Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi ébresztett rá, hogy meghíztál?

Mi ébresztett rá, hogy meghíztál?

Figyelt kérdés

nov. 25. 19:01
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
88%
Ráálltam a mérlegre.
nov. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
100%
Láttam magamról egy fotót...
nov. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
69%

Reggel ráaálltam a mérlegre és azt mondta:ön kövér uram.


Igaziból: festettünk es mindekinek domborodott a polója has tajon az enyém is....

nov. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt mit felvennem, mert mindent kihíztam. Stresszevő vagyok. Azóta kevesebbet eszek, de nem mennek le a kilók.
nov. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron elmentünk strandra a haverokkal. A régi vizilabdás fecskémet vettem fel, ahogy mindig. Éreztem h szűk, de úgy voltam vele h nem vészes. Nap végén viszont az egyik félrehívott, hogy szerinte többet már ne vegyem fel, mert alig takart valamit. Később mikor megnéztem a képeket akkor láttam h szószerint a szemérem hájam kibuggyant elől, az úszógumikról és a seggemről nem is beszélve. Rögtön vettem új úszógatyát.
nov. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
100%
Nem fértem bele egyik kedvenc ingembe.
nov. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
28%

A tükörképem és a mérleg.

Milyen kérdés ez már? :D

nov. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim válasza:
15%
ahh annyira kövér akarok lenni
nov. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
88%

Már cipőhúzás közben nem tudtam lehajolni, annyira gátolt a rengeteg háj és nem kaptam levegőt ahogyan hajoltam, összenyomódott a tüdőm. Amikor felhúztam végre a cipőt, dobogott a szívem, vörös volt a fejem és szédültem.

40-es BMI-ről indultam.

nov. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
40%
Érdekes, hogy itt 130 kilóról számolnak be nők en is kövér nő vagyok , 94 kiló iszonyúan meghíztam es csak 167 cm magas. De nem hittem volna , hogy fel lehet menni 130 ig is
nov. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!