-4 óránként érdemes enni valamit. + 30 perc intenziv sportolás naponta , mellette akár súlyzózás

nov. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
92%

40.

Nekem is ilyen nagy volt az arcom és hihetetlenkedtem, amíg nem lettem pajzsmirigy alulműködő közel 50 évesen.

Betegcsoportokban is ment az ész osztás, a szerencsésektől, akik nem híztak és nem kötöttek be több liter vizet is akár.

nov. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 Metionin ***** válasza:
88%
33. Ezzel én éhen halnék egy nap és 47 kiló vagyok. Az ilyen 1 db müzli meg joghurt az nekem nem is étkezés, csak ami rendes "tányéros" kaja. Mikor nem edzettem semmit, akkor is kevés lett volna ennyi. De nyilván mindenki maga érzi, hogy mennyi ételre van szüksége, viszont ez a mennyiség egyáltalán nem sok egy felnőttnek, sőt.
nov. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
22%
Ki milyen munkát végez. Mire van ideje, mennyi kajára van igénye. Ez a kulcsa a dolognak.
nov. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az, hogy valaki sovàny nagyon nem csak a genetikàról szól, inkàbb az evèsről, mert szerintem igenis sovàny ember is hìzhat, ha óriàsi mennyisègeket eszik, de olyan is van, hogy azt hiszi, mekkora nagy adagokat eszik, mègse hìzik. Hàt ha egèszsèges, akkor szerintem ez tuti nem igaz. Èn 168 cm vagyok ès 44 kg ehhez. Nem eszek sokat, reggelire fèl zacskó kekszet tejjel vagy teàval, dèlelőtt egy kiflit vagy szendvicset esetleg nèha egy hambit (de azt nagyon ritkàn), ebèdre èpphogy pàr kanàllal beleeszek a levesbe meg a màsodikfèlènek ha a felèt megeszem, otthon egy sor csoki ès fèl 7-ig semmi, na vacsira szoktam jól belapàtolni, akkor nèha egy egèsz mirelit pizzàt bevàgok, de ennyi. Ètkezèsek utàn mèg egy kis csoki. Azèrt làssuk be, egy 16 èves fejlődő szervezetnek ez tènyleg nem túl sok ès màs sovàny osztàlytàrsaim is ennyit eszik, sőt kevesebbet is. Ha többet eszek, mondjuk nyàri szünet van ès uncsiból minden óràba nagy fagyiadagokat eszek azèrt 1 hèt utàn rögtön ràm jön 1 kg, ami a tanèv miatti stressz miatt rögtön le is megy rólam, de mindegy. Szóval tuti, hogy a viszonylag kevès vagy közepes evès a kulcs hiszen azok az emberek is, bàr nehezebben, de rögtön lefogynak, akik kövèrebb genetikàjúak, csak sok munka ès kitartàs kell hozzà.
nov. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
79%

Nem vagyunk egyformák devan pár szabály amit érdemes betartani.

Egyegyél többször egy nap. Így pörög az anyagcseréd , kevésbé hízol el.

2. Intenziv mogás is fontos, ez felpörgeti szntén az anyagcserét, ahogy a súlyzós edzés is. NApi 20 -30 perc intnzivebb mozgás ajánlott és vagy 1 óra súlyzós edzés

3 Próbál nem kórosan stresszelni. A magas kortizol szint növeli az étvágyat, vagy ép teljesen elveszi. Ilyenkor a szervezet a túlélésre hajt, néha nem leszel éhes máskor meg farkasétvágyad van ha sokat görcsölsz, ami elhízáshoz vezethet vagy izomfejlődési problémához.

nov. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!