Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi ébresztett rá, hogy meghíztál?

Mi ébresztett rá, hogy meghíztál?

Figyelt kérdés

nov. 25. 19:01
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
100%
A tükör. Nem vagyunk már barátok.
nov. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim válasza:
100%

Utáltam, hogy folyton izzadok és szuszogok,ha fel kell menni a 3.-ra.

Valaki említette a stressz evést. Ez nekem is nagy felismerés volt. Mindig amikor enni akartam megkérdeztem,hogy tényleg éhes vagy csajszi vagy stresszes? Borzasztóan sokszor volt hogy nem voltam éhes igazán. Ilyenkor első körben nem tudtam letenni az evést, de egy répát, vagy almát fogtam a táblacsoki helyett. Nagyon nagyon sokat számított ez a tudatosítás nálam.

nov. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
100%
Meg akartam mérni a macskát, így vele együtt én is ráálltam a mérlegre. Aztán meg macska nélkül is. Persze, láttam magamon, hogy felszedtem "valamennyit", de álmomban sem gondoltam, hogy 20 kg-t. Akkor kezdtem először diétázni. De stagnáláskor mindig elvesztettem a lelkesedésem, így több szakaszban fogytam le - szakaszonként általában 5 kg-t fogytam. Persze, két szakasz közt vissza is jött mindig valamennyi, de nem az egész. (Ilyenkor sosem mértem magam, pedig nekem a legfőbb motiváció a mérleg) Legutóbb akkor kezdtem újabb szakaszt, amikor megláttam magam egy fényképen, és nem láttam, hogy jobban néznék ki, mint 10 kg-val korábban. Szóval gondoltam, ha már fogytam, legalább látszon is. Most már újra normál tartományban van a súlyom, de még fogynék kb. 5 kg-t. Aztán meg is kell tartani.
nov. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim válasza:
82%
Haverokkal sörözés közben az volt a téma hogy az egyetemista csoporttársaink közül kivel mi történt, kik jöttek össze/szakítottak/házasodtak meg, vagy épp ki gyúrta ki magát/fogyott le/hízott el. A beszélgetés közben pedig kaptam én is egy ilyen beszólást, hogy már messze vagyok attól a sportos alkattól, mint amilyen anno volt. Persze feltűnt, hogy leeresztettem kicsit és lett hasam, de addig nem gondoltam vészesnek. Aznap este még ráálltam a mérlegre és 100 kg-n felül voltam, tízen-pár kilóval több mint egyetem alatt. Próbálkoztam azóta leadni többször is, de a diétával mindig elcsúsztam az edzés meg önmagában nem elég. Azóta csak tovább híztam, mert nem zavar még eléggé a felesleg hogy hatékonyan is tegyek is ellene...
nov. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
78%

A dieta önmagaban nem elég,mert tartani kell mindig hogy ne legyen jojo efektus edzeni is kell. Ha meg bele jössz,endesen hiányoznifog.

Tudom nekem is nehezen ment az első 2 hónap.

Aztán azon kaptam magam,hogy a betörökkel hogy babrálki Kevin 20x miközben 3x10 fevőtámászozok a család meg Milánoi makit töm magába.

(Tudom unortodox de tésztabu-zik vagyunk)

nov. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
46%
35 ös, családod biztos jobban érezte magat a milánói makival
nov. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
57%

Maradt elég 🙂.

Ha több az edzés több a kaja is.

A diétát magam mögött hagytam eléghamar,szeretek jókat enni,meg bringázni. Dec 27én tekertem 50km-et 30 helyett. Ugyanugy élveztem...előtte meg hülyére zabaltammagam milánoival. Ledolgoztam max. 3nap alatt!

nov. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
72%
Jó sokat ehetsz es megis fogysz ha bringazol jó neked
nov. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
64%

Nem fogyok.de nem is hízok. Ez a lényeg! van 2-3 kiló ingadozás de az még nem látszik a hasamon. De látszik a nadrágszíjon.

Meg azon,hogy rám jönnek a 10 évvel ezelötti ruhák.

nov. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
100%

Baráti összejövetel alkalmával valaki csinált pár képet... merészelte feltenni, és oldalnézetben láttam vissza magam. Persze, tudom, hogy híztam, oda kell figyelnem, melyik pólót veszem fel, ne legyek kötözött sonka, és lehetőleg behúzva tartsam a pocakot... De nem gondoltam volna, hogy tényleg ennyire látszik. És igen, kiderült, hogy az a legutóbbi 87 kiló az most már 92.

F/26

dec. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!