Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi ébresztett rá, hogy meghíztál?

Mi ébresztett rá, hogy meghíztál?

Figyelt kérdés

nov. 25. 19:01
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
94%

Amikor megjegyezte valaki, hogy egyre jobban hasonlítok a húgomra. (Elötte mindig én voltam a vékony lány, ö meg a duci a családban)

Most, tíz évvel késöbb én vagyok 60 kg(BMI 20 sport mellett), ö meg 130 - azonos magasság mellett.

nov. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim válasza:
94%
Ráálltam a mérlegre és 165 kilot mutatott. Előtte amikor mérekeztem még csak 120 voltam, mert nem mérem magam sűrűn
nov. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
89%
Egy rövidnadrágom úgy nézett ki rajtam, mint egy bugyi :/
nov. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim válasza:
100%
nagyon kényelmetlenül éreztem magam a testemben
nov. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
100%
Amikor egy családi összejövetelen az unokabátyám csipkelődésből azt mondta, hogy milyen jó csöcsöm van férfi létemre. Belenéztem a tükörbe, és tényleg láttam azt a csöcsöt, meg a pocakot, meg a tokát. Másnap már kalóriadeficitben voltam.
nov. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
95%
Amikor a szürkehályogoktól már alig látó, betűket elolvasni már évek óta nem tudó, drága Nagymamám 🥰 megjegyezte, hogy jól kikerekedtem. 😂
nov. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
95%

A szomszéd 93 éves nénike a rossz szemével megkérdezte, hogy hányadik hónapban vagyok.


Férfi vagyok...

nov. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim válasza:
81%
Amikor a párommal épp romantikus pillanatot töltöttünk, és ő elment a konyhába, észrevettem, hogy még mindig vannak keblek a kezemben. Nos, azok az én saját tőgyeim voltak.
nov. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
92%

Szomszéd bácsi (sertéstenyésztő) minden rosszindulat nélkül, tárgyilagosan azt mondta: "Na, kislyányom, téged se vinnének el már kissúlyba'!"

(sertésleadásban nem járatosak: 115 kg-ig vitték el a háztáji disznót kis súlyú sertésként, pár forinttal többet adtak kilójáért, mint az ennél nagyobb súlyúakért. Igaza volt a bácsinak, évek óta először ráálltam akkor a mérlegre, és 130 kg voltam...)

nov. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
14%
Ú, 9-es, ez még olvasva is fájt... Lefogytál azóta?
nov. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!